Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האייפון חוסך לי כסף והרבה כסף ! פרטים בפנים

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 4951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. לפני שרכשתי את האייפון הייתי מבצע שיחות לחו"ל (ארה"ב+יוון+הולנד) בעלות חודשית של כ-1000 שקלים ויותר, מאז שרכשתי את האייפון והתקנתי את התוכנה סקייפ לאייפון אני מבצע את כול השיחות לחו"ל דרך האייפון במחיר של שיחה מקומית ללא עלות נוספת.

כיום עלות השיחות בחודשים האחרונים ירדה ל-100 שקלים בלבד !.

התוכנה סקייפ לאייפון זקוקה עוד לליטוש בתחום השמע וגם שיפור בעניין עבודה ברקע.

2. עם האייפון אני מבצע את כול פעולות הקשורות לבנק הפועלים, חיפוש בדפי זהב, חיפוש טלפונים ועוד בעזרת אפליקציות מצויינות לאייפון שחוסכות לי כסף על שירות מודיעין 144 ושיחות לבנקים.

3. לא רכשתי מעולם תוכנת GPS או מכשיר GPS מכיוון שהאייפון מספק את כול צורכי הניווט שלי. שוב פעם חיסכון של כ-400 שקלים ברכישת מכשיר GPS פשוט.

4. לפני שרכשתי האייפון כאשר עבדתי על פרוייקט באלקטרוניקה הייתי מדפיס את דפי הנתונים של הרכיבים וגם את הסכימות החשמליות בכדי שיהייה לי נוח לעבוד על הפרויקט כאשר הסכימה מול העיניים שלי, היום אני שולח או מוריד את כול הנתונים לאייפון ועובד במעבדה שלי עם האייפון על שולחן העבודה ללא צורך בהדפסת דפים ובזבוז נייר.

סקייפ לאייפון.

http://www.iphone1.co.il/default.aspx?PageName=skype+iphone+

לפני חצי שנה רכשתי אייפון 3GS עם 16GB דרך סלקום במחיר של 2900 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מה שאמרת פה ממש לא חדש, קיים ב-N95 8GB מפלפני יותר משנתיים.

סקייפ, GPS ועוד מיליון אפלקציות היו קיימות למכשירי נוקיה שעבדו עם סמביאן מלפני המון המון שנים.

זה הגיע לשאר החברות בדיליי עצום, ההתלהבות סביב אותם אפליקציות לא מובן.

דרך אגב פרצת את האייפון? אם לא אז שילמת כנראה הרבה כסף על ה-GPS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פרצתי את האייפון מכיוון שהתקנתי את התוכנה WAZE החינמית ויש לי שירות חינם למשך שנה שלימה על אפליקצית הניווט של סלקום שעובדת מצויין כולל עידכוני תנועה ושאר ירקות.

לחבר שאיתו אני משוחח בדרך קבע הגר ביוסטון טקסס ארה"ב היו את כול סוגי המכשירים בלקברי, אנרואיד וחד משמעית הבחור ציין שאפליקצית סקייפ עובדת הכי טוב על האייפון בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוקף תפקידי אני נחשף ללא מעט אפליקציות חדשות [ובחלק מהמקרים לבדוק אותם מטעם העבודה].

לכל אחד ישנם צרכים שונים וכלים מסוימים שמתאימים לביצוע העבודה [כמו שלא תיקח איזמל מנתחים כדי לחפור בור ולהפך לא תיקח את חפירה לנתח משהו].

כשיצא לי להתקל באייפון לפני מספר שנים ולאחר שהות ממושכת של מספר ימים נפרדנו כידידים.

נכון הוא סקסי ומדליק עם הטאצ' סקרין שלו אבל לי זה לא הספיק.

מהעובדה הראשונית שבתור טלפון הוא פשוט לא [לא איכות הקול הזוועתית בספיקר,ולא העובדה שהסוללה נגמרה לי אחרי 4 שעות].

אז נכון הוא היה בין הראשונים שהציג "סקסיות" מול כל האחרים אבל במבחן התוצאה היום יש מכשירים חזקים יותר ממנו ומתאימים ממנו לשימושים שונים [למשל לעבודתי שלי מתאים לי יותר בלאק ברי ].

אחד הדברים שהיום יגרמו לי להתרחק מהתפוח המשומש הזה הינה העובדה שכל פרחולה ממוצעת ו\או ילדונת בגיל העשרה שמחזיקה אחד כזה אפקט הסקסיות כבר לא קיים [בשבילי].

אם כבר אזנח את הבלאקברי שמשמש אותי היום יש מצב שאעבור ל אנדרויד החדש.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורש - כל מה שהוא אמר פשוט נח ומהיר יותר באייפון עדכני.

שלא לדבר על מגוון הכלים והאפשרויות והפליקציות לעומת נוקיה.

(ובלי להכליל את הרמה של אפליקציות בסימביאן... העיקר האופטימיות)

טל - מה שאתה מתאר היה רלוונטי - אולי ל2G (חוץ מהפרחות - שעל זה אין לי ויכוח).

ד"א , כיום אין מכשירים חזקים ממנו במפרט - אלא שווי ערך, גם לאנדרויד - אבל זה כאמור עולם דינמי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי לבטים וחיפושים למכשיר עם תמיכה מקורית בעברית (אני גר מתגורר בחו"ל)

קניתי לאישתי את האייפון 4. המחיר (למכשיר סים פריי מקורי) 560 ש"ח ותוכנית לשנתיים בעלות חודשית של 150 ש"ח (שזה כולל גם אינטרנט 12GB) כך שגם המחיר מצויין.

סקייפ עובד נהדר לשיחות לארץ.

יש לה גם תוכנת רדיו ישראלי, כיף לשמוע את דידי הררי בניכר.

עד היום לאישתי היתה פוביה מצעצועים כאלו, מאז שהיא קיבלה את המכשיר הוא לא מפסיקה להתלהב מהיכולות שלו.

מכשיר מעולה.

קצת גדול, קצת כבד אבל באמת מכשיר מעולה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיצא לי להתקל באייפון לפני מספר שנים ולאחר שהות ממושכת של מספר ימים נפרדנו כידידים.

נכון הוא סקסי ומדליק עם הטאצ' סקרין שלו אבל לי זה לא הספיק.

מהעובדה הראשונית שבתור טלפון הוא פשוט לא [לא איכות הקול הזוועתית בספיקר,ולא העובדה שהסוללה נגמרה לי אחרי 4 שעות].

אייפון דור ראשון וגם דור שני אינם ברי השוואה לאייפון 3GS עם קוסחה .IOS4.01.

הספיקר אכן בעייתי באייפון אבל לי אישית הדבר לא מפריע כי את רוב השיחות אני מבצע עם אוזניה.

לא קיים שום מכשיר עם תמיכה בעברית ברמה של האייפון בכול אפליקציה ובמייל במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש גילית את אמריקה ידידי :)

סקייפ פעיל על פלטפורמות סלולריות מימים ימימה, גם אני משתמש בו לשיחות לחו"ל ואין שום צורך בליטוש שמע ודיבור מעולים.

אגב ככל שידוע לי, באייפון לא עובדת שיחת וידאו בסקייפ ותוכנות המסנג'ר האחרות.

PDF יש גם בנוקיה ובכל האחרים.

כנ"ל עם GPS וכל השאר.

תגיד, איך אתה שולח את הקבצים של האלקטרוניקה לאייפון ? כי שליחת קבצי BT לא קיימת במכשיר...

ולסיום : איך אתה עושה כ"כ הרבה דברים בלי מולטיטאסק?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ריבוי משימות קיים כבר מזמן באייפון כאשר שוחררה גירסה IOS 4.

http://support.apple.com/kb/HT4211

2. שליחת קבצי PDF מהמחשב לאייפון מתאפשרת בארבעה דרכים שונות.

דרך תוכנת אייטונס שזו הדרך המהירה ביותר או דרך המייל או בחיבור WIFI או BT ותוכנה שנקראת GoodReader שעולה דולר או קצת יותר מבלי לפרוץ !

שליחת קבצים בסדר גודל של 10 מ"ב בתקשורת BT זה לא פונקציונלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, אתה סוכן של אפל, או שכל התפוחיסטים מתנהגים ככה? :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...