Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה: דוח מהירות ממלז, אפשר לבטל?

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דוח מהירות בשבוע שעבר.

אני מצרף את התצלום של הדוח כדי שאולי מישהו יעזור לי למצוא בעיה שתבטל אותו..

קצת קשה להבין מה כתוב אבל זה נראה כמו:

"לאחר מדידה ממלז הונח על כסא נהג בניידת והרכב נעצר בשול תוך קשר עין רציף..." (לא הבנתי את ההמשך)

בחתימת המקבל, בתחתית הדף, רשום שם של מישהו, אבל אני לא חתום...

אם יש למישהו רעיון איך לפסול את הדוח אני אשמח לשמוע...

אם לא, אז האם יש לי סיכוי לבקש המרה לאזהרה?

אני נוהג 8 שנים ו11 חודשים (אני יודע שצריך עכשיו 10 שנים, אבל זה ממש קרוב)

ולא היו לי מעולם עבירות תנועה.

107 קמ"ש זו לא מהירות גבוהה במיוחד (בכביש שמותר 90),

זה היה בקטע כביש שאחרי הצומת הבא עולים על כביש 6 וכולם מאיצים כבר לפני.

זה היה ביום שישי, הכביש היה ריק לגמרי, ומיהרתי להגיע הביתה לפני כניסת שבת (הדוח ניתן שעה לפני כניסת שבת).

משהו מהסיבות האלה יכול לעזור לי?

כל עזרה תתקבל בברכה,

תודה

doh.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך עומד בקריטריונים לאזהרה, לכן לא ימירו לך(גם אם זה היה מס' ימים לפני 10 שנים).

אף אחת מהסיבות שציינת אינן עילות לביטול הדו"ח, הם בגדר תירוצים(הגם שלא מוצלחים :wink: ).

תוכל לבקש להשפט ולהסתמך על פסיקת המחוזי-באר שבע על חוסר כיולו של המכשיר וכתוצאה מכך אין תוצאתו קבילה.

ישנם בתי משפט לתעבורה אשר סומכים ידיהם על פסיקה זו ויש כאלו שלא.

הייתי מתייעץ עם עו"ד(כמובן שהוא יעלה לך יותר מה-250 ש"ח) לאור העובדה שאתה אמור להשפט במחוז הדרום.

לשקולך - עבר נקי אך חור בכיס(עו"ד) או 250 ש"ח ו-0 נק'.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב בדוח את פרטי הרכב ואת פרטי הנהג, כמו כן כתוב שהנהג זוהה על פי רשיון נהיגה+ תמונה.

חתימה על הדוח היא על כך שקיבלת אותו.

כתבת בעצמך שאינך עומד בקרטריונים של קבלת אזהרה, לכן האפשרות הזו נפסלת.

האפשרות שלך היא לגשת למשפט ולהציג את טענותיך על מנת לבטל את הדוח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שיטת מצליח", אולי יצליח לבטל.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאור שלך נסעת לכיוון צפון (התחברות לכביש 6), כאשר בדוח רשום בתאור המקום - "לבית קמה", שזה בעצם לכיוון דרום.

ק"מ 207 בקטע כביש 40, יוצא בין צומת קמה למחלף מאחז.

* בחתימת המקבל - נרשם "נמסר ביד".

לא צויין בנסיבות המקרה ע"י השוטר: באיזה נתיב היה רכבך והאם היו עוד רכבים בזמן מדידת מהירות, כמות האנשים ברכב, תנאי מזג אוויר וראות (גשם, ערפל, אובך כבד). לכן, בנוסף לאמינות הממל"ז, גם זה משחק לטובתך.

השאלה אם בכלל שווה לך כל הטרטור- ללכת להישפט, להתייעץ עם עו"ד או לשלם 250 ש"ח ולשכוח מזה.

- אין לך עבירות תנועה ב-5 שנים אחרונות (למרות שהותק נהיגה פחות מ-10 שנים).

- נסיבות העבירה זו, הן לא מהחמורות (לעומת רמזור אדום, עקיפות, סטיות או שימוש בטלפון נייד)

למרות נהלים החדשים וקיום הקריטריונים באגף התנועה, נסה לשלוח בקשה להמרת הדוח באזהרה.

למתנ"א דרום, יחידת תנועה נגב. (פניות נהגים 08-6292433, פקס 08-6292435 - כפי שמופיע באתר המשטרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול הדו"ח שאין בו ניקוד רק תשלום קנס ידרוש ממך על פי הנתונים שמסרת לנהל את התיק לזיכוי, שכמובן לא מובטח, אתה לא יודע בשלב זה מה חומר הראיות שיש בתיק לעניין הפעלת הממל"ז, על מנת לחסוך לך הוצאות רבות (נפשיות / כספיות)אמליץ לך לשלם את הדו"ח על מנת לא לצאת להרפתקאה שאתה לא יודע מה יהיה בסופה.

לשיקולך

בברכה

ליאור ליברמן, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...