Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה קצרה לסקסו לאחר 15 שנות אחזקה

Herman
שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל פעם שאני רואה VTR , במיוחד ירוקה, יש לי צביטה בלב ודמעה בעין. פעם בכמה חודשים אני והג'ינג'ית רואים אחת בכביש, מסתכלים אחד על השני ושואלים "איך מכרנו אותה..? "...

זו היתה המכונית שהיינו, שנינו, הכי מחוברים אליה.

אז אם אנחנו כבר כאן... מישהו יודע מה עלה בגורלה של 222 ? מתייחסים אליה יפה? היא עדיין "נקיה" בלי תאונות?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי - אל תמכור אותה לעולם.

גם אם תקנה רכב אחר, תשמור אותה בצד.

בשביל המחיר המצחיק שתקבל עליה לעומת ההשקעה והאהבה שיש בה - זו מכונית ששווה לגזור ולשמור.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה VTR , במיוחד ירוקה, יש לי צביטה בלב ודמעה בעין. פעם בכמה חודשים אני והג'ינג'ית רואים אחת בכביש, מסתכלים אחד על השני ושואלים "איך מכרנו אותה..? "...

זו היתה המכונית שהיינו, שנינו, הכי מחוברים אליה.

אז אם אנחנו כבר כאן... מישהו יודע מה עלה בגורלה של 222 ? מתייחסים אליה יפה? היא עדיין "נקיה" בלי תאונות?

אסף.

אסף שלום,

לצערי את VTR 222 אתה לא תראה על הכביש כי היא התהפכה לתעלה (ככה סיפר לי הבעלים האחרון שמכר אותה)

צירפתי לך את התמונת האחרונות שלה (בשנת 2005 אם אני לא טועה) - כמה חודשים לאחר מכן הוכרזה כטוטל לוסט.

כידוע לי, ה VTR שלי היא הירוקה האחרונה בישראל.

VTR222.php.jpg

VTR2222.php.jpg

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שביאסת לי לחלוטין את היום. ואת מחר. אבל אלו החיים. כמה היא היתה יפה...

:roll::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ותודה על התמונות.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רכב יפהייפה, טוב לראות שיש אנשים שככה מעריכים מכוניות

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

טוב חברים - עדכון קצר!

היום חצינו את ה 200,000 ק"מ 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב,

שרשור נחמד ביותר, בזמנו לקחתי סיבוב על אחת ירוקה וחיפאית, היא עשתה עלי רושם עז.

תמשיכו להנות,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

220K והספירה נמשכת

כיום הרכב משמש בעיקר לנסיעות מנהלתיות בלבד (עבודה וסידורים)

בתור בימבה להתנייד איתה אני מעדיף אותה על פני סוזוקי אלטו ופיז'ו 107 למיניהם למרות שצריכת הדלק שלה יותר גבוהה

בתחום המכני: שופץ אלטרנטור והוחלף מפוח מזגן לאחד מקורי של VALEO (בעבר החלפתי למפוח סיני - החזיק שנתיים בלבד וגם עוצמתו נמוכה יותר מהמקורי).

התחדשנו בזוג TOYO T1R לאחר שאחד מהצמיגים קיבל בורג בדופן ולא היה ניתן לתקנו.

כרגע אני במחשבות על החלפה ל סיאט לאון 1.2/1.4/1.8 TSI - הבעיה שהרכב מתחיל להיות "קטן" עליי מבחינת המימדים וכמות הדלתות.

לגבי הסיאט אני ממש לא סגור. אפשרות נוספת לעבור לאוטומת - מזדה 6 2.3 ליטר שנת 2006-7

מבחינת המכניקה בסה"כ אני מאוד מרוצה מהרכב יחסית לזה שהוא כבר בן 14 8)

אגב בתמונות ניתן לראות כי צמיגי היוקו SDRIVE נראים יותר רחבים יותר מ T1R במידה זהה. הסיבה היא כי הכתף ביותר הרבה יותר מאסיבית

DSC_0881.jpg

DSC_0889.jpg

DSC_0895.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדע לך שאתה לא בסדר. אבל ממש לא בסדר!

לך תדע לכמה אנשים הרסת את הדעות הקדומות על סיטרואן... עמידות, אמינות, הוצאות אחזקה. ועוד אחת עם קריצה ספורטיבית. אני תוהה מה תהיה שווה דעתך כבעל נסיון ארוך טווח, טוב ומהנה, כמו גם דעתו של הבחור עם פז'ו 107, מול השמועה ששמע חבר שלי מהשכן של בת דודוה של סבתא שלו?

רק לפני כמה ימים היה שרשור שאלה לגבי אמינותם של יצרנים בעלי מונטין רע

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
אפשר לקבל זכות ראשונים במכירה העתידית ?

שלומי,

זאת ההזדמנות שלך

לך על זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=407805

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 שנים מאוחר יותר...

מלך.

כיף לראות אנשים "מפעם" שצצים מידי פעם ומוכיחים שהחיידק הזה Is Here To Stay.

כיף לראות שאפשר להסתדר עם רכב נישה ספורטיבי 3 דלתות מזדקן, גם אחרי שהופכים לנשוי+2.

כיף לראות שיש עוד שרוטים, כל אחד עם השריטה שלו.

מגיע לך שהנכדים שלך יזכו לראות את האוטו הזה. שמור עליו תהנה ממנו

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...