Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 חדשה,מרגיש חוסר יציבות.

Peg7
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה 3 חדשה שעברה 15,000 קילומטר,היא מזה אצלי חצי שנה,אני מרגיש שבסיבובים מהירים הרכב נאחז קשות בכביש,אני מרגיש כאילו הגלגלים נגררים בחוזקה על הכביש והרכב לא רחוק מלהחליק לי,ולא מדובר עם מהירות מופרזת ולא על כביש חלק,עשיתי אותם כבישים עם הפיג'ו 307 שלי והתחושה שלה הייתי פי 10 יציבה על הכביש.

ממה זה נובע?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים זולים? בעיקרון המאזדה יציבה יותר מה307

לא יציבה יותר ולא בטיח. פותח השרשור צריך להגדיר יותר טוב מה מפריע לו בהרגשה - האם הצמיגים צווחים חזק בזמן הפניות? האם מורגש תת היגוי מוגזם? מילים כמו "נאחז קשות" ו"נגררים בחוזקה" לא ממש עוזרות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יציבה יותר ולא בטיח. פותח השרשור צריך להגדיר יותר טוב מה מפריע לו בהרגשה - האם הצמיגים צווחים חזק בזמן הפניות? האם מורגש תת היגוי מוגזם? מילים כמו "נאחז קשות" ו"נגררים בחוזקה" לא ממש עוזרות...

כן היא כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן היא כן

אתה יודע מה, אם תוכל להגדיר לי במדויק את המושג "יציבה", אולי אני אסכים להאמין לך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פעמים שהם צווחים בכיכר או משהו,אני מרגיש שבסיבובים חדים על מהירות גבוהה הצמיגים כאילו משחיזים את הכביש,אני לא יודע בדיוק להסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הקדמי של הרכב ממשיך ישר במקום להמשיך בקו הפניה?

החלק הקידמי נכנס יותר מידי אל תוך הפניה בזמן שהחלק האחורי מנסה להשיג אותו?

מרגיש שהגלגלים הקדמיים מתחפרים בכביש בזמן הפניה?

יש רעשים מהצמיגים? תתאר איזה רעש, צווחה שמזכירה חריקה, או רעש של מריחה?

איזה צמיגים יש ברכב?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין לגמרי מה אתה מתאר.

זה קורה להרבה אנשים שעוברים מרכב ישן יחסית למאזדה 3.

הרכב מרגיש מוזר ולא נעים, וההגה נותן הרגשה די נוראית למי שלא רגיל אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה סיבובים חדים על מהירות גבוהה, ואני עדיין לא מבין מה זה משחיזים את הכביש...

אני מבין לגמרי מה אתה מתאר.

זה קורה להרבה אנשים שעוברים מרכב ישן יחסית למאזדה 3.

הרכב מרגיש מוזר ולא נעים, וההגה נותן הרגשה די נוראית למי שלא רגיל אליו.

מעניין, לי זה הפוך - כשאני עובר מרכב מודרני, מתנהג, אוחז ובעל הגה מדויק ובעל משקל נכון (כמו מאזדה 3) לרכב ישן, אני תוהה לעצמי "מדהים איך פעם היו מייצרים גרוטאות, ואנחנו חשבנו שהן שוות משהו..."

בעקרון אתה מדבר שטויות.

ה-307 יציבה יותר, אוחזת יותר ומתנהגת יותר מהמאזדה.

שוב, מה זה יציבה?

בנוגע לאוחזת - זה תלוי המון בצמיגים.

מתנהגת - דווקא כאן המאזדה עדיפה במידה מסוימת...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...