Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: קיה פיקנטו וסמארט ForTwo יגיעו בקרוב לישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שתי קטנות נוספות יצטרפו בקרוב לשוק הרכב הישראלי -

כלמוביל תחזור לשווק כאן את המותג סמארט, טלקאר מודיעה על כוונתה לייבא ארצה את הדור השני של הקיה פיקנטו.

פרטים נוספים בקישור - קיה פיקנאו וסמארט ForTwo

Smart-1.jpg

Picanto-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של סמארט לא שפוי. פיקנטו היא מתחרה ראויה בקטגוריה של C1, 107 ואלטו. בחו"ל היא מתומחרת בהתאם. אם תעלה 60K ש"ח לגירסא הבסיסית ו-70K לאוטומט אני חושב שלרכב הזה צפוייה הצלחה.

בקטגורייה חסר בארץ דייהולט ספארק.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק בקרוב? היום בבוקר חלפתי על סמארט אדומה עם סיומת 74.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק בקרוב? היום בבוקר חלפתי על סמארט אדומה עם סיומת 74.

רכב הדגמה/שייך למקורב.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאפשר לשווק אותה אפילו בפחות מזה.

קודם כל לא יהיו שם הג'אנטים היפים, לא יהיו פנסי הערפל, ידיות הכרום וכו'.

מאחורה חלונות ידניים, אין מערכת אינטגרלית אלא רדיו דיסק רגיל וכו'.

ואם יש החלטה של היצרן בחו"ל אצל יונדאי לקדם את המותג בכל מחיר למקום ראשון בישראל, אני מניח שתהייה גם החלטה של היצרן לקדם מעלה מעלה את קיה - שהרי מדובר באותם בעלים.

יש צ'אנס טוב מאוד שהרכב יימכר במחיר קרוב לעלות לחברות ליסינג - משהו כמו 55 אלף ש"ח. במצב כזה לא תראה סוכן שטח אחד בלי קיה פיקנטו צמודה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אבל המחיר של הסמארט הוא פשוט לא סביר בעליל.

עם מחיר בסיס של 110 אלף ש"ח, עם כל הכבוד, אני בספק שהיא תהווה מתחרה אמיתי בשוק המיני, אלא אביזר אופנה לעשירים.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההגיון הזה למתג ככה את הרכב ואז למכור הרבה הרבה פחות.

מה זה, הסמארט הזו היא האחות הקטנה של המיני קופר או המקבילה שלה מבית מרצדס?

הרעיון מאחורי הרכב הזה נהדר, תארו לכם איך תל אביב הייתה נראית אם רבע מהמכוניות היו כמו הסמארט וחונות במאונך למדרכה! ככה זה באירופה למיטב זכרוני - כבר לפני שמונה שנים :?. אני זוכר המון רכבים כאלה באיזו עיר גרמנית, איפה שהמוזיאון של מרצדס נמצא.

החל מ 110 אש"ח לגירסה לא מאובזרת, זה כמדומני כ 4 או 6 אש"ח פחות ממאזדה 3 בגירסתה הבסיסית? תראו לי מר' ישראלי שיוציא את הסכום הזה על שליש פחות במטר רץ של פח, ועוד בלי בגאז'

לה לה לנד

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לדעתי צריך לבדוק אפשרות של ייבוא אישי.

בטווח מחירים הזה ייבוא אישי פשוט לא כדאי או משתלם.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון מאחורי הרכב הזה נהדר, תארו לכם איך תל אביב הייתה נראית אם רבע מהמכוניות היו כמו הסמארט וחונות במאונך למדרכה! ככה זה באירופה למיטב זכרוני - כבר לפני שמונה שנים :?.

יואב, הטרנד הזה התחיל לפני 60 שנה! :-D

דרך אגב, אם אני רואה נכון, אפשר לראות על הדלת של ה 500 את הסכנה הגדולה שבחניה שכזאת, רוורס קל של הפנדה וכל הדלת נמעכת פנימה.

21974709.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עכשיו שיש לנו את הפיקנטו וכולם מטורפים עליה הסמארט אוכל את ליבו... אופס עוד טעות שיווקית בישראל... שיצטרף למיני קופר ויוכלו לפתוח פורום נגד כל ה"סופר חסכוניות" ורכבי ה"סופר אין-לי-חור-בכיס".

נראה מיהו זכיין הפיקנטו הראשון שאראה חוצה בצומת בירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...