Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשרכב רשום על שם בנק ומשועבד לו, מה המשמעות?

yaniv69
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכב שרשום ברישיון רכב על שם " אגוד ליסינג" (בנק אגוד) אך הבנק הוא לא חברת ליסינג אלה פשוט

נתנה הלוואה לבעל הרכב ומכנגד רשמה את הרכב על שמה, האם הבעלות נחשבת פרטית? ליסינג?

במידה ולמוכר יש יפוי כוח למכור את הרכב ( החוב שולם) האם יש דגשים או להיזהר ממשהו?

תודה רבה.

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנק משעבד את הרכב כדי שישמש כבטחון לחוב, אין לבנק שום התערבות בבעלות הרכב מלבד זאת שהבעלים לא יכול למכור את הרכב למישהו אחר, למרות זאת לפעמים קורים מיקרים שבהם מצליחים (במירמה) להעביר בעלות למישהו אחר ומשאירים את החוב בבנק, במקרה זה מוכר הרכב מקבל מימך את הכסף על הרכב, משאיר את החוב בבנק ואז הבנק לוקח את הרכב שאתה שילמת עליו.

לכן חובה עליך לבדוק היטב ולא להתעצל ולקבל מכתב רישמי מהבנק המשעבד שבו הוא מסיר את השעבוד על הרכב.

שים לב! עקב מיקרי מירמה רבים בתחום הרכבים, אסור לך לסמוך על בעל הרכב, ולדרוש מיכתב רישמי מהבנק המשעבד.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

שאלה נוספת לאחר קניית הרכב האם יופיע ביד הראשונה של הרכב כהחזקה פרטית?

או של אגוד ליסינג?

אני כמובן יהיה יד שנייה 2 נכון?

המוכר הראה מסמך מהבנק שמעביר אליו יפוי כוח לצורך מכירת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחום הזה לא ברור לי כלכך אך נראה שאם השם של בעל הרכב מופיע ברישיון הרכב אזי הרכב לא שייך לחברת ליסינג

למיטב ידיעתי בנק איגוד לא עוסק בליסינג של מכוניות.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני לא קשור פשוט לא רציתי פתוח נושא חדש בישביל זה.

אם רשום ברישיון רכב שקיבלתי לבית (לפני טסת) "רכב מעוקל"

האם זה אומר שאני לא יוכל להעביר אותו טסת או שזה לא קשור?

תודה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק לוי מוריד 8% במחירון שלו על רישום הרכב על שם חברת הליסינג במקרה של ליסינג מימוני = רכב מוחזק על ידי אדם פרטי.

אם זה ליסינג תפעולי יצחק מוריד בין 12-18% תלוי בשימוש.

אז תבדוק איזה מין ליסינג היה לך.

תבקש מהבנק ראשית שימחוק את השיעבוד בנוסף על יפוי הכוח של "בעל" הרכב למכור את הרכב.

הרכב היה רשום על שם חברת הליסינג וכך זה יישאר גם בעתיד.

ולגבי השאלה של הטרמפיסט

אתה יכול להעביר טסט אתה רק לא יכול למכור את הרכב עד שלא תסיר את העיקול על הרכב. תבדוק במשרד הרישוי מי עיקל לך ותטפל בסגירת החוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

מעניין אותי לדעת למה בעצם ישנה ירידת ערך?

הרי הרכב היה בבעלות "פרטית" ולא בצי מכוניות וננהג על ידי פרטי ולא חברה אני מניח שאת הטיפולים

הוא משלם כאדם פרטי במוסך וכו.

ממה שהבנתי זה בסופו של יום הלוואה כנגד שיעבוד הרכב נכון?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנק איגוד

לבנק איגוד יש חברת ליסינג קוראים לה איגוד ליסינג עד הנה ברור.

הרכב נרשם על שם חברת הליסינג כך כתבת.

לכן כך החליט יצחק לוי.

וכדי שיהיה ברור כי מדובר ברכב בליסינג מימוני הוא מוסיף בהערות בתנאי שההחכרה לאדם פרטי הוכחה על ידי מסמכים מתאימים.

הלוואה מבנק בד"כ הרכב רשום על שמך והבנק כדי להבטיח את עצמו רושם שיעבוד על הרכב.

תבדוק במוסך בו ביצעו את הטיפולים מי שילם או למי הוצאה החשבונית האם לאדם הפרטי או לאיגוד ליסינג. ייתן לך אינדקיציה נוספת אולי.

הרי כרגע המוכר אמר לך שמדובר ברכב פרטי , האם תאמין לכל מילה שלו. אז אין גם צורך ללכת לבדיקה במכון כי הוא בטח אמר לך שהרכב פיקס !! לא?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי,

אני מדוע לכך שהרכב רשום על "אגוד ליסינג" בשיחה איתם הם אומרים שהם לא חברת ליסינג רכב

והם פשוט גוף שנותן הלוואת לצורך רכישת רכב וכו. הרכב רשום על שם אגוד ליסינג אך להם לא היה כלל כל

השתתפות בניהול הרכב.

בעל הרכב לא טוען לרגע שזה בעלות פרטית, אני רק רציתי להבין על מה בדיוק יורד ערך הרכב שהרי

שזה כמו בעלות פרטית לכל דבר רק שהרכב משועבד לחברה שנקראת אגוד ליסינג.

הרכב יהיה בבדיקה אל תדאג.

האם יהיו לי קשיים למכור אותו בעתיד בגלל כל הסיבוך הזה ?

נ.ב

מדובר ברכב בעלות של 150 אלף שקל ולא רכב רגיל ונפוץ של חברות ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי מבין אותך הבעיה שאתה לא מבין אותי.

הרכב רשום על שם חברת ליסינג לא על שם הבעלים הפרטי. בוא נאמין לרגע שאכן מדובר בליסינג מימוני שפירושו רק נתנו הלוואה.

יצחק אומר במחירון להוריד 8% מערך הרכב. אתה יכול להוריד את המחיר לבעל הרכב זה 12אלף ש"ח מ150אלף. לא הולך ברגל הסכום.

כאשר תבוא למכור הקונה ממך יבקש ממך להוריד לו גם כן , ויהיה לך בעית הוכחה כי הוא עוד יגיד לך שמדובר בליסינג תפעולי ולא מימוני.

ובנוסף יש רבים ואני ביניהם לא נוגע ברכב שמריח ליסינג אפילו כמו במתכונת שלך, כדי לא להכניס אותי לפינה שלצאת ממנה יותר קשה.

ממליץ לך עוד הפעם לבדוק את נושא הטיפולים במוסך בו טיפלו ברכב כדי לוודא את המידע שקיבלת מהבנק /חברת הליסינג שלו.

וכפי שבצדק טענת , הרי יכלו לרשום את הרכב על שם בעליו ורק לרשום שיעבוד. אז אולי משהו מסתתר מאחרי זה, אני לא יודע, את ההפחתה אני יודע ממחירון יצחק היקר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ,

מחר אדבר עם המוסך על מנת לאשר.

בנתיים באיתוראן הרכב רשום על שם פרטי.

מוזר באמת שזאת שיטת הרישום של "אגוד ליסינג" הרי שבאתר שלהם הם טוענים שהם נטו נותנים הלוואה

ואין להם כל קשר לענף הליסינג רכב.

יש לך הסבר לזה שהרכב נרשם על שם החברה ולא על אדם בפרטי והערה ברישיון הרכב שבו רשום שהרכב משועבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שאתה מסביר את זה, ישה טועה. הרכב הוא פרטי ונקנה באמצעות מימון (כמו המון מכוניות חדשות). לרכב כזה יש שורה ברישיון שהוא משועבד לגורם מממן כזה או אחר. הרכב לא שייך לשום חברת ליסינג וכדי לקנות אותו פשוט יש לדאוג לכיסוי החוב לבנק המממן (כלומר - הקונה מעביר את הכסף למוכר, במקביל המוכר מכסה את החוב לבנק באמצעות הכסף והבנק כתוצאה מסיר את השעבוד ושלום על ישראל). אין כאן שום הורדה במחירון.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להדגשת ההבנה בכחול הערותי באדום

שלום,

רכב שרשום ברישיון רכב על שם " אגוד ליסינג" (בנק אגוד) אך הבנק הוא לא חברת ליסינג אלה פשוט

נתנה הלוואה לבעל הרכב ומכנגד רשמה את הרכב על שמה, האם הבעלות נחשבת פרטית? ליסינג?

במידה ולמוכר יש יפוי כוח למכור את הרכב ( החוב שולם) האם יש דגשים או להיזהר ממשהו?

תודה רבה.

לפי איך שאתה מסביר את זה, ישה טועה.קורה , אבל לעיתים נדירות:-Dואז הוא לא מתבייש גם להתנצל. הרכב הוא פרטי ונקנה באמצעות מימון (כמו המון מכוניות חדשות). לרכב כזה יש שורה ברישיון שהוא משועבד לגורם מממן כזה או אחר. הרכב לא שייך לשום חברת ליסינג וכדי לקנות אותו פשוט יש לדאוג לכיסוי החוב לבנק המממן (כלומר - הקונה מעביר את הכסף למוכר, במקביל המוכר מכסה את החוב לבנק באמצעות הכסף והבנק כתוצאה מסיר את השעבוד ושלום על ישראל). אין כאן שום הורדה במחירון.

רוני

תודה רבה,

שאלה נוספת לאחר קניית הרכב האם יופיע ביד הראשונה של הרכב כהחזקה פרטית?

או של אגוד ליסינג?

אני כמובן יהיה יד שנייה 2 נכון?

המוכר הראה מסמך מהבנק שמעביר אליו יפוי כוח לצורך מכירת הרכב.

רוני אתה משחק באש ובחום של היום זה מתכון לשריפה גדולה.

יניב כותב הרכב רשום על שם איגוד ליסינג . המוכר קיבל מאיגוד ליסינג יפוי כוח כדי לפעול בשם איגוד ליסינג ולמכור את הרכב.

אבל רוני קורא אחרת .

לגבי הנקודות המשפטיות רוני אתה לא זקוק לי :shock:

זה בדיוק ליסינג מימוני . ראה אצל יצחק במחירון וכפי שכתב מישהו ביד 2 זה הפחתה של 10% ולא 8% כמו אצל יצחק.

והכל רק אחרי שיבדוק ויאשש את המידע שקיבל כי אכן מדובר בליסינג מימוני.

ולשאלתך יניב למה איגוד ליסינג רושם זאת על שמו ולא כמו בנק רגיל רק שעבוד יש מספר אפשרויות.

1) לאיגוד ליסינג אין כסף אז הוא מלווה אותו .. נכון מבנק איגוד וזה דורש לשעבד את הרכב של איגוד ליסינג. איך ישעבד אם לא רשום על שמו. ולמה לעשות כך כדי לגבות מן הלקוח הפחות מועדף קצת יותר כסף.

2 ) שלייקס .כאשר הרכב רשום על שמו ובמקרה של פיגור בתשלומי "ההלוואה" הוא בא ולוקח את רכבו. לא זקוק למערכת המשפטית " היעילה" שלנו

3) הביטוח על שמו והוא מחייב את הלקוח בעלות הביטוח + קצת רווח, ובמקרה של תאונה TOTAL LOSS למשל הכסף זורם מחברת הבטוח ישר לכיסיו ולא צריך לדאוג שמא הלקוח "שכח " לבטח או לא שילם את הפרמיה כיאות.

וכאן הלינק לאיגוד ליסינג

http://www.unionbank.co.il/568-he/UnionBank.aspx

הנחתום מעיד על עיסתו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שישה ציין, הרכב רשום על שם חברת ליסינג.

אגוד ליסינג זו חברת ליסינג ואין הבדל בינה לבין ניו קופל, אלבר, אוויס וכו'...פשוט המסלול בו הרכב נרכש הוא מסלול ליסינג מימוני ולא ליסינג תפעולי ולכן יש להוריד 8%. גם לניו קופל ושאר חברות הליסינג שמתמחות בעיקר בליסינג תפעולי יש מסלולי ליסינג מימוני.

למה ההורדה?

כי מקובל שכאשר רכב פרטי היה רשום על שם חברה (לא משנה איזה) יש לכך ביטוי במחירון כי זו לא יד פרטית.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...