Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

לגבי המחיר נדע אחרי שנדע כמה קונים יש, תשלחו לי בפרטי מי שמעוניין בכסא ונראה איך מתקדמים. 

שימו לה שהכסא לא חדש אלא מחודש, והאחריות של 12 שנה היא רק ע"י שליחת הכסא לארה"ב

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהשבוע אקבל מהם את הכסא שרכשתי, אדע אם הכל תקין, אברר עלויות לקנייה של כמות ואברר הובלה. זה לא העבודה שלי - מחפש מה לעשות כשאין ממש עבודה. כמובן שאני לא נציג של אף אחד.

אחריות של 12 שנה לא תתאפשר למימוש בארץ, מי שירצה ישלח (על חשבונו) את הכסא לארה"ב, הם יתקנו כמובן והוא יצטרך לשלוח בחזרה לארץ (שוב על חשבונו).

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב הם ישלחו חלק חליפי ספציפי (לארהב) ולא יבקשו לשלוח את הכיסא אליהם וחזרה. אלא לוו ישלחו לך את החלק שנפגם

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר עוד כחודש לארה"ב ומתכוון לקנות שם בדיוק את אותו כסא שיש לי פה - Steelcase Gesture [שלצערי יקר מאוד אפילו שם]

אם מישהו מעוניין בכסא המעולה הזה במצב תקין לחלוטין [מושב כתום, משענת אפורה, ידיות שחורות] במחיר בדיחה - שלחו ה"פ

אי אפשר לערוך... נמכר לחבר פורום

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון התחילו לי כאבי גב ויש לי הרגשה שזה מהכיסא של המחשב. קניתי אותו לפני פחות משנה ב200 ש"ח מאייס, דמוי עור ונראה טוב. קניתי נטו כי היה משהו דומה לאחי והוא היה ממש נוח.

היום, כ9 חודשים אחרי, הספוגים לידיים נהרסו לגמרי, למושב יש צורה של ישבן, אחרי פחות משעה של ישיבה מרגישים כאבים, ולדעתי זה כיסא שרק נראה טוב ושום דבר מעבר לזה.

אין לי בעיה להשקיע 800-1200 שקל על כיסא, העיקר שישרת אותי להמון זמן ולא אצטרך להחליף כל שנה.

אחי קנה איזהשהו כיסא גיימינג של DXRACER לדעתי, לא היה לי ממש נוח, והכל הרגיש די נוקשה. מבחינתי שהכיסא יהיה מכוער, העיקר שיקל לי על הגב, כי צפויות לי עוד שעות ארוכות לשבת בעמדה של המחשב (סטודנט שנה א).

אני לא יודע עוד כמה זמן אוכל לסבול את הכיסא הנוכחי, כלומר יש סיכוי שאני פשוט אזמין את הכיסא מהאינטרנט עם שליח עד הבית, בטח ובטח כשאנחנו בסגר שלא נגמר..

מה הכיסא הכי מומלץ בטווח התקציב הזה לדעתכם? והאם כדאי לחכות למתי שיהיה אפשר פיזית לנסוע לחנויות, לשבת ולהתרשם?

תודה מראש.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להגיע פיזית לחנויות ולנסות בעצמך, אל תתבייש לשבת גם 20-30 דקות על הכיסא.

נסה את WAXMAN, צריך לתאם מראש וזה לא בהכרח קרוב אליך אבל יש להם כמה כיסאות טובים.

• אהבתי 1

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. תודה על התגובות. 

לעומת וקסמן, יש חנויות שאני יכול להגיע ולדעת בוודאות שיש את הכיסא בתצוגה? (חוץ מאייס/הום סנטר/אופיס דיפו כי הביקורות של השירות שלהם לא משהו)

מעדיף לא לתאם "ישיבת מבחן" אלא פשוט להגיע במקרה ואני באזור או משהו.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה עם דמוי עור, אז לאיקאה יש כיסאות סבבה.

את זה אני מכיר מהבית, הוא סבבה לגמרי למי שאין בעיה עם דמוי עור.

זה היה לי גם נוח באיקאה (והוא לא דמוי עור שזה אחלה מבחינתי).

אבל לא חושב שאיקאה פתוחים כרגע, רק משלוחים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה. 

היה לי כיסא דומה ללינק הראשון, שהמושב והגב שלו מחוברים בסוג של תומך מלבני כזה, ואחרי כמה חודשים זה נשבר. אז מעדיף להימנע.

הכיסא השני נראה מעולה, וגם היה לי אותו בעבודה. אני מניח שכשייפתחו החנויות אני אלך להציץ מה אני מעדיף.

יום טוב. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור את הראשון יש לי בבית, כבר כמה שנים, לדעתי מעל ל-3 שנים.

הגב והמושב מחוברים שניהם לידיות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמרבה לשבת על כסא מול מחשב ולשחק / להשתמש הרבה בעכבר אני ממליץ תמיד על כסאות עם ידיות מתכווננות, הדבר הזה פשוט עושה חיים קלים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...