Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה נעלמו כל המכוניות מהכביש שלשום ?! טרד תמונות.

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 10.10.2019 בשעה 21:15, ezuf כתב:

הצלת את השרשור עד שיגיע ד"ר דרור :)

שאפו!

(מתחיל לחסוך מעכשיו ליומולדת 40,קונה DJI כולל הכל)

השנה לא יצאתי לצלם.. 

דרוררר האם שומע עבור? 

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל, אין לי תמונות חדשות השנה, לא ממש מתחשק לי לצאת מהבית כרגע (לדורות עתידים, בכל זאת השרשור בן 11 שנים, אולי הוא עוד יהיה פה גם עוד 11 שנים) יש סגר שני של קורונה בימים אלה...

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

איזה כיף דרור, לא חשבתי שתעלה. 

יצאתי לצלם אבל אז נקראתי למקרה חירום. 

ויצאה לי תמונה אחת. 

מזל טוב לבת מצווה. 

ממתין לשנה הבאה! 

IMG_20210916_012133.jpg

• אהבתי 5

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק ברמות, אנחנו עם רכבי שטח מוגבהים, ממוגנים, עם LOW, ואז מגיע בדואי כזה ואתה משחזר את המסלול שהוא עוד צריך לעשות, והוא אשכרה עושה אותו.

נסענו לאיזו תצפית מרשימה על המלונות של ים המלח, פינה מוצלת על ידי איזה סלע גדול, מגיעים ו...הונדה סיביק 2002 עם בחור בדואי ושלושה ילדים נחים במקום. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בסדיר (לפני מליון וחצי שנים) זה קרה לי המון - נלחמים בנגב על מסלול עם ג'יפים ואז מגיע בדואי עם סובארו, עוקף אותנו ומשאיר לנו אבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.9.2021 בשעה 10:13, discoTD5 כתב:

זה מצחיק ברמות, אנחנו עם רכבי שטח מוגבהים, ממוגנים, עם LOW, ואז מגיע בדואי כזה ואתה משחזר את המסלול שהוא עוד צריך לעשות, והוא אשכרה עושה אותו.

נסענו לאיזו תצפית מרשימה על המלונות של ים המלח, פינה מוצלת על ידי איזה סלע גדול, מגיעים ו...הונדה סיביק 2002 עם בחור בדואי ושלושה ילדים נחים במקום. 

להונדה הזאת יש מרווח גחון די מכובד יחסית למשפחתומטית.

במתיחת פנים של 2004 הוסיפו חצאיות והרסו את זה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...