Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה נלוזה ע"י חברת טרייד מוביל- מאות מודעות פיקטיביות באתר YAD2

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפטנט של פירסום הודעות פיקטיביות באתר יד-2 אינו חדש וכבר לפני שנתיים כתבתי בעניין בפורום. אנשים מפרסמים רכב למכירה במחיר X ובכדי לעלות את מכיר הרכב הם מפרסמים עוד כמה מודעות עם מחירים גבוהים יותר.

לפי דעתי האתר צריך להתחיל לגבות כסף עבור כול מודעה בכדי לסנן את אלה אשר רוצים לעלות את מחיר הרכב בצורה וירטואלית.

נראה שכדי לעבור לשיטה הישנה קרי חיפוש בעיתון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מודעות בעיתונים, הכל סוחרים שם. הפרטיים מפרסמים באתר YAD2.

אני לא מדבר בכלל על המחירים שם - זה לא רלוונטי. אם כל המודעות של פיאט שאני רואה שם היו רלוונטיות, הייתי קונה כבר לפני חצי שנה רכב שם וגם עכשיו, למרות המחירים הגבוהים.

הדיון פה הוא על מאות מודעות פיקטיביות של חברה בע"מ - ומכיוון שהן מוקפצות מדי יום מחדש, כבר חודשים רבים - יש פה עניין של הטעיית צרכנים. כאן הולך להתערב משרד התמ"ת וגולשי הפורום - שיבצעו מעקב אחרי המודעות הנ"ל (אם השרשור של אורן ממן מוקפץ מדי, אז כאן הוא יוקפץ בטירוף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא כל כך ברור מי הטרייד אין שלהם. אלפות מועברות לאוטודיל אבל פיאטים מגיעים גם לטרייד מובייל וגם לאוטודיל, באוטודיל זה בעיקר רכבים חדשים לגמרי.

BUY & DRIVE

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוגשה תלונה למשרד התמ"ת.

אתם מוזמנים לעיין בנוסח שלה:

למשרד התמ"ת שלום,

ברצוני להתלונן על רשת המסחר ברכב משומש, "טרייד מוביל", כתובתה היא חטיבת גולני 52 בחיפה.

עניין התלונה נוגע להטעיית הצרכנים על ידי מאות מודעות פיקטיביות המפורסמות באתר יד2, למכירה רכב משומש.

כל המודעות ללא יוצא מן הכלל, מציגות נתונים פנטסטיים, אשר קורצים לכל רוכש רכב וגורמים לו להתקשר.

בפרטי המודעה אף רשום שם הסוכן ומספר אישי שלו.

כאשר מתקשרים לטלפון האישי של הסוכן או למספר של הסניף, אומר הסוכן כי הרכב כבר נמכר, המודעה הוקפצה בטעות - אבל בדיוק יש לו רכב אחר להציע.

מכיוון שמדובר במודעות בנות חודשיים עד חצי שנה (!!!), אשר מוקפצות פעמיים ביום כולל שבתות, ניתן רק להסיק כי מדובר בתופעה מכוונת של פרנסי טרייד מוביל.

דוגמאות ישנן למכביר - דגם "גרנדה פונטו" מתוצרת חברת פיאט, מופיעות לא פחות מ-20 מודעות פיקטיבות, אף לא אחת מהן נמצאת במלאי העדכני של החברה שאותו ניתן לראות באתרם.

דוגמא נוספת: חיפוש אחרי סיאט יניב 2 מודעות, אך באתר של טרייד מוביל אין אפילו סיאט אחת לרפואה.

דבר חמור נוסף הוא שימוש בתמונות של רכבים שונים לצורך הגדלת הפופולריות של המודעה - כך ניתן לראות את אותו הרכב (מספר הרישוי זהה) מופיע במודעות שונות לרכבים שונים מאותו הדגם.

אני רואה תופעה זו בחומרה - העובדה כי מדובר באתר מודעות חינמי גורמת לחברת טרייד מוביל לחשוב שניתן לשקר ולרמות את ציבור הצרכנים.

זוהי הטעייה ברורה ויש לשים לה סוף - לא הגיוני שאדם ישקיע מזמנו ומרצו, אולי אף יפנה לעצמו יום חופש - ויגיע לקנות רכב שנמכר לפני חצי שנה או יותר.

כמו כן תופעת התמונות המזוייפות לא יכולה להתקבל בשוויון נפש - לא מדובר באדם פרטי המוכר את רכבו ואין ברשותו מצלמה דיגיטלית. מדובר במצג שווא הנועד להטעות את הצרכנים!

אשמח לדעת כיצד יטפל משרד התמ"ת בתופעה נלוזה זו - המעיבה מאוד על החיפוש של רכב משומש איכותי, שגם כך אינו מן הקלים.

בברכה,

דודו מגן.

עכשיו נותר רק להמתין - בואו נראה מה מסוגל לעשות משרד התמ"ת או תוך כמה זמן תוריד טרייד מוביל את המודעות הפיקטיביות שלה מהאתר.

בנוסף - הוגשה תלונה לאתר יד2, אני אמתין בסבלנות לתשובתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה כתבת.

הייתי מצרף לכך גם כמה דוגמאות בכתובים של מודעות ולא רק ציון של מודעה.

למה ?? להקל על הפקיד בטיפול בתלונה.

נמתין בסבלנות להמשך.

לשם שינוי צרכנות טובה ולא צרחנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה

בחיפושי נתקלתי בתופעה דומה עם פורסטר , ואכן בדיוק כפי שכתבת הרכב נמכר דקות ספורות לפני שהתקשרתי . למרות שהרכב המשיך להתפרסם בימים הבאים, ולחבר שהתקשר נאמר אותו דבר .

כתבתי תלונה ליד 2 על התופעה אך לא חזרו אלי

שוב תודה ובהצלחה אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה

בחיפושי נתקלתי בתופעה דומה עם פורסטר , ואכן בדיוק כפי שכתבת הרכב נמכר דקות ספורות לפני שהתקשרתי . למרות שהרכב המשיך להתפרסם בימים הבאים, ולחבר שהתקשר נאמר אותו דבר .

כתבתי תלונה ליד 2 על התופעה אך לא חזרו אלי

שוב תודה ובהצלחה אמיר

בדקתי עכשיו המודעה עוד קיימת ומספרה 9115216 - נתונים נפלאים , רכב בתמונה נראה יפיפה אך מה לעשות "רק נמכר" אלק :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפושי אחרי סוזוקי ג'ימני, נתקלתי גם אני בשתי מודעות פיקטיביות. של "טרייד מוביל".

באחת מהן מופיע ג'ימני שנת 2006 עם 25,000 ק"מ!!!

כשהתקשרתי בשבוע שעבר אמרו שהרכב "בדיוק" נמכר ושהמודעה הוקפצה "בטעות".

כמובן שמיד ניסו לעניין אותי "במגוון רחב של רכבים נוספים", שאולי יענו על דרישותי.

היום ראיתי שהמודעה הוקפצה שוב! בטח עוד "טעות" בהקפצה..

כל הכבוד על היוזמה והפניה למשרד התמ"ת!

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לנ"ל

קניתי מהם רכב לפני חצי שנה, והם המשיכו לפרסמו ביד 2 במשך כ 3 חדשים נוספים!!

בנוסף להתנהלות ממש לא נעימה במהלך הרכישה.

לנצ'יה דדרה

קרייזלר וויאג'ר למשפחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על נקיטת המעשה

לתופעה הזו שמתי לב לפני כחודשיים בעודי מחפש טויוטה קורולה

שמתי לב שבאתר יד 2 יש רכב העונה לצרכיי (אפילו 2) והטלפון הוא של חברת טריידמוביל

זה ששתיהן היו עם אותה תמונה כבר העלה חשד

התקשרתי לטלפון שהיה שם ואמרו לי שהרכבים משוריינים

אז שאלתי בתם לב למה לא מורידים אותם מהפרסום ואז התחילו למרוח אותי

אציין שהרכבים האלה עד עכשיו מפורסמים!!!

כאשר התקשרתי לפני שבוע אמרו לי שהם נמכרו ולא קיימים במלאי

אז למה הם עדיין מופיעים ביד 2???

מיותר לציין שאין רכבים כאלה באתר החברה

זו הונאה!!!

המודעות נראות מהיום אך הרכבים לא קיימים

מעבר לכך יש תמנות זהות למודעות שונות וזה ניתן לראות לפי מספר הרישוי

חברה של שקרנים

מעבר לזה שבסוף קניתי רכב אחר מהם ונכוויתי קשות בגלל בעיה בגיר

אבל זה כבר סיפור אחר

בקיצור לא להתקרב!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו ננסה לשדרג את העניין - ראיתם מודעה מזוייפת? שימו פה את המספר שלה.

גם פניתי לאתר YAD2 שיבדוק מה קורה, אולי יאסור עליהם לפרסם אצלם מודעות פיקטיביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על נקיטת המעשה

חברה של שקרנים

מעבר לזה שבסוף קניתי רכב אחר מהם ונכוויתי קשות בגלל בעיה בגיר

אבל זה כבר סיפור אחר

בקיצור לא להתקרב!!

לא היה במיסגרת האחריות על הגיר והמנוע?

צר לי לישמוע את זה על טרייד מוביל בתור לקוח מרוצה שלהם אך לצערינו כך החברות מיתנהלות בארץ

מי שרוצה להרוייח ולישורד עושה כל מיני מעשים שלא תמיד משרתים אותנו הצרכנים

יש פיתגם שבתירגום מלועזית אומר: אם תיכנס ליער תיראה שאת כל העצים הישרים כורתים ורק את העקומים משאירים.

כלומר קשה מאוד לצדיקים לישרוד כיום וכל בעל עסק/חברה יודע זאת.

מקווה שיחזרו בהם מהיתנהלות גרועה שכזאת ויחזירו ללקוחות את האמון בהם.

מצפה לעידכונים...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל:

1.סובארו B4 2006

46000 ק"מ

מודעה 8559941

אין רכב כזה במלאי

2.מזדה 3 2008

34000 ק"מ

מודעה 7930040

אין רכב כזה במלאי

3.טויוטה קורולה 2006

58000 ק"מ

(רכב חם ביותר!!!)

מודעה 8593517

אין רכב כזה במלאי

4.פיאט פנדה 2009

23000 ק"מ

מודעה 8553052

אין רכב כזה במלאי

5.שברולט מאליבו 2006

46000 ק"מ

מודעה 8559941

אין רכב כזה במלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...