Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

דמוי עור פחות הטעם שלי אכן, לא אוהב את זה, אבל רשום עור נושם כביכול.

בכל אופן אגש לבדוק לפני רכישה ובמקסימום אעבור לכסא בד. תודה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, liav12 כתב:

דמוי עור פחות הטעם שלי אכן, לא אוהב את זה, אבל רשום עור נושם כביכול

עור / דמוי עור = זיעה בתחת ברוב השנה.

רק ברכבי יוקרה יש מושבי עור מקוררים. 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, liav12 כתב:

דמוי עור פחות הטעם שלי אכן, לא אוהב את זה, אבל רשום עור נושם כביכול.

בכל אופן אגש לבדוק לפני רכישה ובמקסימום אעבור לכסא בד. תודה.

איפה כתוב שהוא "נושם"? בליסטינג שלו באמזון כתוב שהחומר הנוכחי הוא "10% יותר נושם" - 10% יותר ממה?

בשורה התחתונה, רוב הסיכויים שזה אותו P.O.S (ולא Point of Sale) גנרי שכל (כמעט, למעט אלה שהרימו שיתופי פעולה עם חברות נורמליות כמו לוג'יטק [הרמן מילר] או אשכרה עשו משהו כמו רייזר וקוגר) מותגי הגיימינג הוציאו בשנים האחרונות. זה הכל מגיע מאותו מפעל בסין שמייצר בדיוק את אותו מוצר לכולם עם או בלי שדרוגים אופציונליים חסרי משמעות לחלוטין. 

יחד עם זאת אני ממש בספק שב-500 שקל תמצא משהו טוב. 

בתאריך 7.3.2021 בשעה 19:23, ST12345 כתב:

אז הכסא שלי מפלטכניקה החזיר את נשמת בוכנתו לבורא, וכבר זמן מה שהוא מצקצק ומרעיש בזמן תזוזה. בסך הכל - ריספקט; הכסא משנת יצור 2007 וקיבלתי אותו ב 2011 לאחר שהחליף כמה ידיים במשרד, (כולם בנות במשקל נוצה והמשרד רופד בשטיח על כל הרצפה).  הריפוד במושב במצב לא רחוק מחדש והכל נראה טוב, בימים הקשים שלי שקלתי 82 ק"ג, בימים הטובים 68 וכרגע איפהשהוא על ה73 , יחד עם ה 170 ס"מ ומבנה גוף יחסית קטן + כרס בירות, יוצא שלדעתי מעולם לא היו לכסא חיים קשים.

חיפשתי את מה שהכי מזכיר לי אותו והכי קרוב שמצאתי במחיר של עד כ 1500 ש"ח זה כמה דגמים בדר' גב שהרגישו די טוב. מבין שיש ביקורות לא טובות עליהם אבל בחנות זה הרגיש לי דיי טוב.

דגם DATA 

https://www.dr-gav.co.il/chairs/desk-chairs/1324b988a5

לכסא יש את כל הכיוונונים שצריך והרגיש לי דיי סוליד. מחיר 1400 ש"ח.

רציתי לשאול אם למישהו יש ניסיון עם הכסאות הללו באורח חיים קל יחסית. יש שם מספר דגמים שדיי דומים אחד לשני, מאמין שזה אותו שלד עם שינויים קלים באבזור ובריפוד.

מקווה שזה לא חתלתול שורט בשק מפואר...(;-

אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי, אבל אם כן אז אל. פשוט אל. 

אני בדרך כלל מאוד נגד המלצות או דיס המלצות גורפות על חברה/חנות/מותג, אבל ד"ר גב הצליחו לאכזב אותי ברמות שלדעתי מצדיקות את זה הפעם. 

דווקא שירות הלקוחות שאני נתקלתי בו היה מדהים - קניתי מהם כסא (באיסוף מהסניף) שאחרי כמה ימים הרגשתי שמשהו בו לא 100%. שלחו לי הביתה פאקינ' טכנאי (כאילו WTF?! מה זה טכנאי כסאות?) שבא בדק, שחרר, הידק, מדד, הסתכל, וקבע שהוא מבין על מה אני מתלונן אבל לא מצליח להבין איך או למה זה קורה ובדו"ח הוא חייב לכתוב שהבדיקות יצאו תקינות. אחר כך, למרות שהטכנאי קבע שהכל תקין, החליפו לי את הכסא בדגם אחר בלי שאלות. אז מהבחינה הזו הם היו יותר מ-100%. זה אמנם היה כסא של כמעט 2000 שקל (אחד היקרים שלהם אם לא הכי יקר, והוחלף לאחד של כ-1500 + זיכוי לקניה אצלם), אבל עדיין לא ציפיתי לזה. 

א-ב-ל... המוצרים פשוט קקה. הכסא הראשון שקניתי היה עקום כאמור, השני, מסתבר, הוא חיקוי סיני גנרי של כסא של חברת ergohuman שהתחיל לחרוק אחרי בערך חודש, היה לא נוח מהיום השני בערך - גם אחרי שעשיתי בו מודיפיקציות מאוד נרחבות (כולל אפילו לקדוח חורים חדשים במושב כדי להזיז אותו קצת קדימה כדי שתהיה תמיכה כלשהי לירכיים. אחרי חודשיים-שלושה כולו (גם הגב וגם המושב עשויים רשת) כבר נהיה saggy, המוט שתופס את הגב התעקם (אני מניח שבגלל שנשענתי אחורה עם כל ה-74 ק"ג שלי) ועכשיו הוא בזווית של מושב הנהג של הונדה סיוויק קופה שנת 94, והרשת של הגב כבר לא מחזיקה כלום ואני מרגיש את השלד של תמיכת הגב התחתון (שעכשיו "תומכת" בגב המרכזי) ננעצת בי לרוחב הגב בכל פעם שאני שם טיפה משקל על האיזור. בגדול, גם שאר הכסאות שלהם נראים כאילו הגיעו מאותו קטלוג, הודבק עליהם (אפילו לא על כולם) תג ירוק יפה והמחיר הוקפץ באיזהה 300-400%. 

בעקבות הניסיון האיום ונורא הזה אגב, אם למישהו יש רעיון לחברה שמייצרת בעצמה או משווקת כסאות של חברות נורמליות, אני מאוד אשמח לשמוע. כרגע מחכה לקבל הצעת מחיר (שזה בכלל אבסורד - זה מוצר מדף, לא תכנון חתונה...) על המר"ן אארון, אבל אני אשמח להזדמנות להוציא פלוס מינוס חצי מהסכום הזה על משהו אחר. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את Comfort של צרעה, אצלי יותר מעשור, כיסא נוח, אוחז ואיכותי. 

רוצה לקנות עוד זוג, כי הישן כבר מתחיל להישחק. (לדעתי 15 שנה אני יושב עליו) 

Comf1.jpg.d8a537cb72a1ef564344027e54b87bac.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ששמתי עליו עין, עליו ועל Contessa שלפי מחקר קצר נראה שאכן מיוצר ע"י חברה נורמלית. הבעיה היא שלא כתוב כמה הם עולים, לפי הקטלוג של היצרנית של ה-Contessa הם מוכרים אותו (למפיצים) ב-1700$ בערך. אז אם המחירים האלה קרובים לאלו של הרמן מילר, אין באמת סיבה לקנות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לפי מה שאני זוכר 2400 ש"ח. בזמנו היו לי יחסי קרבה למנהלת החנות, היא סידרה לי כיסא מתצוגה לכאורה

בהנחה די טובה. יש לי כמה כיסאות של צרעה, הקומפורט הכי מוצלח, אך גם הכי יקר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב...רכשתי את הכסא בדר' גב. כרגע הוא ממש בסדר ומאוד נוח לי. מושב הויסקו (ליטרלי) תפס את צורת הישבן והגב שלי. הריפוד מבד נעים. השלד אכן קצת חורק מידי פעם, למיטב הבנתי בעיקר מבסיס המשענת, לא מטריד כרגע. בסך הכל אני מקווה שימשיך ככה.

עלה לי רעיון: ללכת לפירוקיה ולחפש מושב של 3008 או של 5008, לבנות לו בסיס לבית, יוצא חלום !! אין דבר יותר נוח בעולם מהמושב הזה...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ST12345 כתב:

צר לי לאכזב...רכשתי את הכסא בדר' גב. כרגע הוא ממש בסדר ומאוד נוח לי.

ממש לא מאכזב, להיפך. זה אומר שאולי עדיין יש סיכוי למצוא אצלם משהו נורמלי.

על איזה דגם אתה מדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב...רכשתי את הכסא בדר' גב. כרגע הוא ממש בסדר ומאוד נוח לי. מושב הויסקו (ליטרלי) תפס את צורת הישבן והגב שלי. הריפוד מבד נעים. השלד אכן קצת חורק מידי פעם, למיטב הבנתי בעיקר מבסיס המשענת, לא מטריד כרגע. בסך הכל אני מקווה שימשיך ככה.
עלה לי רעיון: ללכת לפירוקיה ולחפש מושב של 3008 או של 5008, לבנות לו בסיס לבית, יוצא חלום !! אין דבר יותר נוח בעולם מהמושב הזה...(;-
בוא נחזור לשיחה עוד חצי שנה.

בגזרת כסאות
בינתיים קניתי עוד טוטאל קומפורט לאישתי.
הראשון עובר שימוש מסיבי וברברי של הבן שלי ושורד סביר ביותר.
כמו כן קניתי גם כסא נוסף, לחמי. האתגר היה למצוא כסא לבן אדם ששוקל 140 קילו.
נראה לי שהסתדרתי. אומנם עלה 3600, אבל נראה לי היה שווה.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.3.2021 בשעה 19:40, ST12345 כתב:

קבל:

20150227.thumb.jpg.859927c31ba74ebb51841849e38c5911.jpg

זאת תמונה(ות) שצולמה ב-2015 אצל אחי בווינה, אבל הכסאות עצמם "נבנו" בתחילת שנות התשעים באנגליה, עוד כשהתגורר שם ועבד בשיפוץ מכוניות. מימין, כסא "ב'" של פורד סיירה. באמצע ובשמאל, הטופ של הטופ- כיסא מתוך וולבו (לא זוכר אייזה אבל שנות השמונים). כמובן מעור אמיתי... הכסאות נוחים כמו במקור, וודאי זה של הוולבו. הבעיה היא בסיסי הגלגלים שהם סטנדרטיים, וקשה להם להתמודד עם המשקל הגבוה יחסית לכסא משרדי. זו לא בעיה להתהפך לאחור אם אתה לא שם לב מה אתה עושה.

אבל כן, הרעיון ישן ובוצע מספיק פעמים. צריך להשקיע גם בייצור בסיס מתאים ולא רק להלביש כיסא רכב על משהו קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Chaos כתב:

@פבל, קניתי אארון בחצי מחיר מיד שנייה במצב חדש. כדאי לבדוק את הכיוון הזה.

אני בודק גם את זה מדי פעם. נכנס ללוחות, מקיא קצת בפה על הזבל שאנשים חושבים שהם יכולים לקבל עליו כסף, ויוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...