Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי, תתחדש גבר, ושיהיה בהצלחה בפרויקט "PROJECT BIGASS BITCH".

רכיבים סופר טובים, מעניין לשמוע הצירוף הזה. אני חשבתי פעם לכוון של HAT, ולדעתי זה אחלה בחירה.

כמה שיותר תמונות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב,

תמונות ראשונות מתחילת העבודה - דווקא התמונות של ה"לפני" יגיעו יותר מאוחר כי צריך לחלץ אותן מהמצלמה של יוסי.

חזרתי הביתה המום - ליתר דיוק speechless

המסך נראה כאילו וככה טויוטה תכננו אותו עבור הרכב.

הבניה של הDRC הפילה אותי מהרגליים - יוסי לא רק שהשתמש בפרספקס שחור, הוא גם כופף אותו לשני כוונים שונים בכדי שיתאים בול לצורה של המכסה של המאפרה שבוטלה לה.

עבודת הבידוד פשוט ברמה, למען האמת קשה לתאר את זה במילים אחרי שרואים את העבודה שהוא עשה שם - גם הדיפונים מבודדים.

מעבר לכך יוסי עבר על כל חלק וחלק בקבינה של הרכב וסילק כל בעיה אפשרית וכל חלק מרשרש בדרך.

אני אתן לתמונות לדבר - רק אסיים בכך שיצאתי היום מהסדנה ככה :shock:

DSC_0064.JPG

DSC_0065.JPG

DSC_0066.JPG

DSC_0068.JPG

DSC_0069.JPG

DSC_0070.JPG

DSC_0071.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס התגעגעתי אליך :-P

אתה לא מנצל את זכויות היוצרים שלך עד אשר הגברת השמנה שרה :-P:-P:-P

ואל תדאגו לגבי הסמלון - זו רק ההתחלה... :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רותם,

דני - התגובה שלך חשובה לי ואתה יודע את זה - אני במקרה הזה בסה"כ הבאתי את הרכב והרכיבים

הקרדיט הפעם מגיע ליוסי

זו ההתקנה הראשונה שהיא לא התקנת "לאנוס מייד איט" היות ומדובר ברכב שבאמת יהיה לא הוגן להתקין בו התקנה לא מקצועית, מה גם שההתנסות שלי בחומרים כמו פיבר נכון לעכשיו הספיקה לי ואחרי שאני יודע עד כמה זה קשה לעשות עבודה שכזו בזמן קצר כל כך ולהגיע לכזה גימור ואני סוף סוף יכול להרשות את זה לעצמי - אין סיבה שאני אתפשר על פחות מהטוב ביותר.

אתמול, כשראיתי לראשונה את הרכב לאחר תחילת העבודה - הבנתי שאני גם באמת מקבל את הטוב ביותר.

עוד צפויות כמה הפתעות בדרך - אמנם לא מדובר כרגע על חלקים ממונעים או משהו כזה אבל בהחלט צפויות עוד כמה הפתעות בדרך :wink:

וכמו שזה נראה כרגע - הבן אדם הולך להפגיז.

עריכה - עוד דבר אחד דני

אחרי שאני רואה את מה שיוסי עושה ברכב שלי ואני מתחיל לקלוט ב-א-מ-ת את היקף העבודה הלא שפוי שבוצעה ברכב שלך - אני לא יודע איך, בכזה פרקציוניזם, יוסי הצליח להרים לך את הפרוייקט לאוויר בכזו מסגרת זמן קצרה - 4 חודשים זה פשוט כלום בשביל הפרוייקט שהוא עשה לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי הגיע הזמן שתרים פרוייקט מכובד חדש לאויר :)

הרבה זמן לא ראינו ממך משהו מעניין.

בקושי התחלת וכבר רואים שיוסי נותן בראש בהתקנה, אבל אי אפשר להתייחס לרמת הגימור שלו כדבר שבא כל יום.

עם שנים של נסיון HIGH END אי אפשר להתווכח :)

הרכיבים, טוב כבר דיברנו על זה.

הספקת לשחק בקקא :) חוץ מ.. :p

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי מזל טוב והמון בהצלחה!

נראה שהפעם אתה באמת הולך על זה עד הסוף! גם מבחינת רמת הרכיבים(בכל הגזרות-ללא נקודות תורפה) ובעיקר מבחינת רמת התקנה לא מתפשרת.

אין לי ספק שהתוצאה תיהיה מהגבוהות שאפשר לקבל.

יישר כח.

ECLIPSE7200MKII, L6L1V2, GENESIS DUAL MONO EXTREME, ARSENAL 10, SUNDOWN SAE1000D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אדגר - אני עדיין מחכה שליוסי תהיה אפשרות להעביר לי תמונות נוספות.

אולי מחר אגש לסדנה לצלם עוד אם לא אז יום שישי אצלם.

אפשר גם לקרוא לזה big ass BIATCH :-P:-D:twisted::lol:

אליקו - אכן - אני חושב שבין רוב הוותיקים אני אחד מהחברים היותר סטטיים שמשדרגים הכי פחות לאורך זמן - מזל שאין לי תקציב יותר גדול :shock: (כי נראה לי ששם קבור הכלב :lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי-

תתחדש על הפרוייקט, אני תמיד שמח לראות פרוייקטים ברמה הזו ובטח אם זה פרוייקט שלך.

אנחנו יכולים להתווכח עוד דפים ארוכים על התאמת הרכיבים ומיקומם, או פשוט להנות מהתמונות השובות של ההתקנה !

כוון זוויות לפי האוזן שלך, לא כולם אהבו את האוף אקסיס המלא עם הלגאטיה.

הייתי מתייעץ עם מר בקלאווה על סגירת החורים בשכבה האמצעית של הדלת.

ד"א- באלק אחד זה לבנות :)

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...