Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא נסחמתי בפורום פורנו באייפון, אבל מתלבט בין כמה סוגי LCD של LG, וכבלים.

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם,

מצאתי כמה סוגי טלויזיות , הלכתי לבדוק אותם, האיכות ביחס למחיר לדעתי טובה, התקציב הוא 3.5 K, איכות הצפיה בהם טובות ביחס למחיר.

ההתלבטות היא :

בין הדגם הזה : LG 42Ld450 LCD ‏42"

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=760345

לבין הדגם הזה: LG 42LF20FR LCD ‏ 42"

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=730517

לפי מה שבדקתי ההבדל הוא רק בכניסות במסך.

הדרישות הן מימינליות : איכות צפיה טובה, שמע - אני מחבר לקולנוע ביתי , Usb - שיתמוך בסרטים - אלו דגמים שאפשר לראות דרכם סרטים.

לגבי כבלים, ראיתי המון סוגי כבלים HD, החל מ 100 עד 400 ש"ח, אני צריך 5 מטר, אני רוצה לחבר את המחשב לטלויזיה, כרגע אין לי HDMI במחשב, אבל אני מאמין שכהכרטיס מסך הבא יהיה HD, השאלה אם עדיף כבל VGA או HDMI ?

היא תשמש בעיקר לסרטים ומשחקים,ומידי פעם YES הטלויזיה תהיה בחדר.

למישהו יש ניסיון עם הטלויזות האלו?

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כוונתך?

יש לי מסך פלזמה של LG שקניתי לפני 8 שנים ב- 18,000 :shock: - מסך מצוין, עדיין עובד, השירות (ח.י.) בסדר גמור לפי השמועה, אם כי מעולם לא נדרשתי לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין הכי גדול במסכים, אבל כשאני הלכתי לקנות מסך לחדר של ההורים גם בדקתי את הLG.

שים לב שיש מספר משווקים, אתה צריך שירות ואחריות של חברת ח.י שם המשווק המורשה.

אם זה רק לדר שינה לצפיה של שעה לפני השינה אני הייתי הולך גם על מסך מתצוגה, יש ליבואן(ח.י) חנות שבו הם מוכרים מתצוגה במחירים טובים וכשאני הלכתי לקנות המסכים היו במצב באמת כמו חדש(שריטות קטנות על המעמד- שגם ככה לא בשימוש בגלל שהT.V תלויה על קיר).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המסכים האלה אין לי נסיון.

עם מסכים של LG יש, גם מסך המחשב ממנו נרשמה ההודעה הזו הוא מהתוצרת החברה.

החברה טובה מאוד, נותנת מוצרים טובים ותמורה טובה לכסף.

תמיד יהיו מוצרים זולים יותר/טובים יותר.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אני הייתי שולל את רעיון הפלאזמה רק אם יש לי מקור אור חזק מול המסך, או שאני צופה בהרבה תכני HD במרחק פחות מ-3 מ'. אם אתה לא עונה על שני התנאים הללו פלאזמה עדיפה.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אני הייתי שולל את רעיון הפלאזמה רק אם יש לי מקור אור חזק מול המסך, או שאני צופה בהרבה תכני HD במרחק פחות מ-3 מ'. אם אתה לא עונה על שני התנאים הללו פלאזמה עדיפה.

LF20 הוא דגם ישן, אל תקנה. בנוסף הוא נחות מהרבה מהדגם החדש (460)

הדגם החדש קורא קבצי HD ב USB והדגם הקודם בכלל בלי USB..

בדגם החדש רואים טוב יותר וחד יותר מאשר בישן שלא לדבר על איכות הסאונד והעוצמה שלו.

בכל נתון הוא טוב יותר אבל!!!

אני מציע לך לשקול מסך נוסף, סמסונג 40C530

טוב יותר מהLG בכל המובנים. באותו מחיר, מעבד תמונה הרבה יותר חזק והוא לא מותח את התמונה כמו ה LG

שלא לדבר על אפקט הגרעינים ש LG מייצרת

אני עובד בטרקלין חשמל, מכיר את כולם ועובד עם כולם.

הסמסונג מתעלה על ה LG בכל נתון! מה גם שהסמסונג מסוגלת לקרוא קבצי MKV ישירות מה USB שלה, מה שה LG לא יכולה!

דבר נוסף ואחרון לאלה שכתבו שעדיפה הפלאזמה...

פלאזמה לא עדיפה על LCD בשום פרמטר!! אם אתם טיפוסים של נתונים מפוצצים אז תקנו פלאזמה, תגיעו לשכן, ובמהרה תבינו שטעיתם.

הסבר לדבר כבר יינתן בשירשור אחר.

HU: Clarion HX-D2 F.Comp: Focal K3Power Amp: Genesis Series III Five Channel SubWoofer: Hertz HX250 Front stage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף ואחרון לאלה שכתבו שעדיפה הפלאזמה...

פלאזמה לא עדיפה על LCD בשום פרמטר!! אם אתם טיפוסים של נתונים מפוצצים אז תקנו פלאזמה, תגיעו לשכן, ובמהרה תבינו שטעיתם.

הסבר לדבר כבר יינתן בשירשור אחר.

אני ממש חולק על דעתך המלומדת.

לאחרונה בא לי להתחדש במסך חדש, בדקתי את מכשיר הלד של סמסונג סדרה 7 אל מול פלאזמה מסדרה 5.

מסקנות:

כשהמסכים ניצבים אחד ליד השני ניתן להבחין בהבדל בתמונה. הלד עם ניגודיות גבוהה יותר ולפלאזמה תמונה רכה יותר. יש כאלה שיאהבו את זו וישנם כאלה שהשניה תהיה עדיפה בעינהם, הרבה עניין של טעם אישי.

כשמכניסים את אלמנט המחיר למשוואה, אז הפלאזמה מנצחת בנוק אאוט וזאת בשל מחיר נמוך בחצי משל הלד.

להערכתי, אדם שמתבונן במסכים כשהם אינם ניצבים אחד בסמוך לשני, לא יצליח להבחין בהבדל באיכות התמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף עוד 900 ש"ח ותשדרג לפיליפס 5405, זה כדאי.

אחלה מסך אבל יש כאלה שמסתבכים עם הממשק.

קצת קשה לכוון את התמונה אבל לאחר הרבה משחקים התוצאה מניבה פירות..

לגבי הפלאזמה? ראיתי פלאזמה סידרה 9 החדשה (גם תלת מיימד)

היא מפסידה בנוק אאוט אפילו למסך הLCD מסידרת C750..!

טכנולוגיה ישנה שנחשבה מאוד עד לפני 3 שנים.

היום מוכרים פלאזמה אחת בשבוע!

בפלאזמה אין לבן!! זה לא צבעים, הכל מעורפל, מאין ערפל. אבל מינימום כסף, מקסימום גודל.

ולאחר סוף האחריות תתחילו להניח תפילין ולהתפלל שהיא לא תתאבד.

HU: Clarion HX-D2 F.Comp: Focal K3Power Amp: Genesis Series III Five Channel SubWoofer: Hertz HX250 Front stage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר העלו את השירושר:

פתאום הטלוויזיה בבית החליטה שלא בא לה להשמיע קול, במקום זה יש מאין רעש סטטי.

ניתקתי אותה מהחשמל ואני ישאיר אותה ככה 24 שעות(פעם אמרו לי שזה עוזר, ואכן זה עזר לי במקרה אחר).

מה אתם חושבים זה יסתדר? או שצריך תיקון?

כמה יעלה תיקון זה שווה לתקן או לקנות חדש?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף להמלצה על הסמסונג C530, היום רכשתי אחת כזאת 37" ב 3600 ש"ח, אפשר גם להשיג 40" ב 4000 ש"ח.

שים לב שיש שני יבואנים לסמסונג, תקפיד לרכוש מוצר עם אחריות של סימבאן (3 שנים).

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...