Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה נעלמו כל המכוניות מהכביש שלשום ?! טרד תמונות.

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרור, הימנית ביותר בהודעה האחרונה מדהימה.

יישר כח.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, יפה מאוד!

כמה פשוט, ככה יפה!

נראה כמו תמונות של יום הדין, כל בני האדם נמחקו מפני האדמה.

מתאים לסצינת פתיחה של סרט אפוקליפטי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה יישמע טיפשי, אבל, אפשרי ללמוד טכניקות צילום שכאלה רק ע"י ישיבה עם אדם (שמבין וחצי בצילום) ב"שיעור" או שתיים? התמונות האלו פשוט מדהימות (לטעמי כמובן), והייתי גם רוצה לדעת לצלם כך. אולי אין לי את הציוד היותר מתאים (יש מצלמה, לא מקצועית אבל גם לא זבל), אבל יש ראש ושכל :-)

בכל אופן, תמונות מדהימות. אבל אהבתי ביותר את התמונה השניה מימין בהודעתך האחרונה. אני בהלם :shock:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התמונות מתחילת הטרד העלתי כ 1500*1000 רק שהשרת פה קיצץ אותן קלות

מחר בשמחה אני אעשה זיפ ואשים אותם עם לינק להורדה.

בתמונות של שנה שעברה באמת יש לי דילמה את מי אני אוהב יותר, השניה מימין היא הטפט של שולחן העבודה שלי אם כי השמאלית לפעמים נראת לי טובה יותר, יש בה טריק קטן שלא קשור ישירות לצילום, זה נקרא HDR, למי שלא מכיר, לא ממש משנה, גם ככה הוא קליל בתמונה הזו.

חשובים כמה דברים לצילומים כאלה, 1 מצלמה שאפשר לעבוד איתה בכיוון ידני, גם קנון SX10 למשל תתאים מאוד, לא חייבים DSLR, בחירת שעה נכונה, מחר ב 1800 תסתכלו החוצה ותגידו לעצמכם, "ואוו, איזה חושך כבר" אז זהו שלא, יש עוד המון אור, וזה בדיוק השעה הנכונה לצילומים האלה, (והסיבה שכל שנה אני בוחר מחלף אחד ושם עליו את התזמון הנכון, השנה נבחר גלילות, שנה שעברה זה היה ההלכה) חצובה, ועכשיו זה תלוי בכם, כמה "עין" יש לכם, וגם הנסיון כמובן מדבר, פשוט צאו לצלם, תעשו נסיונות, תכוונו את המצלמה ידנית, תלמדו אותה, ותכוונו את התמונה הראשונה כמו שצריך.

כן כן, הטיפ הכי חשוב שלי זה לחשוב כאילו יש לכם את התמונה האחרונה על כרטיס הזכרון לצלם, כוונו את הקומפוזיציה המושלמת, ועכשיו תצלמו 3 חשיפות שונות למשל, או קומפוזיציות קרובות, אבל את הראשונה תכוונו כאילו היא האחרונה, כי לצאת לטיול, לצלם כמו משוגע רק כי אפשר לקנות היום כרטיסים ל 7568 תמונות (בערך, תלוי בגודל החיישן והכרטיס :p ) ואחרי זה למחוק את כולן זה נחמד, אבל זה לא עושה פוסטרים לסלון, פעם היו מצלמים 36 תמונות, 30 מתוכן היו אחלה, תחשבו דומה, תכוונו את הראשונה ורק אז תתחילו ללחוץ, כי לא באמת חסר מקום.

זוכרים מה אמרתי בהתחלה שאני מתכנן מחלף אחד בשעה אחת מדוייקת ? אני לא יוצא לסיבוב סתם ומה שיקרה בדרך אני מצלם, התמונה הראשונה שלי מתוכנת בדיוק לשעה, בדיוק למקום, ואחרי זה אני מתחיל להרביץ :)

לילה טוב, המון תודה על המחמאות, מחר אעלה זיפ ואתן קישור :)

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים:)

נראה כמו חלק מפרסומת/סרט אמריקאי(ת).

גם אני אשמח לתמונות של צומת הקאנטרי ברזולוציה יותר גבוהה. (אין לי גם בעיה לאכסן אותן על השרת שלי במידה וצריך).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מדהימות. אבל אהבתי ביותר את התמונה השניה מימין בהודעתך האחרונה.

גם אני התלהבתי מהתמונה, היא מדהימה.

(DRORZI -ניסיתי להבין מה מיוחד,אולי זה השילוב בין הנחל והכביש, כששניהם מתעקלים ימינה ומובילים את העין למרכז התמונה? או שזה משהו אחר?)

attachment.php?attachmentid=173540&d=1254247138

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה הצלמים אתה יכול לחיות בזה ולא לשים לב לזה לעומת הצלמים שהם רואים משהו ויודעים לנצל לתמונות מדהימות שכאלה

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח גם אם תעלה את התמונות וברזולוציה גבוהה, משהו שמתאים למסך 22 אינץ'.

בעיקר מהתמונות הראשונות מהגשר לכיוון תל אביב.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.drorzi.com/CF.zip

שימו לב, CF באותיות גדולות.

תהנו :)

אני לא מסכים לגמרי עם המשפט "או שיש לך את זה או שלא" אפשר ללמוד להיות צלם טוב יותר, לצילום שני חלקים, חלק טכני וחלק אומנותי, את החלק הטכני אפשר ללמוד כמו כל דבר אחר, את החלק האומנותי, זה כבר תחום אפור, אומנות היא סוביקטיבית.

זו הסיבה שפלוני יכול לאהוב תמונה שאחרים לא מוצאים בה כלום ולהפך, יש מכנים משותפים שאפשר לכוון אליהם, זה לא מבטיח כלום.

beeker, בתמונה ששיכפלת למשל זה נקרא הולכה של העין, יש 2 אלמנטים חזקים, הכביש והנחל בתחתית שמובילים לך את העין ישירות למרכז התמונה ושם כבר יש חגיגה של שקיעה, בניינים וכו.

זה נשמע כאילו אני מי ישמע צלם גדול, או פרשן גדול, להפך, אני די צוחק הרבה פעמים על כל מיני פרושים שונים ומשונים (זה גם מסתדר עם ה 62 שלי בספרות כנראה :p ) אני טוען שאם אהבת תמונה, אהבת אותה, ואם לא לא משנה כמה יקשקשו לך על כוונת הצלם ואיזה כדורים הוא לקח לפני שהוא צילם אותה.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מעולות, כל הכבוד דרור!:mm_yeah:

קומפוזיציות יפות ואהבתי מאד את הרעיון עצמו.

קח את התמונות האלו, שים אותן ברצף עם פיידים שחורים ביניהם ומוזיקת מתח ברקע ויש לך פרומו לסרט על סוף העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשקיעות מושקעות עונות מעבר זה הכי טוב, יש בהם את המעבר הכי יפה מאדום לכחול ויש גם סיכוי טוב לעננים יפים.

( 2 תמונות להמחשה שמצאתי פה על הכונן בעבודה)

IMG_4801.jpg

IMG_5126.jpg

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...