Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה מדאיגה על משפרי רכבים (אל דאגה, לא על עליית מחירי החסה)

NadavRally
שימו לב! השרשור הזה בן 4946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדאיג ביותר! תופסים משפרי מכוניות וקוראים להם "נהגי ראלי".

וזה עוד לא הדברים המדאיגים ביותר בכתבה!!!

נדבattachment.php?attachmentid=26692&d=1282837910

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה לא מדאיג. זה פשוט מזכיר לנו למה השוטרים כל-כך היסטריים מכל הסיפור הזה של ספורט מוטורי - רמת ההבנה שלהם בתחום שואפת לאפס המוחלט.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרכב הזה הפך למפלצת שיכולה לשעוט בתוך שבע שניות למכירות של 100 קמ"ש..."

ארגון המפלצות העולמי כבר הגיש תביעת דיבה בנושא.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים בכתבה מדאיגים אותי!

אחד זה שקוראים להם נהגי ראלי, וזה עושה לי ולחברי שם רע!

שתיים זה המוסך שנאמר שתפשו שם רכבים!

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב

מה מדאיג אותך כל כך ?

כאילו שמשהו השתנה במציאות העגומה שלנו .

כעת כל הבכיינים יכתבו עד כמה אנחנו מסכנים .

אז מה חדש בכתבה ?

כל כמה שבועות / חודשים יש יוזמה, שכנראה מונחית על ידי בעלי עניין, לדאוג ולהציג את תחום הספורט המוטורי כשלילי.

עכשיו כולם יתנפלו על המשטרה ויגידו אזה חארות , מדינה דפוקה ועוד....

מי שאשם בכל זה , זה אנחנו !

איך אז השתמשתי ,לא מזמן , בביטוי הלא ראוי ? אנחנו ה....ים !! אתקן זאת ב-חסרי חוט שדרה ומטומטמים!

תראה על מה אנו ה"ספורטאים" מוציאים פה את האנרגיות בכל השרשורים האחרונים , בלריב אחד עם השני על נושאים שאין לאף אחד מאיתנו את הניסיון לפתור אותם !

הגיע הזמן להבין שאנו חייבים להתאחד לגוף אחד גדול כשבצוות המוביל יישבו אנשים שלא מהתחום עם יידע וניסיון במאבק מעיין זה!

עלינו לקום ולהקים צעקה גדולה על הסחבת באישור קיום המירוצים , ובהנחייה של אותם בעלי מקצוע, שמבינים בהולכת המאבק צודק מול הרשויות הרלוונטיות !

מאמינים שזה יקרה ? אני לא !

מדוע ? בגלל חוסר האמון המשווע שיש אצלנו !

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהכתב כנראה פשוט לא מקצועי

ואין לו הבנה בסיסית מה זה מרוצי מכוניות וראלי . ברבע משפט הזכיר חוק הספורט שלא מופעל .

הוא ערבב הכל בכל ועמך ישראל שלא מעורב בסצנה מבין : מרוצי מכוניות = עבריינות .

טוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת,

זוועה.

השוטרים והכתב חכמי חלם...

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שהכתבה הזאת היא זוועה ,

זוועה לא פחות גדולה היא שכתבה כזאת גורמת להם ל"דאגה " בגלל שהנהגים שמשפרים מכוניות

בטח גם גאמבול 3000 גורם לו לדאגות מאחר וזה גם נקרא ראלי לא ?

הראלי בישראל הרבה פחות חוקי משיפורי רכב , ולעשות מירוצים לא חוקיים זה הרבה יותר חמור מלסוע על אוטו משופר

ולהחזיק אוטו מרוץ לא חוקי הרבה יותר חמור מהכל בערך

אז למה כל התיפיפות הזאת למה ?

ולחשוב שנהגים כמו פותח הת'רד חברים באותו גוף כמו העוסקים בספורט עממי (ואחר כך שאומרים שספורט עממי

הרבה יותר פשוט ליישום אנחנו מתפלאים למה זה ככה גם שם )

ממש זוועה :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שהכתבה הזאת היא זוועה ,

זוועה לא פחות גדולה היא שכתבה כזאת גורמת להם ל"דאגה " בגלל שהנהגים שמשפרים מכוניות

בטח גם גאמבול 3000 גורם לו לדאגות מאחר וזה גם נקרא ראלי לא ?

הראלי בישראל הרבה פחות חוקי משיפורי רכב , ולעשות מירוצים לא חוקיים זה הרבה יותר חמור מלסוע על אוטו משופר

ולחשוב שנהגים כמו פותח הת'רד חברים באותו גוף כמו העוסקים בספורט עממי (ואחר כך שאומרים שספורט עממי

הרבה יותר פשוט ליישום אנחנו מתפלאים למה זה ככה גם שם )

ממש זוועה :evil:

ראשית, פותח השרשור אינו חלק מהתאחדות נהגי המרוצים המרכזת גם את הספורט העממי.

פותח השרשור חבר בעמותת הראלי שהוקמה לאחרונה והוכרה כהתאחדות נוספת.

לגופו של עניין אדרנלין ג'אנק,

כל פעילות בתחום הספורט המוטורי, בשלב זה, אינה חוקית.

יחד עם זאת, מה שצריך להטריד את מנוחתך, לעניות דעתי, הוא האופן בו מוצגים אותם אלה המחזיקים רכבים משופרים

(שלא עושים חארקות בכבישים ציבוריים; לא מתחרים ביניהם על כבישים פתוחים; לא מסכנים את הציבור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, כל מילה שלך בסלע !

הבעיה היא הצורה שבה כל "סצנת השיפורים " מוצגת

עושים מכולנו עבריינים וכולם מחזיקים בבית מכונת הרג עם רישיון להרוג וזה לא ככה

(וכל מי שקצת מבין יודע את זה )

כמו שכתבתי בפוסט הקודם שלי , ההודעה הראשונה של פותח השרשור היא זוועה לא פחות גדולה

מילא שזה מגיע מכיוון העיתונאים והמשטרה , אבל מישהו מאיתנו ???? (ולא, לא משנה איפה הוא חבר )

לכתוב שמדאיג אותו שאלה שקיבלו הורדות נקראו "ראלי העבריניים " זאת היתתמות והתפלצנות

וזה מביא לי את הסעיף בו בזמן שאותו פותח השירשור עבר על חוקים עשרות אם לא אלפי פעמים ברמה הרבה יותר פלילית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי כתבת נגד שתציג את סצינת השיפורים באור חיובי? אני מאמין שההשפעה של כתבה כזו במגזין או בעיתון יכולה רק לגרום לשינוי חיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

----------------------------------- אנדרנלין שגיעה חמורה שלך.

א. אין קשר בין מכוניות מירוץ שמיועדות רק למירוצים ובין רכבים משופרים שמסתובבים בארץ ובכול העולם על הכבישים. קח דוגמא לי במקרה יש אוטו מרוץ עם לוחיות זהוי שאני יכול להתחרות איתו בכול העולם, נכון בארץ זו עבירה על החוק כי זה עוד לא מאושר, אבל בין זה ובין לכתוב שלהחזיק רכב מירוץ זה לא חוקי וזו עברה? פה אתה מטעה ושוגה.

ב. הרכבים המשופרים לי אין בעיה איתם כול זמן שיודעים מה הגבולות שלהם והיכן לא להשתולל, מה גם שלדעתי לכול הרכבים האלו יש לוחיות זהוי ובמידה וכן הם עוברות טסט כול שנה ועומדות בדרישות של משרד התחבורה, אז אתה תבוא ותגיד משרד התחבורה גם עושה משהו לא חוקי הוא מעביר אותן טסט ונותן להן רישוי לנסוע על הכבישים?

ג. ברגע שמכוניות המירוץ כולל כולן יקבלו מספר רישוי ונירת מתאימה והמרוצים יהיו חוקיים הכול יהיה בסדר נכון? יופי לנו, בגלל הסחבת בכול הנוגע בחוק המטומטם שישנו רק בישראל בעלי המכוניות האלו עושים ארועים לפעמים ושמם אימון ולא מרוץ,מה גם שלא מוזמן קהל, לא מפרסמים בטלויזיה ולא ברדיו, ובכלל מנסים לעשות את הכול בשקט שיהיו כמה שפחות תקלות שיותר מאוחר נבכה עליהם, ופה ההבדל הענק עם הרכבים המשופרים נוסעים על הכביש ולחלק גדול מהנהגים שלהם אין מושג איך לנהוג בכלים שכאלו ואז קורה מה שכולם לא רוצים שיקרה, והכי חמור שישר מאשימים את מכוניות המרוץ שבכלל לא נוסעות על הכבישים ( חוץ בזמן מרוץ וגם אז החוקים מאוד נוקשים תאמין לי מניסיון) אני מקוה שהבהרתי כמה נקודות בהבדלים בין שני סוגי הרכבים שכותב הכתבה עשה סלט אחד גדול בכתבה.

המשיכו לנהוג בזהירות המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטיף יקר

יש לך רכב מירוץ עם לוחיות זיהוי ? אתה ידידי עבריין כי זה בידיוק מה שהם מחפשים

אף אחד לא בא בטענות לנהגים , כרגע באו בטענות לכלי רכב שלטענתם "משופרים "

לעשות אימון ולא מרוץ זה חוקי ? הצחקת לי את הצחוק , שום דבר לא חוקי

כרגע , לשפר רכב זה לא חוקי עוד יותר כרוע זה להחזיק רכב מרוץ עם רישוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...