Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע דופק/מצלצל (חשד לתקלה באינג'קטור)-קיה קרניבל טורבו דיזל 2002

~shay~
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ביום שישי זה התחיל בלי שום סימן מוקדם, עם הנעת המנוע בבוקר החל רעש של דפיקות /צילצולים מהמנוע ולפני שנתיים בערך היה אותו דבר ובסוף הוחלף אינגקטור ב2700 שקל.

היום קודם כל רוקנתי את פילטר סולר מהפקק למטה(אין לי חיישן מים זמנית), היה רעש של אוויר (יכול להיות יניקת אוויר?)ואז התחיל לצאת הסולר והוא הריח בסדר כמו סולר רגיל .

אחר כך אחרי שנשפך הסולר סגרתי את הפקק ,והוצאתי את הצינור שנכנס לפילטר (יש 3),פימפמתי ואחר כך גם הצינור שיוצא מהפילטר ופמפמתי עד שיצא סולר ,הצינור השלישי לא רצה לצאת אבל שיחררתי אותו קצת וגם ממנו הוצאתי סולר.

בשניות הראשונות שלאחר ההנעה המנוע נשמע יותר טוב ושוב המשיך הרעש הזה ,אך המנוע סוחב יותר טוב .

יש קשר לציקצוקים מאזור פתח מילוי שמן/קאמשאפט?(שומעים חזק יותר כשהוא פתוח)

האם יכול להיות שזה סולר גרוע מאוד או שזה אינגקטור?

איך ניתן לדעת לפני כניסה למורשה והוצאה של 3000 שקל במקרה הטוב?

האם ניתן לעשות פלאשינג למזרקים דרך הפילטר סולר?

הרכב הוא קיה קרניבל טורבו דיזל 2.9 2002 ויש עוד 10K לטיפול טיימינג.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי למוסך מורשה קיה נתניה -הוא אמר שכנראה אחד האינגקטורים נסתם חלקית אז הוספתי 44K על רבע מכל נראה אם ישפיע.

הוא טוען שיש לאינגקטור 6 חורים וכנראה כמה נסתמו ,והמחשב מפצה על כך ביותר סולר וזה רעש ששומעים .

אגב מנהל המוסך רק שמע את המנוע עם גז לא התחבר למחשב או משהו כזה.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה -:?

במוסך היו 2 מכונאים לא מקצועיים שאחד נכנס לאוטו והשני מקשיב למנוע ונתנו פול גז למשך חצי דקה בערך ,הם לא עשו נזק נכון?

כמובן שהם לא ידעו מה אני רוצה ורק המנהל מוסך שקראתי לו ונתתי קצת גז הוא ישר אמר לי מה הבעיה.(ממש מקצועיות של מורשה קיה:? )

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לשלול רעש נקישה ממרסס דיזל, פשוט יש לבטל את פעולת המרסס בזמן עבודה מנוע , שהרעש קיים, ולנטר אחר העלמות הרעש, שתעיד כי אכן המרסס אינו תקין.

אם מדובר במרסס בעל פיקוד חשמלי אפשר לנתק אותו עם סורק תקלות או ע"י ניתוק המחבר החשמלי ואם מדובר במרסס מכני פשוט משחררים את הניפל של צינור הזנת הדלק שלו.

מרסס דיזל תקול ברמה שהוא מרעיש, מנסיוני, אני בספק אם תוסף כלשהו יפתור את הבעיה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את רעש הציקצוקים שחשבתי שזה מהטימינג אבל זה מאחד האינג'קטורים לפי אבחנת מנהל המוסך.

הוא אומר שאין קשר לאינגקטור שהוחלף לפני שנתיים ויש סיכוי שיש סתימה קלה ו44K זה חומר חזק והוא אמור לנקות אותו.

בכל מקרה הוא אמר שאין נזק למנוע אם אני ימשיך לנסוע עם הרעש הזה ,למרות שאני יתקן את זה אם התוסף לא יעזור.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...