Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן להשיג קלשניקוב דקורטיבי(כן כן AK-47) ולא רק דקורטיבי לא כלי נשק.

easyrider0
שימו לב! השרשור הזה בן 5269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם וערב טוב! מאחר והיום זהו יום הולדתו של ממציא הנשק הגאוני מכאל קלשניקוב ובנוסף לכך אני מאוד אוהב את העיצוב שלו ואיך שהוא נראה הייתי רוצה לקנות אחד ולתלות אותו בקיר.

אם אפשר שיהיה כמו המקורי,מבזל ועץ אך כמובן לא נשק חם אמיתי:-P

ניסיתי ברשתות כמו ג'נטלמן ועוד מס' חנויות מתנות בכולם הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח ואחד הציע לי לחפש בשוק השחור:roll:.

חשבתי על להזמין אולי מEBAY אך האם מכס והמשטרה לא יעצרו אותי על אחזקת נשק לא חוקית? האם לא יעשו לי בעיות?

אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לחנות שתעזור לי בנושא.

הדבר היחיד שמצאתי עד כה הוא:http://www.modelguns.co.uk/ak47.htm

http://gun-sword.stores.yahoo.net/akasri.html

קצת יקר לי=\ הייית רוצה משהו במגבלת התקציב של כ700 שקל גג.

נראה לי רפליקה יקרה יותר מהמקור:lol:

ak47.jpg

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D:-D:-Dהתייאשת מהשוקולדים?

לעניין, יש תקנות מתי מותר להחזיק רובה "לשעבר", זה כולל כמה פעולות טכניות של איטום הקנה וכו', לא זוכר פרטני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח הצעצוע זה בשבילי בשבילה יהיו צעצועים אחרים:roll:8):twisted:.

ולמה אתה מתכוון "רובה לשעבר" אני לא מעוניין בכלי נשק,אני רק רוצה שהוא יראה 1:1 כמו אחיו הקרבי ומצידי שבפנים הוא יהיה חלול לחלוטין.

יש לך מושג לאיפה אני יכול לפנות עוד מלבד חנויות מתנות למינהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפנה לנשקייה של השייטת ? :wink:

וברצינות חוץ מחנויות מתנות לגבר שבדיוק מוכרות את הפילים הלבנים האלו לא נראה לי שיש מי שמתעסק עם המוצרים האלו.

אולי שווה לדגום חנויות שמוכרות כלי נשק כמו קרב וכו' ולבדוק האם הן מיבאות מוצרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על ההפניה,האמת ביום חיילות באוהל גולני יצא לי להחזיק קאלשניקוב קרבי למהדרין אבל לא הסכימו לי לקחת אותו הביתה:(

טוב נו לא נורא לפחות לא היה לו קט כמו שאני רוצה(מעץ).

מחר אני אמשיך לסרוק חנויות מתנה לגבר.תודה לך בכול אופן!

עריכה:

יכול להיות מצחיק ב1 באפריל לשים מדים ולהסתובב איתו ברחוב:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.tball.co.il/1512149314891497-150515061512.html

תנסה כאן אולי מישהו מוכר כזה יד שניה כי הבנתי שחדש לא חוקי למכירה.

למרות שהבנתי אפשר להשיג בתחנה מרכזית בתל אביב.

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא רובה אירסופט שנראה כמו הAK.

יכול להיות שיש אחד בדיוק בתקציב שלך, ולרוב הם נראים מאד קרובים למציאות. אני יודע שלCYMA יש כמה רובים בטווח המחירים הנ"ל, לא יודע אם הם full metal או לא.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שתמצא דקורטיבי לא יעיל, תוכל לרכוש אחד שגם עובד בכפרים באיזור הצפון. בטח יזרקו לך גם כמה מחסניות און דה האוס.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ביד 2, כרגע נכנסתי לשם וראיתי רובה AC47M, כמו שבן לאדן (שימות) תמיד מחזיק לידו (גירסה מקוצרת לגנרלים). המחיר 1230 ש"ח, אבל זה גם רובה אויר שיורה כדורי פלסטיק וכמו שאמרו פה, תנסה בטקטיקבול.

בהצלחה! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על ההפניה,האמת ביום חיילות באוהל גולני יצא לי להחזיק קאלשניקוב קרבי למהדרין אבל לא הסכימו לי לקחת אותו הביתה:(

טוב נו לא נורא לפחות לא היה לו קט כמו שאני רוצה(מעץ).

מחר אני אמשיך לסרוק חנויות מתנה לגבר.תודה לך בכול אופן!

עריכה:

לא מומלץ.....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבמקרה כזה קודם תמצא את הראש של עצמך מרוסק ע"י כדור 5.56, ורק אח"כ יבקשו ת"ז. סביר גם להניח שמי שיבדוק לך את הת"ז זה יהיה הפתולוג בבית חולים. :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה לי האהבה או התשוקה שאתה מפגין כלפי כלי משחית נוראי שכזה. הנבלה הזה אחראי לכול כך הרבה הרוגים וניפגעים על פני כדור הארץ - מה זה? איך אפשר לאהוב כלי נשק? להשתמש אני מבין, כי אין ברירה לפעמים, אבל לאהוב? לתלות על קיר? אני בהחלט לא טיפוס יפה נפש, אבל זה ניראה לי קצת כמו חולניות ילדותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשק לא אשם במה שעשו איתו,האדם הוא זה שלוחץ על הדק והאדם ורק והאדם מחליט אם הוא מתכוון להרוג או לא.

סתם יש בו משהו יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...