Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
gluk

אוסף רדיוים הישנים- היה נושא כבר?

Recommended Posts

כי אני לא מוצא! אז אם כן- מנהלים מוזמנים להעביר את זה לשם! בכל אופן: כבר כמה שנים אני אוסף בין היתר גם "מכשירי קול" הישנים, שזה כולל רדיו, רדיוטייפים ודומיהם. יש לי אוסף לא גדול במיוחד, שאיני משקיע יותר מדי מאמצים להרחבתו, גם לא תקציב- הוא עובד יותר על העיקרון של "מה שבא- ברוך הבא"!:wink:

אז אתמול קיבלתי (סוג של "טרייד-אין ליתר דיוק) שני מכשירי רדיו ניידים של שנות ה-70: טושיבה כנראה משנת 75, ו"אוקאן" רוסי גם כן בערך מאותו השנתון. שניהם מאד מלוכלכים, אבל טושיבה יפה מאד ושלמה, באוקאן חסרות כמה ידיות. אין לי מושג האם הם עובדים עדיין- אתמול רק ניקיתי אותם קצת. אז קבלו בבקשה::-D (מראש מתנצל על ה"איכות" הצילום- צולם בפלאפון בחוסר תאורה בינתיים:oops:)

בנוסף יש לי באוסף כמה טייפים עם הסלילים רוסיים (אחד אפילו עם המנורות), פטפונים, כמה רדיוטייפים משנתונים שונים, ווידאו ישן עם הלחצנים המכניים ופתיחה מלמעלה עדיין, ועוד...

גלוק524.jpg

גלוק525.jpg

גלוק526.jpg

גלוק527.jpg

גלוק528.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אוסף של מכשירי רדיו אבל לרכב.יש לי לפחות 50 מכשירים מכל השנים.יש לי דגמים מיוחדים .יש לי רדיו שיכול להיות גם 6 וגם 12 וגם ניתן להחליף את ה+ וה-

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נו- אז למה אתה מחכה? מה עם התמונות/הסברים?!:wink:8) אני אשתדל גם לצלם את האוסף שלי יותר בפרוט- וגם לי יש כמה של רכב, לצערי בזמנו זרקתי את העתיקים שהיו לי כי אז לא עניין אותי "ערך ההיסטורי" שלהם- רק שימושיות באוטו, ולא היה לי מה לעשות איתם...:?:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עדכונים: ככה נראית הטושיבה היום, אחרי הניקוי. יותר אני לא מנקה- מפחד להוריד את הציפוי. מה שיפה- מאחורה יש אפילו תא קטן עם האוזניה הקטנה בפנים!8) אהבתי גם את המדבקת היבואן של אז מאחורה/אולי מעבדת תיקונים: פיקרר את לייטנר, דיזינגוף 180 ת"א, טלפון: 227510!:-D מישהו יודע מאיזו שנה הדבר הזה בדיוק?:roll:

והאוקאן (שאגב הסתבר שמשנת 83 בערך, לפי מה שכתוב על אחד מהרכיבים בפנים) מפורק בניקוי:

גלוק530.jpg

גלוק531.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הם פועלים?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הא. התפרצתם לדלת פתוחה :-D

על המקרר מטבח ניצב בגאווה רדיו גרונדיג, ובחדר הילדים, רדיו טייפ (לא הכי ישן) פיליפס. שניהם פועלים, הגרונדיג על בסיס יומי

גם לי יש 7-8 רדיואים/רדיו טייפים לרכבים מסוגים שונים.

IMG00327-20110309-1902.jpg

IMG00328-20110309-2037.jpg

alfa 156 2.5.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני קצת מבוגר יותר מה שאתם הראתם עד כה הוא חדש מידי לטעמי.

אז הנה רדיו נייד משנות החמישים הוא לא טרנזיסטורי הוא על שופפרות (מנורות)

ועוד כמה מכשירי רדיו בני אותו הגיל ואחד חדש "רטרו"

P1140869.JPG

P1140870.JPG

P1140873.JPG

P1140874.JPG

P1140875.JPG

P1140877.JPG

P1140878.JPG

שלמה דן גדרון

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר Pioneer לרכב מסדרת M, תחילת שנות 90':

th_KEX-M800.jpg

-

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

על המקרר מטבח ניצב בגאווה רדיו גרונדיג, ובחדר הילדים, רדיו טייפ (לא הכי ישן) פיליפס. שניהם פועלים, הגרונדיג על בסיס יומי

יש לי גרונדיג דומה, וגם כמה רדיוטייפים דומים, וגם אחד ממש גדול, כמו של הראפרים הכושים- שאפילו עובד!:twisted: ואני מחפש עוד כאלה!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
טוב אני קצת מבוגר יותר מה שאתם הראתם עד כה הוא חדש מידי לטעמי.

אז הנה רדיו נייד משנות החמישים הוא לא טרנזיסטורי הוא על שופפרות (מנורות)

ועוד כמה מכשירי רדיו בני אותו הגיל ואחד חדש "רטרו"

אלה הכי מגניבים- לצערי היה לי חוסר שכל פעם והעפתי כמה (כשהייתי ילד), עוד לפני שחשבתי שזה מעניין! אפילו הייתה לי ארונית "מערכת" של פיליפס שכללה רדיו מאד גדול ומשוכלל בפנים, פטפון ו-6 רמקולים גדולים- הארונית עדיין קיימת, רק שהרמקולים שלה כבר מזמן מחוברים למערכת מיני חדשה דיגיטלית (מקודם היו מחוברים לפנסוניק גם כן די ישן שכלל פטפון, רדיו ומגבר, עדיין קיים אך לא בשימוש), והמקומות של הרדיו והפטפון משמשים לאיחסון דברים (בעיקרון- לסלילים לטייפ הישן והטייפ עצמו!:twisted: שעומד בפנים). למעשה האוסף שלי התחיל מהצבא, כאשר מישהו מהבסיס רצה לזרוק לזבל את הרדיו מנורות הגדול שנקרא "Old Clipper" אם אינני טועה- ואני דווקא חשבתי שהוא מאד מגניב ולקחתי אותו. הוא עובד, אגב, רק שהחוט שמחבר בין הידית להסליל והסקאלה קרוע- אז ניתן לכוון אותו רק מבפנים עם היד, ולא מהידית, ותופס מקום של כבוד על הארון עם כל הרדיוים היותר קטנים בפנים.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו - טרנזיסטורים גם נחשב...?

חזרתי היום מבית הוריי, וזה ה"אוסף" של אבי. מיותר לציין שכולם עובדים.

יש עוד אחד, דיי ישן שלא אותר עדיין.

(פעם היו נוהגים ל"עטוף" את המכשירים בעטיפת דמויית עור, כמו המיצובישי השחור)

תמונה0033.jpg

תמונה0034.jpg

תמונה0035.jpg

תמונה0037.jpg

תמונה0038.jpg

alfa 156 2.5.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהאוסף ,כרגע כל המכשירים מאוחסנים בקרטונים בבוא היום אני רוצה לבנות ארון שבו כל המכשיר יקבלו גם מתח וידלקו

27022010379.jpg

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואו! אתה רציני אתה!:shock: לי יש: רדיו לחצנים גדול עם כיתוב :BUICK על הלחצנים (משהו משנות ה-60 כזכור לי), רדיו מוטורולה ישן (אני חושב שאפילו כתוב עליו FORD- הוא ירד מהטרנזיט דאבל-ג'אנט כמו שלי!), כמה תדיראנים, SUBARU משנות ה-70, ועוד כל מיני רדיוטייפים ישנים, בהם כמה דגמים של ה-ROADSTAR (אם לא זרקתי אותם בזמנו). כמו כן כמה דיגיטליים. טרנזיסטורים הקטנים גם יש לי כמה, עוד לא מצאתי אפילו את כולם. וצריך לשנות את הארון הרדיוים- כבר אין מקום, שנייים האחרונים כבר עומדים ככה שמסתירים אחד את השני! האוקאן אגב עובד- רק שלא קולט כלום כי או שמשהו שם לא מכוון, או שכבר לא משדרים בגלים האלה! את הטושיבה לא בדקתי כי אין לי ספק מיחד בשבילה ועוד לא התעסקתי בלחפש משהו מתאים (לא מאמין שתהיה בעיה).

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עברתי על האוסף שלי: הגרונדיג שלי מאד דומה- רק שהוא גם טייפ, ויש לו סקאלה אחת גדולה במקום כמה שיש לך, והפיליפס שלי נראה לי אותו הדבר- רק לבן!8) שניהם שלמים, והפיליפס עד כמה שאני זוכר עובד, והגרונדיג לא. אבל אני לא דואג- הכל יעבוד!

אה- ויש לי טלויזיה קטנה 14' שחור/לבן עגולה, שפעם תיקנתי ועבדה, ושוב התקלקלה וכבר לא היה לי צורך בה- והתבאסתי לזרוק אז, כי השקעתי מאמץ בלתקן! וטוב שלא זרקתי!:twisted:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
וואו! אתה רציני אתה!:shock: לי יש: רדיו לחצנים גדול עם כיתוב :BUICK על הלחצנים (משהו משנות ה-60 כזכור לי), רדיו מוטורולה ישן (אני חושב שאפילו כתוב עליו FORD- הוא ירד מהטרנזיט דאבל-ג'אנט כמו שלי!), כמה תדיראנים, SUBARU משנות ה-70, ועוד כל מיני רדיוטייפים ישנים, בהם כמה דגמים של ה-ROADSTAR (אם לא זרקתי אותם בזמנו). כמו כן כמה דיגיטליים. טרנזיסטורים הקטנים גם יש לי כמה, עוד לא מצאתי אפילו את כולם. וצריך לשנות את הארון הרדיוים- כבר אין מקום, שנייים האחרונים כבר עומדים ככה שמסתירים אחד את השני! האוקאן אגב עובד- רק שלא קולט כלום כי או שמשהו שם לא מכוון, או שכבר לא משדרים בגלים האלה! את הטושיבה לא בדקתי כי אין לי ספק מיחד בשבילה ועוד לא התעסקתי בלחפש משהו מתאים (לא מאמין שתהיה בעיה).

לי יש באוטו רדיו רולדסטאר במצב חדשש!! תקין ועובד! מקורי משנת 82? (אני בכוונה לא מחליף אותו!)

אני חייב לציין שיחסית לרדיו כזה ישן שומעים מעולה!!

1025101410.jpg

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...