Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
gluk

אוסף רדיוים הישנים- היה נושא כבר?

Recommended Posts

חלק מהאוסף ,כרגע כל המכשירים מאוחסנים בקרטונים בבוא היום אני רוצה לבנות ארון שבו כל המכשיר יקבלו גם מתח וידלקו

אוסף מרשים מאוד! האם כולם עובדים?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לי יש באוטו רדיו רולדסטאר במצב חדשש!! תקין ועובד! מקורי משנת 82? (אני בכוונה לא מחליף אותו!)

אני חייב לציין שיחסית לרדיו כזה ישן שומעים מעולה!!

מדובר בדגם 9000 היה מעולה בזמנו וחזק מאד

attachment.php?attachmentid=234087&stc=1&thumb=1&d=1300319536

עדי גולדנברג 13399

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
טוב אני קצת מבוגר יותר מה שאתם הראתם עד כה הוא חדש מידי לטעמי.

אז הנה רדיו נייד משנות החמישים הוא לא טרנזיסטורי הוא על שופפרות (מנורות)

ועוד כמה מכשירי רדיו בני אותו הגיל ואחד חדש "רטרו"

הפטיפון מאוד יפה 78 RPM

:?:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לי יש באוטו רדיו רולדסטאר במצב חדשש!! תקין ועובד! מקורי משנת 82? (אני בכוונה לא מחליף אותו!)

אני חייב לציין שיחסית לרדיו כזה ישן שומעים מעולה!!

אם לא זרקתי- יש לי לפחות אחד כזה, ואכן היה לו צליל מצויין- רק שבזמנו רציתי דיגיטלי...:roll: ואכן- החליף אוטו גם כן רודסטאר- אבל דיגיטלי, והכי מצחיק- פשוט מצאתי אותו יום אחד כשהלכתי ברחוב ובעטתי בקופסה מרדיוטייפ אחר- וגיליתי שהיא לא בדיוק ריקה!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוסף אבל אצלי במשרד מונח רדיו מינרבה אוסטרי משנת 1938.

את הרדיו, חדש מהחנות, קנו סבי וסבתי בוינה ממש לפני עלייתם ארצה. הוא היה בבית הוריי ולפני הרבה שנים עבר אלי.

הרדיו במצב עבודה רצוף אחרי שבמאמץ רב מצאתי עבורו מנורות מתאימות.

Minerva_Presto_48_bild1.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי- מכשיר בן 73 שנה יד ראשונה עובד!:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
איזה יופי- מכשיר בן 73 שנה יד ראשונה עובד!:shock:

לפי התמונה הוא גם נראה במצב כאילו יצא עכשיו מהחנות!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

נו מה לעשות גם אני נגוע חזק בנושא אספנות של מכשרי רדיו ישנים.

בו נגיד כך אני מאריך שיש לי ולאחי התאום למעלה ממאה מכשרי רדיו עתיקים משופצים כמו חדשים ועובדים ועוד ים של מכשרים שממתנים לשיפוץ שלהם מי שביקר בביתי ראה לא מעט מכשרים מוצגים בהזדמנות אני יעלה תמונות

אגב אחי מומחה בשיפוץ ותיקון מכשרי רדיו ישנים ויש לא מלאי ענק של שפורפרות וחלקים.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק מהאוסף של אבא באוסף יש מעל 100 מכשירים יש רדיואים משנות ה20 ועד ה70 באוסף יש גם גרמופונים וטייפ סלילים וגם טיפ סלילים שעובד על חוט מתכת דק

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב: האם לייחס טלוויזיה גם ל"אוסף רדיוים הישנים"?:roll: כי היום קיבלתי במתנה טלויזיה היטאצ'י מאד יפה עם גוף עץ ולחצנים, עוד לפני שהיו שלטים, להערכתי משהו משנות ה-80, במצב כמעט חדש ועובדת- לקחתי כי ממש אהבתי את מצבה! כמובן שלצלם שכחתי כשעוד היה מספיק אור...:oops: אשים אותה ליד הרדיו מנורות על הארון, נראה לי- היא נידמה לי 20 אינץ'. בנוסף יש לי טלויזיה 14 אינץ עגולה לבנה שחור-לבן עם לחצנים מכניים למעלה, שלא עובדת עכשיו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

והנה הטלויזיה- מישהו יודע מאיזו שנה היא באמת? לא כתוב...:roll:

498993.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בטלווזיה הזו, הטיונר הוא מכאני !!!

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מכאני- אין שלט אין כלום!8) אני עוד זוכר כשהן יצאו חדשות- מה זה אומר עליי?:roll::-P

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לטלויזיה הגדולה היום הצטרפה "אחות הקטנה"- 14' עם הידית. גם עובדת.8) פעם כזאת הייתה חלום שלי. מה לעשות- הגשמתי אותו רק... איזה 20 שנה באיחור!:-D

455031.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לטלויזיה הגדולה היום הצטרפה "אחות הקטנה"- 14' עם הידית. גם עובדת.8) פעם כזאת הייתה חלום שלי. מה לעשות- הגשמתי אותו רק... איזה 20 שנה באיחור!:-D

מאיפה אתה מביא אותם??? ועוד עובדות?

כזאת בדיוק הייתה לסבתא שלי! עד לפני 12 שנה ואז היא נתנה אותה לטכאי כי לא השתלם לתקן!

דרך אגב האם יש לך טלוויזיה 14 אינץ כסופה\אפורה של פילפס משנת 84?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...