Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה, על מה אתה נוהג וכמה אתה משלם על אינטרנט?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 629
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באנדל (תשתית בזק ADSL +ספק) של 4Mbit ב 99 שח לחודש (למשך שנה) דרך נטויז'ן.

אחי (הביולוגי לגמרי) עשה השבוע באנדל זהה דרך בזק-בינלאומי (014) באותו המחיר וגם קיבל עוד חודש אחד חינם מתוך ה 12 (הלכה למעשה כ 91 שח לחודש כולל מע"מ לחבילה של 4MBit).

מאחר ואת בזק מאוד קשה להוריד במחירי התשתית, ישנם מקרים שבאנדל עדיף (חוסך לא מעט זמן וכאבי ראש מול המלחמה עם בזק).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

125 ש"ח כולל קו טלפון "לייט" לאינטרנט בלבד (אין טלפון בבית), ספק בזק בינלאומי ו4 מגה רוחב פס.

התחייבות לשנה, בזמנו מצאתי את המבצע דרך האתר "כמה זה" שכבר נתנו פה.

אגב, הספק מעולה, המהירות לרוב טובה ואין חסימה של הורדות מטורנטים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאתר שהועלה, איך אני יכול באמת לממש את המחירים שבאתר?

למשל תשתית בזק 10 מגה עולה שם 20 שקלים ל-6 חודשים ראשונים ואחרי זה 99 שקלים לחודש בהתחייבות לשנה. המחיר הממוצע לחודש הוא 60 שקלים.

כשהתקשרתי לבזק, הם בכלל לא מודעים למבצע הזה ולא מוכנים לתת לי את זה בכלל, אז מה זה רק דרך האתר? אם כן, למי אני משלם, ישירות לבזק או לאתר עצמו? מי יהיה בעל הקו?

כתוב שם גם ללקוחות חדשים, לקוחות חדשים של בזק? הרי כולנו הינו פעם לקוחות בזק אז איך אני יכול להיות לקוח חדש?

באתר גם אם אני לוקח תשתית וספק בנפרד, יוצא לי 123 שקלים נדמה לי לחבילה של 10 מגה, אבל אם אני לוקח אותם כחבילה אחת, זה יוצא מעל 160 שקלים לחודש, הגיוני שבנפרד הם זולים יותר מאשר ביחד? הרי דווקא כשלוקחים חבילה אחת גדולה אמורים לקבל הנחה גדולה יותר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם 80 ש"ח באנדל 5 מגה לבזק (כולל ספק).

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מהיום.

אחרי שחבר פורום פנה אלי בה"פ והציע את עזרתו בהוזלת החבילה, החלטתי להישאר עם המהירות הנוכחית אבל החשבון החודשי צנח ב 25 שקלים תמימים, בלי מיקוח ובלי איומים. לאור התגובות מהיום (כלומר אתמול :wink:) אני רואה שאני עדיין משלם יותר ממה שאפשר היה לסחוט מהם, אבל לדעתי המחיר הנוכחי בהחלט נופל בקטגוריית מחיר הוגן.

אז שוב תודה לך ע' (השם המלא שמור במערכת) על עזרתך, ומה שכל ישראלי טוב צריך לדעת - התחרות האמיתית קיימת מתחת לפני השטח, לא בדוכנים מלוקקים או שיחות טלפון שמציעות "מבצע". הישמרו לארנקיכם!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה לא הספק, הבעיה זה התשתית ששם הם לא מוכנים ממש לבוא לקראת הלקוח. פשוט אין מספיק תחרות בתחום התשתית

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא טועה,

ויש עוד בעיה עם הבאנדלים : אפשר לקבל אותם רק אם אתה לקוח חדש,

בזק לא מאפשרת להמשיך באנדל לשנה שנייה (מבחינת תשתית).

אני משלם כיום 100 ש"ח על 2.5 מגה תשתית + ספק (בזק+אקספון018) ובדיוק נגמרת לי ההתחייבות לתשתית,

אשמח לקבל עזרה מאותו "ע" המסתורי :)

בפעם הקודמת התחוור לי שהדרך היחידה להמשיך על תשתית בזק היא בלי באנדל, אם מישהו יכול לסתור את זה - אשמח.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם צריך לחדש עכשיו ואני בבעיה רצינית, להמשיך עם 1.5 מגה או לעלות קצת ל-2.5.

הבעיה שהקפיצה במחיר לא שווה את המעבר הזה ועדיף כבר ללכת על 4 מגה אם רוצים לעלות.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ספק וכמה תשתית?

ספק היום עולה לי 20 שקלים לחודש פלוס 54 שקלים (ממוצע שנתי) לתשתית בזק. זה כמובן בחבילה של 1.5 מגה בהתחייבות לשנה עם ספק בזק בנלאומי

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא טועה,

ויש עוד בעיה עם הבאנדלים : אפשר לקבל אותם רק אם אתה לקוח חדש,

בזק לא מאפשרת להמשיך באנדל לשנה שנייה (מבחינת תשתית).

אני משלם כיום 100 ש"ח על 2.5 מגה תשתית + ספק (בזק+אקספון018) ובדיוק נגמרת לי ההתחייבות לתשתית,

אשמח לקבל עזרה מאותו "ע" המסתורי :)

בפעם הקודמת התחוור לי שהדרך היחידה להמשיך על תשתית בזק היא בלי באנדל, אם מישהו יכול לסתור את זה - אשמח.

ישנה אפשרות לקבל באנדל ללקוחות קיימים בבזק, זאת לא אמורה להוות בעיה מסויימת אך לעיתים המחיר יוצא טיפה יותר יקר מבאנדל ללקוחות חדשים. (לא יודע למה, המונופול עלה להם לראש)

בנוגע לבחור שלך אייל, שמעתי שהוא לא עוזר לבעלי רכבים גרמניים, הוא בתחום הצרפתי בלבד :roll:, לפחות ככה מספרת האגדה.

בכל אופן יש תחרות בתשתית צריך לדעת להתמקח היטב. לפי מה שהבנתי מדבריך תומר יש לך התחייבות איך אתה רוצה להוזיל בדיוק את הנושא?

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתחייבות נגמרת עוד חודש ואני מעכשיו מתחיל לבדוק.

הבעיה היא שבזק לא מוכנים להוזיל ממש, הם רוצים 72 ש"ח לחודש תשתית על חבילה של 2.5 מגה. הם לא מוכנים לרדת מתחת לזה.

עם הספק זה פחות בעיה, אבל כל מה שמוצג באתר "כמהזה" משום מה לא רלוונטי כי בבזק אפילו לא מודעים להצעות שיש באתר. גם איום לעבור למתחרה שלהם לא עוזר, הם כנראה יודעים שהם טובים יותר ולכן מרשים לעצמם לעמוד על המחיר שלהם.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...