Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על פיאט בראבו חדשה

0ZiRo0
שימו לב! השרשור הזה בן 4786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשל מבצע מחירות חדש (נותנים מחירון + 10%על פונטו ישנה בקניה רכב חדש) ברצוני לקנות רכב חדש.

מכל מה פיאט מציעים, דווקה בראבו נראת בעניי כמו בחירה שקולה.

אם יש למישהו חוות דעת על הרכב, אשמח לשמוע אותה. מחלות בחשמל/מכאנית , סחרות ,עמינות , נוחות (גיר רובוטי...) ואך רכב זה בכללי.

מחר אני אבצע נסיעת מבחן ברובוטית אך אני דיי רוצה ידנית. :cry:

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו מצוינת, איכותית ונעימה לנהג ולנוסעים. אצלי היא רק חודשיים אז אני לא יכול להעיד על אמינות, אבל מהכרות עם עוד בעל בראבו או שניים, ומשיטוט לא מחייב בפורומים בחו"ל, אני מתרשם שמדובר באחד המוצרים היותר אמינים שיצא מאיטליה, לא נתקלתי בתלונות מיוחדות, סיפורים על בעיות ידועות או תקלות נפוצות. כנראה שהפעם באמת הצליח לפיאט (שאגב מרבית המכוניות שלה, לפחות בדגמים הבסיסיים ללא שכלולים מיוחדים, הינן אמינות בהחלט מזה שנים רבות).

אף אחד לא יכול להעיד על סחירות אבל לדעתי סמל"ת יתנו התחיבות לקניה חוזרת במחיר מחירון (מה שלא מבטיח מה יהיה המחירון, אבל לפחות זה...) אני קיבלתי כזו.

סמל"ת מציעים גם ידנית, אני עשיתי הזמנה מיוחדת עקב השילוב עם רמת האבזור המקסימלית אבל ייתכן שברמת אבזור בסיסית יש במלאי. בכל מקרה גם הזמנה מיוחדת זה לא נורא, את שלי קיבלתי תוך חודש שזה לא הרבה יותר מאשר לקנות מהמלאי... אכן אין נסיעות מבחן בגיר ידני אבל אני יכול להבטיח לך שהגיר הידני מצוין, נוח מאוד, ההילוכים משתלבים בדייקנות וכל העסק משדרג את הרכב משמעותית בהשוואה לגיר רובוטי.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון מסוים עם האוטו הזה בגרסתו הידנית, בהחלט מהנה, נוח, חסכוני, אוחז מצוין ומהיר. עוד יתרון הוא איכות בניה וגימור שלפחות ע"פי המסורת, לא מתחברים כל כך עם פיאט, אבל בהחלט מצויים באוטו הזה. הוא לא חף ממגרעות כמובן, כמו חלון אחורי קטן או הגה ממורכז מדי לטעמי, אבל כללית מדובר באוטו פשוט משובח, ודאי למחירו. עוד אפשר לזקוף לזכותו מרווח טיפולים ארוך וכפול מהמקובל ועלויות ביטוח זולות להפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בחו"ל בבראבו החדשה עם הילוכים ידניים (6) אבל עם מנוע טורבו דיזל וההילוכים הידניים מצוינים.

כיום יש לי בראבו כזאת עם הילוכים רובוטיים שאני (אנחנו) נהנים ממנה מאוד וזאת בגרסה המאובזרת יותר (סאנסיישן)

כמו לקודמי שכתב פה, alfa_draco.

החסרונות שאני מוצא בה הנם שמע' השמע שכוללת חיבור בלוטות לטל' הנייד אינה כוללת מסך מולטימדיה שמאפשר

גם חיוג החוצה, GPS מובנה וכו'.

חסרון קטן נוסף הנו בהגה החשמלי שבנסיעה במצב ישר התחושה בו כאילו הוא קצת תקוע.

החסרונות האלו הם קטנים לעומת שפע היתרונות שכבר הוזכרו פה כשלזה מתלווה, להפתעתי, גם גורם נוכחות חזק שלא הייתי מודע לו עד שראיתי שאני מקבל תגובות מאנשים על מראה המכונית היפה ומבטי השתאות וחיפוש סמל המכונית כדי לזהותה.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה רפי.

אני אחרי נסיעת מבחן ואני ממש הופתעתי מהרכב : זה טיל קטן על גלגלים. תיבה רובוטית מעבירה בצורה קצת מעצבנת בין 1-2 אבל אחר כך אני לא הרגשתי העברות( אולי טיפה בין 2-3). תוך כמה שניות בכביש מהיר ו130 ... במצב ידני, העברה לא מוגשת בכלל. רמת גימור טובה אך הפלסטיק דיי קשה למגע. יהיה לי קושי בהשתלת טוויטרים בקורות כי הם גם פתחי מזגן :|.

אך הדבר שמרטיע אותי זה המחיר שלה: 132000 על סנסישיין :shock:. והאבזור לא מי יודע מה.

ותוכנית ממון שלהם מקפיץ אותה ל143000. ניתן להם צ'נס במזומן אחרת אני ישאר אם פונטו עוד זמן מה.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה רפי.

אני אחרי נסיעת מבחן ואני ממש הופתעתי מהרכב : זה טיל קטן על גלגלים. תיבה רובוטית מעבירה בצורה קצת מעצבנת בין 1-2 אבל אחר כך אני לא הרגשתי העברות( אולי טיפה בין 2-3). תוך כמה שניות בכביש מהיר ו130 ... במצב ידני, העברה לא מוגשת בכלל. רמת גימור טובה אך הפלסטיק דיי קשה למגע. יהיה לי קושי בהשתלת טוויטרים בקורות כי הם גם פתחי מזגן :|.

אך הדבר שמרטיע אותי זה המחיר שלה: 132000 על סנסישיין :shock:. והאבזור לא מי יודע מה.

ותוכנית ממון שלהם מקפיץ אותה ל143000. ניתן להם צ'נס במזומן אחרת אני ישאר אם פונטו עוד זמן מה.

למה לקחת עוד אבזור? בתכלס כול האבזור במבקשים אליו אלפי שקלים עולה גרושים בקנייה מאייבי או אתרים אחרים. תוכל לסדר לעצמך את כול מה שיש בסנשיין תמורת +-4K חוץ מהשליטה מההגה ובקרת שיוט.

כמובן בהמחיר של היבואן הוא רק "הצעה" ואתה יכול בקלות להוריד אותם בכמה אלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני!

יא דביל :-P

יש לך CARPC - איזה אבזור לכל הרוחות אתה כבר צריך???

שים מגנזיום וסע לשלום בגרסה הבסיסית וגמור עניין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח ידנית. הרובוטית מעט מעיקה.

ואם כבר בראבו - בצבע כמו של ידידנו בעל הידנית. נראית מצויין עם הגוון הפנינתי :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע איזה אבזור חסר בגרסת סנסיישן - לא חסר לי כלום, לא דברים מהסוג שהיו לי באלפא (שהיתה מאובזרת לחלוטין בהתאם לסטנדרט של לפני 5 שנים) ולא דברים חדשים (בלוטות' ושות'). רפי - נכון שאין מסך מגע, אבל לגבי החיוג החוצה - לדעתי יותר בטיחותי לחייג באמצעות הקול מאשר לנסות להקליד על מסך תוך כדי נהיגה. אמנם המערכת לא מזהה עברית אבל אני מניח שכל אחד יכול להקריא מספר באנגלית. ואגב, למרות המנוע הקטן - המומנט המירבי שלה הוא כמו שהיה לי ב-156 2 ליטר... 21 קג"מ. מה שאומר שכשצריך, הרכב באמת טס, לא טיסה ארוכת טווח כמו במנועים הגדולים יותר, אבל טיסה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני!

יא דביל :-P

יש לך CARPC - איזה אבזור לכל הרוחות אתה כבר צריך???

שים מגנזיום וסע לשלום בגרסה הבסיסית וגמור עניין.

אין שם מקום למסך. כל הקונסולה זה חתיכה אחד. רכב זה לא CARPC FRIENDLY

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לרכוש רובוטית ברמת הגימור הנמוכה, תוכל למצוא כזאת במחיר יחסית נמוך באוטודיל עם 0 ק"מ. מעבר לכך, גיר רובוטי הוא חרב פיפיות: אם תתייחס אליו כאל גיר אוטומטי קונבנציונאלי, אתה תסבול. מצד שני, אם תזכור שבבסיסו מדובר בגיר ידני ותתייחס אליו בהתאם, פתאום תגלה את כל המעלות שלו, וברוך השם יש לו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מתייחס לגיר כאוטומט רגיל, כי הוא נסע על אוטומט רגיל כל חייו. הוא לא סובל ובסה"כ האוטו לא מטלטל ולא כלום.

לקח לו בערך שבוע להתרגל לאוטו ואח"כ הכל פיקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טוען שיום אחד אולי לא יהיו יותר תיבות ידניות, ולכן מי שמוכן לנהוג על ידנית ונהנה מזה - שיקנה ידנית כל עוד אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שם מקום למסך. כל הקונסולה זה חתיכה אחד. רכב זה לא CARPC FRIENDLY

ודאי שיש. פשוט מחליפים את היחידה הקיימת שם ביחידה עם מסך. קיים כיום במרבית המכוניות המודרניות והבראבו אינה יוצאת מכלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...