Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה עם מעט דלק במיכל - נזק למשאבה? יניקת משקעים ולכלוך? (נערך ואוחדו שרשורים)

kookoo
שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זוהי עובדה ידועה שבמיכל הדלק מצטברים משקעים ולכלוך אשר רק מתרבים עם הזמן, והשאלה בכותרת מעסיקה אותי כבר זמן לא קצר. למיטב ידיעתי מיכל הדלק לא ניתן לפתיחה ומאוד מורכב להסרה מהרכב, אם כך איך בכל זאת ניתן לנקותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זוהי עובדה ידועה שבמיכל הדלק מצטברים משקעים ולכלוך אשר רק מתרבים עם הזמן, והשאלה בכותרת מעסיקה אותי כבר זמן לא קצר. למיטב ידיעתי מיכל הדלק לא ניתן לפתיחה ומאוד מורכב להסרה מהרכב, אם כך איך בכל זאת ניתן לנקותו?

אני חושב שניתן לפתוח את מיכל הדלק דרך פתח מתחת למושבי הנוסעים, בעבר חבר שלי תדלק סובארו DL בתחנת דלק שמהלה דלק ואבא שלו רוקן את המיכל איכשהו מתחת למושבי הנוסעים, שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת למושבים בדרך כלל נמצאת נקודת הגישה אל משאבת הדלק. אני מניח כי ניתן לשאוב דרך הפתח את מה שנמצא במיכל אבל אני מדבר על ניקוי כללי של המיכל כולל הדפנות, להחזיר אותו למצב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שניתן לפתוח את מיכל הדלק דרך פתח מתחת למושבי הנוסעים, בעבר חבר שלי תדלק סובארו DL בתחנת דלק שמהלה דלק ואבא שלו רוקן את המיכל איכשהו מתחת למושבי הנוסעים, שווה בדיקה.

?????:shock:

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהשתנו מיכלי הדלק בשנים האחרונות ממיכלי מתכת למיניהם שמחלידה למיכלים אנטי-קורוזיים כמו פלסטיק למשל, לא בטוח שצריך לנקות בכלל את מיכלי הדלק, אולי תוסף שסופח את המים המוספים לדלק שמצטבר במיכל הרזרבי יספיק, תקנו אותו אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיקון הראשון הוא שלא מדובר על רכב חדש(מי לעזאזל יתחיל לפרק דברים כאלה ברכב חדש?!).

התיקון השני הוא שלא מדובר רק בניקוז מים (שדרך אגב איך תיכננת להוציא חומר סופח מהמיכל?) אלא ניקוי כל הבררה שיכל להצטבר שם במהלך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לגבי ריקון המיכל - בחלק מהרכבים יש בורג ריקון בחלק התחתון.

ב. לגבי הפירוק - לא אמור להיות מסובך מדי, 3-4 ברגים, ניתוק צנרת וחיווט, וזהו.

ג. לגבי הניקוי ועם אילו חומרים להשתמש, חכה לתשובתם של מומחים ממני.

ועוד דבר חשוב !

אני מקוה שאתה מבין שכדי לפרק את המיכל, תצטרך להרים את הרכב מספיק גבוה כדי שתוכל להוציא אותו בבטחה.

אל תעשה טעות כמו להגביה את הרכב עם שני ג'קים או אלתור כלשהו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי עובדה ידועה שבמיכל הדלק מצטברים משקעים ולכלוך

עובדה ? ידועה ?

בשום מיכל דלק שיצא לי לראות לא ראיתי משקעים ולכלוך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מסכים עם רז ,מיכלי הדלק של השנים האחרונות (כמו גם בפגו שלך)עשויים מפלסטיק

לא מחלידים ולא יוצרים ליכלוך בעצמם ,מפתיע גם שליכלוך לא נכנס דרך הדלק ,

בכל החלפת משאבה שיוצא לי להציץ אל תוך המיכל אני באמת מופתע שהמיכל נקי

ומבריק ללא כל ליכלוך גם במכוניות שנסעו מעל 200 K .

רד מזה,אם הרכב לא עבר איזו קטסטרופה בסיגנון דלק מהול וכו אז אין לך שום ליכלוך במיכל .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

זו אגדה ישנה שאין לה אחיזה במציאות .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...