Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשו לי "פולסא דנורא" בפורום "בטיחות בקרינה" או: האם רשת אלחוטית ביתית מהווה סיכון?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מעוניין להתקין רשת אינטרנט אלחוטית בבית ורציתי לדעת האם הקרינה הנפלטת מהווה סיכון?

עריכה: מצאתי את הסרטון הבא שקצת הפחיד אותי:

http://www.youtube.com/watch?v=IMTjAXPQkTY&feature=player_embedded דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

בתודה,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה אפשר לא הייתי מדבר בסלולארי בכלל אני משתדל כמה שפחות וגם שאני מדבר להרחיק את המכשיר כמה שיותר מהגוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור בעוד 80 שנה ותקפיץ את השרשור, אז כבר כנראה יהיו מספיק מחקרים שיוכיחו לכאן או לכאן את הסוגיה הזו של השדה הא"מ.

לדעתי האישית זה קשקוש, מדובר בקרינה בלתי מייננת בעוצמות מזעריות.

והיסטורית ניתן להיווכח בקלות שככל שאתה נמצא בקרבה לציוד ותשתיות שפולטים קרינה א"מ, תוחלת החיים שלך גבוהה יותר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה אפשר לא הייתי מדבר בסלולארי בכלל

אפשר.

נתק את הקו ומכור את המכשיר ביד2.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור בעוד 80 שנה ותקפיץ את השרשור, אז כבר כנראה יהיו מספיק מחקרים שיוכיחו לכאן או לכאן את הסוגיה הזו של השדה הא"מ.

לדעתי האישית זה קשקוש, מדובר בקרינה בלתי מייננת בעוצמות מזעריות.

והיסטורית ניתן להיווכח בקלות שככל שאתה נמצא בקרבה לציוד ותשתיות שפולטים קרינה א"מ, תוחלת החיים שלך גבוהה יותר.

אם ככה אני מתקין לי על הראש תחנת כוח גרעינית ואנטנה סלולרית אשר תשדרג את הקליטה לכל מי שנמצא לידי!

ניהיה בקשר עוד 80 שנה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך אחד לא יודע בדיוק. התשובה של בחזרה לעתיד ("עוד 80 שנה") היא הכי טובה כרגע.

יש המון מחקרים ויש המון תשובות. רק הזמן יגיד.

תראה, בכל רגע יש מסביב המון גלי רדיו: של הסלולריים, אינסוף תחנות רדיו, טלביזיה, המיקרו במטבח, הטלפון האלחוטי בבית, אולי יש ציוד אלחוטי למחשב, בלוטוס ועוד הרבה. ועוד לא אמרנו מקומות עבודה עתירי ציוד אלחוטי.

אז עוד נתב אלחוטי לא ישנה הרבה את המצב.

אומרים שרכב היברידי מטגן את היושבים מאחור - והמגוון של רכב כזה רק גדל.

פעם אחות בבית יולדות אמרה לנו שלא מומלץ שימוש במיקרו לחימום דייסה לתינוק. אני לא מכיר הורים שלא משתמשים במכשיר הזה באמצע הלילה.

שמועות הן שמועות, בפיזיקה לומדים שיש עשן בלי אש, ואיני ממליץ לחיות לפי שמועות.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד המודם במרחק של כ 50 ס"מ ומעלה - אתה לא סופג שום קרינה.

ד"א גם מכשירים חשמליים פולטים קרינה אבל כל עוד אנחנו שומרים מרחק - לא סופגים קרינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לעשות לא רשת אלחוטית אלא כל מודם מחובר ישירות למחשב ואף יתרה מזאת גם להתקשר לחברת האנטרנט שלך ולבקש מהם הדרכה כיצד לבטל שלא תהיה אפשרות לקליטה אנטרנט אלחוטית אלא רק עם חיבור המודם לאנטרנט ליתר ביטחון אחרת זה כאילו יש לך אנטנה סלולרית בתוך הבית -לי המליץ את זה המוקדן בחברת האנטרנט ואגב גם הגלישה יותר מהירה ככה.

למרות שהיה אצלי מודד מוסמך של אנטנות סלולריות (בעניין אחר) ביקשתי ממנו שיבדוק אם יש קרינה עם המכשיר שלו מהמודם של האנטרנט והוא מצא שבדיוק כמו בסרטון וידאו שהקרינה רק קרובה למכשיר וגם בעוצמה נמוכה מאוד ,דווקא מהשנאי החשמלי רגיל היתה קרינה גבוה במיוחד וגם רק אם קרוב לשנאי.

מה קורה עם המודם של הטלפון , אולי גם ממנו יוצאת קרינה ?

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראוטר בסרטון הוא שייך לכנופיית{מליציות} אט(ת)יופים מקריית גת, הם משתמשים בזה בתור DEW, לא הייתי מתרגש מזה.

אם אתה גר במקום אחר חוץ מקריית גת לא תהיה לך בעיה.

אה, ואל תקנה BMW כי הכנופיות הללו רודפות עם הDEW רק למי של BMW.

במיוחד כאלו עם תג נכה.

ראה הוזהרת.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד כאלו עם תג נכה.

תג נכה, זה סימן על הרכב שבאותו בן אדם מכים בארץ כל מי שיכול: מוסדות המדינה, קהילות ומחלות. לנכה בארץ יש את כל המאפיינים של TARGETED INDIVIDUAL.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...