Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ב)לוג ההתקנה שלי - שרשור מתעדכן + תמונות

dannyg
שימו לב! השרשור הזה בן 4904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 571
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוגע לשמיניות קיבלת ממני כמה עצות טובות :)

חבל לבזבז זמן:D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, תתחדש על רכיבים, ובהצלחה בפרויקט, שילך לך הכל חלק.

אני תמיד ידעתי שאתה מאחד אנשים מקצועים ומסודרים שיש בפורום מבחינת תהליכי התפתחות. עם זה אני בטוח שאתה תצליח בפרויקט.

לגבי מידבאסים, אני חושב שעם הגברה וחשמל יציב לא צריכה להיות בעיה עם מהירות של 8'. אבל צריך לתת דגש לאיטום דלתות, והתקנה. כי רוב הוופרים בגדלים כאלה ששמעתי מייצרים יותר רעשים של דלת מאשר מנגנים.

בלהתחשב בוופרים אתה גם צריך לבחון אך הם השתלבו עם שאר האלמנטים, במיוחד עם סאבים ומידים, שזה גם נקודה לא פחות חשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאן,

לגבי פתרון Sleeving, אל תקל ראש באסטטיקה בעיני היא חלק לא פחות חשוב מכל שאר הרכיבים בהתקנה, בנוסף זה תורם לסדר ברכב מכיוון שיהיה קוד צבעים מסויים (קניתי שרוולים במספר צבעים ומידות) וזה גם תורם במידה מסויימת להגנה על הכבל.

elik0,

אכן קיבלתי ממך כמה טיפים מאוד טובים אתמול, אשמח אם תוכל להעלות את כולם בצורה מסודרת לשרשור הזה על מנת שכולם יוכלו להנות וללמוד מהם.

Jekin,

מדובר במסך 1DIN נשלף חשמלי, בעקרון כבר היום בקונסולה ברכב יש לי מקום לדאבל דין ככה שאני לא צופה יותר מידי בעיות בהטמעה של המסך למרות שיש כבר כמה שיינוים שאני מעוניין לעשות, מחשב בקרת האקלים נמצא אצלי בחלק העליון של הקונסולה, במצב הנוכחי ברגע שנפתח את המסך הוא יסתיר את בקרת האקלים ולכן יוסי ואני כבר התחלנו לחשוב איך להוריד את בקרת האקלים למטה על מנת להתקין את המסך מעליה.

תודה לכולם על כל התגובות. :)

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על DA2K ,אבל הייתי בוחר דווקא צמד SW250 בתיבה אטומה מינימלית 20 ליטר כ"א ומחבר אותם ב-8 אום

מידבאס הייתי הולך על RW220 אם יש לך מקום בדלת ,העומק של האלמנט 93MM

מדובר במידבאס 50\50 שלא כמו L8 למשל שהוא וופר,כך שאני לא מאמין שהוא ישבור לך את הדלת

זה אמור להיות אלמנט שמזכיר יותר את ה-L6 ,בכול אופן עם כמות חומרי האיטום שקניתה

ועם היכולות של יוסי לא אמורה להיות בעיה של רעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הL8 הוא מיד באס ולא וופר

אבל אנ י מסכים ששילוב של חומר פלוס התקנה

והדלת תעמוד בזה

חוץ מזה דני, שכבר עושים רכב כזה - הולכים עם הלב ולא רק עם ההגיון,

והלב אומר מפלצות בדלת ! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם הנוכחי החדש של ה-L8 אתה צודק

הוא מוגדר :מידוופר\מידבאס\מידריינג

http://www.hybrid-audio.com/Legatia%20L8.pdf

בדגם הישן

הוא מוגדר : סאבוופר\מידוופר

http://www.12velectronics.com/docs/legatia-l8.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשרשור המעניין. ומצטרף ולאיחולי המזל טוב וההתפעלות מרמת הרכיבים וההשקעה!!

יהיה תענוג להתעדכן פה.

מעניין אותי מדוע בחרת ללכת על סאב כפול? האם SW300 בודד לא יעשה את העבודה היטב (במיוחד אם אתה בסוף הולך על מידבסים 8")? אתה מכוון גם ל"SQL" ורמות DB קשות מנשוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאבל סאב לא בהכרח מיועד לאפליקציות SPL/SQL.

היית צריך לשמוע את הדאבל ג'נסיס אודיופיל שהיה לעופר דותן [להלן "הנעלם"] ברכב. תענוג צרוף של SQ טהור. :lol:

יתרה מזו, למה כדורגלנים יוצאים עם דוגמניות?:wink: בכל אופן מדובר ביבואן של הסאבים הללו.

כשחשבתי למכור את הIDMAX, חשבתי על זוג סאבים. בסופו של דבר הוחלט להשאר עם הIDMAX היחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נעלם .

אני כמו האח הגדול

אני תמיד פה !

8)

דני , סחטיין ובהצלחה על הפרוייקט . אני שמח שהגישה היא להשתמש בשרשור על מנת להעלות מידע וידע ולא רק להראות את הרכב. מקווה שכולם ישתפו פעולה בעניין .

לגבי הסט אפ - אני חד משמעית הייתי הולך על ה 8 . מעבר לכל היתרונות של הנפח ועוצמה שדובר עליהם כאן עוד דבר חשוב הוא שבמהלך הכיוונים וופר 8 יתן עוד קצת גמישות בכיוונים שזה דבר חשוב במיוחד לסט אפ מבוסס F1 שיש לו את היכולת לנצל יכולות . חוץ מזה תמיד טוב שיהיה עוד קצת ספירים בביצועים של האלמנטים ווופר גדול יותר יכול להביא למצב שהתדר ועוצמה שבא הוא ינגן לא תהיה על הקצה יכולות שלו וזה מצוין לשקט הנפשי.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mindbomb,

התשובה המתבקשת היא כמובן למה לא זוג? מדובר בסאבים SQ נטו עם הספק של 180W סה"כ, פעם שמעת זוג סאבים מכוון כמו שצריך? ממש לא מדובר ב-overkill, למעשה אפילו להפך, זה רק תורם לעומק ונפח הבמה בנוסף לבאס הדוק יותר ופנאצ'י, מלבד זאת, בתיאוריה זוג סאבים = פחות Distortion, מכיוון שכל שאלמנט מתאמץ פחות.

ברכב האחרון שבו שמעתי דאבל ג'נסיס אודיופיל (הרכב של sagiarye) פשוט עפתי, כמו שאמר צביקה "תענוג צרוף של SQ טהור".

ביינתים אני מתחיל יותר ויותר לאהוב את הרעיון של 8" בדלת. :-D

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר, אתה מתחרה עם אופיר על החתימה הארוכה ביותר בפורום?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו קראתי את התרד.

דני-תודה,תודה,תודה על תרד מושקע כל כך,עם הסברים מרהיבים,קישורים לכל אלמנט,שיתוף בלבטים,סדר,ומה לא.

פשוט התיישבתי וקראתי בשקיקה את תיאורך והרגשתי כמו בספר מתח טוב שמשאיר אותי בחשמל תמידי.

ועכשיו להמלצות-

לך על ה 8 :arrow::arrow:!! צודקים החברים על הבעד ונגד אבל ראבאק-למה לעצור את החלום?עוף עם זה לרקיע ,הפוך חלום רטוב של כולנו למציאותי ועשה זאת!

אכן הדאבל גנסיס של שגיא גרם לך לעוף?בטוחני שדאבל סאבים של סיז יעיפו אותך למאדים.רק דאבל.ועוד איך!

אז שיהיה רק בהצלחה מכל הלב.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...