Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

אין כיסאות משרד טובים במחיר הזה.

זה אחד הדברים החשובים ביותר ארגונומית שאתה יכול לקנות - ברמה של שווה לחסוך על המחשב לטובת כיסא לדעתי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הצעה מתוחכמת ובוודאי לא "רפואית" - אבל תעזוב רגע את נושא הארגונמטריה ופשוט תשב, תשב, תשב על הכסאות שנמצאות בתקציב שלך - אם הם נוחים לך אז מצויין - לא נוחים לחמש דקות אלה למשך חצי שעה ויותר. פשוט שב על אחד, קום, תתישב - כמובן ליד שולחן עבודה, תחליף פוזיציות, דבר עם משהו מעבר לשולחן, תפח מחשב ותעבוד כמה זמן, תקרא מאמר. בקיצור תנסה לדמות מצבים מהיום יום.

אם הוא נשאר נוח, נראה לך עמיד לאורך זמן, יש לו אחריות, נכנס לתקציב - אז תקנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרעה יש את דגם ה"יובל" ב450 ש"ח באופיס דיפו.

זה הדגם שיש לעובדים בעבודה, מוצלח מאוד, לפעמים אני מעדיף אותו על פני כיסא מנהלים עצום ממדים שיש לי.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.צ בניטה בע"מ בחולון מייצרים כסאות לד"ר גב

כסא הנשיא (של קצב, שעליו הוא עשה את א.ב ו-ג') עולה בד"ר גב 3000 שקל ואצלהם 1100. אתה בוחר את העור ואת הצבע.

זה הכסא של השותף הראשון שלי.

השותף השני יושב על כסא מדגם "פרארי" שקנינו ב1400 שקל ברמת גן בבורסה. אפשר למצוא אותו בגוגל. הוא פחות מרופד אך יותר קופצני.

אני מעדיף לשכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש לי כיום כסא מחומר סקאי וידיות פלסטיק. בזמנו (10 שנים בערך) היה מאוד נוח והיום פחות במיוחד בגלל החומר הלא נושם ועליית הטמפרטורות עם השנים.

יש המלצה לכסא נוח להמון שעות מול המחשב? רצוי מאוד שיהיה מבד נושם כי עם הנוכחי גם ביום נעים אפשר להרגיש את הגב חם מאוד.

אין לי ממש תקציב כי אין לי מושג לגבי הטווחים של כסאות באיכות טובה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי גם בעבודה וגם בבית Waxman שאני יושב עליהם שעות והם פשוט מעולים.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על כיסאות וקסמן.

ממליץ ללכת לחנות העודפים בסגולה בפתח תקווה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם אולי ניסיון עם כל המנגנונים המיוחדים האלה בחלק מהכסאות?

באתר של וקסמן יש הסבר בעמוד של אחד הכסאות וזה הולך ככה

" החידוש העקרי של הכסא הוא מנגנון ההפעלה שלו ללא צורך בהשענות, המנגנון ממנף את שני חלקי מסגרת הגב לפי חוקי הפיסיקה וכך מספק תמיכה אוטומטית ומאוזנת לאורך הגב ללא צורך בהתערבות היושב בכיוונון המנגנון."

WTF?

רק היה חסר ויברטור שיוצא מהמושב וזה כסא מזכירה אולטמטיבי

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי של ווקסמן גם, מאוד מרוצה. (זה הכיסא השלישי בבית שלהם)

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...