Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 206 - רוצה להכיר קצת יותר טוב את המערכות השונות ואת הטיפולים השוטפים

dodonaor
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כמה שבועות עזרתם לי מאוד כשהתלבטתי אם לקנות את האוטו (206, אוטו', 2002, 1600) ועכשיו - אחרי שקניתי - אני מעוניין להבין קצת יותר את טוב את המנוע, את המערכות השונות ואולי אפילו לבצע טיפולים שוטפים ובסיסיים בעצמי.

הבקשה שלי - אם יש מישהו שיודע להסביר (ויש לו סבלנות), יהיה מוכן להיפגש איתי לשעה או משהו כזה כדי להסביר לי דברים כמו "מה אני רואה מתחת למכסה המנוע" או "אילו כלים ושמנים תמיד חשוב שיהיו בתא המטען" אני אעריך את זה מאוד.

אגב, לא התעצלתי וקראתי כל מיני ספרים ישנים כמו 'תורת המנוע' ו'יסודות תורת הרכב' אבל כפי שאתם יודעים , תמיד עדיף שמישהו יצביע ויגיד מה זה כל דבר.

אני גר בירושלים כך שאם יש מישהו כאן בסביבה זה יהיה נחמד. אני מוכן בשמחה גם לבוא קצת יותר רחוק (ובימי רביעי אני קבוע בבאר שבע). הכיבוד דרך אגב - עלי.

בתקווה שיהיה מישהו שירים את הכפפה ויבין את החשיבות של ללמד עוד מישהו איך לשמור במידת האפשר על הרכב שלו בעצמו.

תודה רבה,

ורק בשביל להסיר ספק - אני בן 30, כותב דוקטורט בבלשנות ומאוד אוהב ללמוד כך שאני מבטיח להיות רציני ושההשקעה שלכם לא תרד לטמיון.

שוב תודה, סליחה על האריכות

עידו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, תתחדש!

דבר שני, על ספרי "היינס" שמעת?

http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=40151&langId=-1&parent_category_rn=10215

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני מכיר, אבל קשה לי להאמין שבזמן הקרוב אצליח לשים את ידיי על עותק של היינס. בכל אופן, כפי שכתבתי אני מעדיף לפגוש מישהו שאוכל גם לשאול שאלות. תודה. עידו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

skitsa אני מקווה שחשבת עלי???(P206XT)

אני מחולון...אם אתה מעוניין אני ישמח להסביר לך על הרכב

יש ברשותי כבר כמעט שנתיים את הרכב הזה ואני לא מתבייש להגיד שאני מכיר כול בורג בו

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...