Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe
 שיתוף

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, bobi כתב:

תכננתי לראות את שעת נעילה, אבל יש הרבה ביקורות על כך שהיא לא ממש אמינה. שניסו לדחוף בכוח את הקטע העדתי ולנפח אותו ושהדיאלוגים שם כתובים מתחת לכל ביקורת, שכל דמות שם נושאת נאומים מרגשים וחוצבי להבות בכל הזדמנות, אנשים לא באמת מדברים בחיים האמיתיים בכזה פאתוס.

זאת מחלה של הרבה סדרות ישראליות.

התחילה מצויין ומשם דעכה לה לאיטה (בעיקר הנאומים שברו אותי), אבל סך הכל לא רעה, שווה לראות ולו רק בגלל הפרקים הראשונים שממש מחדדים את התחושה של החוסר אונים שהייתה פה.

ואם כבר בסדרה ישראלית עסקינן- חזרות של כאן11, סדרה חכמה ומצחיקה, כזו שאני יכול לראות כל פרק פעמיים ועדיין להנות ולגלות דברים חדשים (שזה די לא קיים בקומדיות). המלצה חמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סיימנו עכשיו לראות את the boys, אחלה של סדרה. במיוחד עם כל סדרות גיבורי העל הבנאליות והצפויות של מארוול, זה בהחלט משהו יוצא דופן ומרענן. גם מי שגיבורי על הם לא כוס התה שלו בהחלט יכול להנות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר אם המלצתי על The Mandalorian אבל בתור גיק Star Wars הפינלה של העונה השניה החזיר אותי לגיל 10 עם צמרמורות וקולות מוזרים שעד עכשיו עוד לא נרגעתי.

מומלץ לא רק לגיקים, גם לחובבי מד"ב ואפילו מערבונים 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

the mandalorian זה הדבר היחיד הטוב שיצא מהפרנצייז' של star wars בשנים האחרונות(אולי חוץ מהסדרת האנימציה clone wars שלא ראיתי אבל מהדיווחים ברשת היא ממש טובה)

מעין חזרה לשורשים, עם סיפור יחסית קטן, גיבורים שקל להתחבר אליהם, בימוי חכם וביצוע נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כאן11 משאירים אבק לכולם, יס, הוט,  hbo,netflix.

חזרות, סדרה מעולה. אולי הסדרה הכי טובה שנעשתה פה בישראל בשנים האחרונות.

מוצא את עצמי צוחק כמעט בכל פרק.

לבנון, סדרה תיעודית על מלחמת לבנון הראשונה. פשוט מעולה, ומרתקת.

לא יודע מי אחראי בכאן11 על התוכן, אבל הוא פשוט מוכשר בטירוף, ופוגע בול עם המון סדרות. שאפו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על The wilds באמזון, על חבורה של נערות שמתרסקות על אי בודד.

זאת לא סדרת אקשן והשרדות נוסח לוסט, אלא משהו יותר מפותח. מומלץ, אחת הסדרות הטובות ביותר השנה.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסדרות הכי מרעננות ומקסימות שיצאו בשנים האחרונות, במיוחד מי שגדל על הסרט.

ניהנה מכל שנייה ורק רוצה שהיא לא תיגמר. (אבל מעט ילדותית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לגמרי הופתעתי לגלות ציון 8.7 בIMDB, למרות שאני חושד בקנוניה כלשהי שקשורה בכל סדרת נטפליקס שיוצאת בזמן האחרון עם ציון מאוד גבוהים, לעיתים קרובות ללא צדק. אבל בהחלט יש מצב שאתן לזה צ'אנס, הבצורת גדולה

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האם מישהו צפה בסדרה Masum / מאסום חף מפשע ויכול לכתוב ביקורת קלילה ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

לחברת הייטק דרושה דגלנית בעלת ניסיון מוכח בדגלנות.

פרטים נוספים בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Masum אחת הסדרות הטורקיות האיכותיות שראיתי בשנים האחרונות.

ההתפתחות שלהם בקולנוע ממש מדהימה. העלילה עשויה היטב עם משחק אמין במיוחד Haluk Bilginer.

אני עד היום מדבר על הסדרה הזו במפגשים שונים, וזה אומר הרבה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה עכשיו בעונה השניה של האנה Hanna באמזון. משובחת כמו העונה הראשונה. למי שלא מכיר, הסדרה עוקבת אחרי ילדה בשם האנה שברחה מתוכנית השבחה גנטית לילדים מתנקשים. זה חידוש טלויזיוני שמבוסס על סרט (די בינוני) באותו השם שיצא ב 2011.

הסדרה בכמה רמות יותר טובה מהסרט. מומלץ.

עריכה אחרונה על ידי bobi
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...