Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לכדאיות כיסוי הרכב כאשר הוא עומד בשמש פולו 2003

The Corpse
שימו לב! השרשור הזה בן 5113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בזמן האחרון אני נאלץ לחנות את הרכב במקום שבו רוב היום הוא עומד בשמש. הרכב הוא פולו שנת 2003 בצבע כסף. השאלה היא האם כדאי לרכוש כיסוי ולהשאיר אותו מכוסה, או שכיסוי על רכב לא נקי יותר מזיק מאשר מועיל. (אני משתמש ברכב כל יום, כך שאם כל יום אשתמש בכיסוי אין מצב שכל פעם הוא יהיה נקי).

אם זה משנה החנייה היא על חול ולא על אספלט.

תודה מראש,

רמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הכיסוי הרכב נשאר נקי לאורך זמן, בטח בחנייה חולית.

אפשר לשטוף את הרכב פעם אחת, ולהתחיל לכסות אותו. כמובן שאם השטיפה היחידה שהרכב מקבל זה כשיורד גשם, אז שום דבר לא יעזור :)

אם מצב הצבע הנוכחי טוב, אז למה לא לקנות כיסוי ולשמר את הצבע החיצוני וגם את הפלסטיקה הפנימית. רכב נקי יותר הוא עוד בונוס שאתה מקבל.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,מבחינה של שמירה על צבע הרכב מפני לשלשת ציפורים, אור שמש ועוד מרעין בישין שמפרקים את ציפוי המגן אחרי כמה שנים טובות ומפחיתים טמפרטורה פנימית-אין כמו כיסוי.

הבעיה היא אחרת.הכיסויים לרכב מתחילים ב100 שקל וצפונה. כיסוי איכותי עולה ביוקר, במיוחד אם הוא נקנה בהתאמה לרכב (במקרה שלי הרכב נרכש בסוכנות יבואן והוצע לי כיסוי 4 עונות שמותאם לצורת הרכב).

הכיסויים המותאמים אישית מאד מבוקשים, אך גם נגנבים בזריזות ובמהירות. נתקלתי במקרים של גניבת כיסויים. לא עוזרים קליפסים מתחת לרכב או כל התקן שמהדק אותם אליו. מי שרוצה לגנוב-יגנוב. בעיה נוספת היא שרכב מכוסה לפעמים קורץ יותר לונדליסטים מאשר רכב שלא מכוסה-רק בגל הסקרנות של "מה יש שם מתחת".

תמיד יכול להיות מקרה של גניבת כיסוי ו/או נזק לרכב. אם אתה חונה בחנייה פרטית של הבית, אין לך לרוב מה לדאוג. אך כשמדובר בחנייה של בניין או חנייה ציבורית פתוחה לכל אדם, העניין שונה.

בכל מקרה, שיקול שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיעונים לכאן ולכאן. אני דווקא חושב שכיסוי מעורר פחות עניין של התעסקות עם הרכב, כי צריך להוריד אותו קודם.

כיסוי של HUMMER, ב250 ש"ח עושה את העבודה לפחות ל שנה וחצי שנתיים. צריך לדאוג לסמן אותו בפרטים מזהים כדיי להוריד את החשק לגנוב. יגנבו? שיילך להם הכסף לתרופות.

אני חושב שהיתרונות עולים על החסרונות.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך

אצלנו בבנין בחניון התת קרקעי פעם בחודש נגנב רכב.

חניון תת קרקעי ידוע כמקום נוח לגנבים.

אני מעדיף לחנות בשמש ולא בתת קרקעי

SEAT IBIZA FR '05 150BHP

Designed in Germany Built in Spain Perfected in Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אותך

אצלנו בבנין בחניון התת קרקעי פעם בחודש נגנב רכב.

חניון תת קרקעי ידוע כמקום נוח לגנבים.

אני מעדיף לחנות בשמש ולא בתת קרקעי

גנבות זה הדבר האחרון שמפחיד אותי. גם כי הרכב מבוטח ויש איתוראן וגם כי אלפות לא גניבות באופן כללי.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

מסכים עם הטענות לגבי גניבת כיסויים, בפרט היקרים שבהם מתוצרת "בוגארט" האיטלקיים שיכולים להגיע ל- 1,000 ש"ח ויותר עבור מכונית גדולה דוגמת פיג'ו 407.

אגב, גם כיסויים זולים עשויים להיות מפתים במיוחד לגניבה.

מציע לך לעשות וקס עכשיו לפני הקיץ ופעם נוספת לפני החורף. פנה למישהו מקצועי- העלות בסביבות 300 ש"ח.

כך, תגן על הרכב. כמובן, במידה ויש צואת ציפורים, רצוי בתוך יום או יומיים לשטוף במים, כי זה חודש לשכבת המגן של הצבע.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים כיסוי על הרכב שלך זה לא יזיק זה בטוח וגם ישמור אל הרכב מפני לכלוך חיצוני

אבל אל תשכח לשטוף את הרכב לפניכן וככה הרכב שלך יהיה יותר נקי וגם מוגן מפני השמש

למשל אצלי האוטו אומד כל היום בשמש וכשהוא לא בשימוש הוא מכוסה להגנה מפני השמש >:onfire: והלכלוך >:splat:

לגבי גניבות זאת בעיה באזורים מסוימים

אם האוטו מול העיניים כל היום זה לא בעיה גם מתחת לבית אבל הכול יכול לקרות גם כשהאוטו מול העיניים

אני דרוך ומוחן מי שמתקרב :wave2: ואז :snipersmi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...