Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים מבקשים כסף בצמתים בצפון ומטרידים. מישהו שם לב?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוסע כמעט כל יום מכרמיאל לחיפה ובזמן האחרון מתחיל להיתקל בתופעה די מטרידה.

יש ילדים ערבים שעומדים בצמתים ומבקשים/דורשים/מתחננים לכסף.

חלק מהם מתקרבים לרכב ומתחילים לשפשף את השמשה עם מטלית מלוכלכת ויבשה בלי לשאול אפילו אם אני רוצה, אחרים דופקים על החלון ומצמידים את הפנים שלהם כדי שאני אתן להם כסף.

אותי זה מטריד כי אני בטוח שיש איזשהי קבוצה של מבוגרים שמפעילים את הילדים האלו.

אולי זה בגלל הקיץ והחופשה, ואולי זו דרך חיים, אבל אני מתחיל להרגיש כמו בדרום אמריקה.

בדרום אמריקה זה מתחיל ככה ואחרי כמה חודשים כבר מתחילים לשדוד אנשים ברחוב. לי זה קרה שם כמה פעמים וזה ממש לא נחמד. אני מרגיש איום על הביטחון האישי שלי והתחלתי לנסוע עם דלתות נעולות וחלונות סגורים.

יש משהו שאפשר לעשות עם זה מבחינה חוקית? המשטרה רואה אותם כל יום ולא עושה כלום.

זה די ברור שהם מאורגנים מאוד ושיש שיטה מסודרת מאחורי הפעולות האלה.

עריכה:

לא אכפת לי שהם ערבים או יהודים, זה לא העניין.

זה גם לא עניין של כסף כי אלו לא ילדים שעוזרים להורים שלהם שהם קשי יום, אלא משהו מאורגן שבו מבוגרים שמארגנים מקבלים עמלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שמרחם על ... סופו שיתאכזר ל...

לא צריך לרחם , צריך למגר ולעקור את התופעה במיידי , אחרת זה יהיה בעוכרינו .

הספיק לי לקרוא את הזוועה שחוללו חמשת הערבים הישראלים בחוף תל אביב בכדי להבין שלא פעלנו כראוי בעבר בטיפול במפגעים .

המדינה שלנו הולכת קפוט אם לא נתעשת ונפעל בחומרה ובהקדם בנגעים החברתיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשדוד יש כאלה שמנקים את השמשה הקדמית וצועקים "עשרים עשרים"

זו תופעה שצריך למגר הם ממש זורקים את המים המסריחים שלהם על הרכב ומטנפים את השמשה הקדמית מבלי לשאול, דבר שמרתיח אותי!!

ואין ממש מה לעשות בנדון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה סרט תיעודי לפני כמה שנים בערוץ 2 (אאל"ט) על הילדים האלו, אכן חלקם עושים זאת בעידוד ההורים, ממש כמו כל עבודה קמים בבוקר והולכים לבקש כסף בצמתים.

אני לא יודע אם יש מישהו אחר שסופר את הכסף (או את רובו) אבל אני מניח שזה כמו בצמתים בתוך הערים, יש חלוקה מסודרת של ההכנסות עם העבריין המקומי "שדאג" שלא יעמדו שם קבצנים אחרים. 90% לו 10% לקבצן.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת כפר יאסיף וצומת אחיהוד נכון פרנקוס?

היה לי אחד מעצבן כזה בצומת כפר יאסיף שלא הפסיק לדפוק לי על החלון, פתחתי עליו את הדלת בכל הכוח ונסעתי משם.

לכל המתחסדים - שלא יגע לי באוטו (אחרי שטיפה בעיקר), עשיתי לו "לא" כמה פעמים, לא שמע, קיבל.

אגב, הם מציקים רק ליהודים. אחרי היה רכב עם נהג ערבי, לא העז להתקרב אליו. הלך אפילו לנתיב השני לחפש יהודים פרייארים.

dany - איך שהילדים האלה נראים, הם בעצמם נרקומנים.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוד שידוע ממזמן , משפחה עושה 13 ילדים מקבלת הבטחת הכנסה ,לא משלמת שקל ושולחת את הילדים לבקש כסף או יותר גרוע סחיטה (מה שקורה בנגב) ,מה משטרה יכולה לעשות לקטין ששורף עסק ?

תעשו חישוב נגיד זה 20 שח (מינ') ליום לילד כסף נקי פטור ממס , (13 ילדים) 260 ש"ח * 30 יום = 7800 + 7000 הבטחת הכנסה 15,000 (+-) נקי פטור ממס.

עוד 20 שנה ... אוי אני מפחד לחשוב ... טור הנדסי אינסופי :twisted:.

לא ארנונה , ויתר הוצאות, מה רע ?

חומוס 20 ש"ח לשק ,בחצר מגדלים כמה כבשים ,מגרש גרוטאות בחצר, קצת סמים וגידלנו "חבורת הזבל" אם משכורת של מהנדס בהייטק ויש עוד אפלייה . :lol:

וברוך השם לא חסר להם שטח :wink: יותר נכון , כל שטח הוא שלהם .

ואלה העניים וההגונים ביניהם באמת סובלים (אני מקווה שיש כאלה) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צומת אחיהוד, צומת אבלים (אעבלין), צומת סומך, כפר יאסיף, הכניסה למורשת ועוד.

ליגור הם לא מגיעים כי שם פועלת המאפיה של החרדים שמבקשים צדקה.

FSOUND, אתה באמת חושב שהם עושים מינימום 20 ש"ח לילד בעמידה בצומת? נסה יותר לכיוון ה100 מינימום ליום:) לא קורה מקרה שבו אני מגיע לרמזור של סומך ואיזה אידיוט עם לב רך פותח את החלון ונותן להם כמה מטבעות.

פעם אחת ראיתי אחד שמוסר שטר!

בצומת סומך קרה לי המקרה הראשון של אחד שקפץ לי על האוטו ולכלך לי את כל השמשה הקדמית. גם ירדתי מהאוטו.

מה שהכי מעצבן אותי היא העובדה שאני צריך להגיע לצומת ולהשאיר את האוטו בהילוך ראשון כדי להיות מוכן לכל דבר ולא יכול לקחת 20 שניות ברמזור כדי להרגיע קצת את רגל שמאל או להחליף תחנה ברדיו. אני צריך להיות עסוק בהם, שלא ישברו לי את החלון וישדדו אותי.

אני מרגיש מאוים בתוך המדינה שלי, וזה בלתי נסבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תלונה כל פעם מחדש על אותו הילד ותפנה ולגורמים המתאימים ותדווח להם על הילד שמקבץ נדבות כי כנראה ההורים אל דואגים לו.

תתלונן באופן קבוע על אותו הילד ובסוף מישהו שם ישבר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותם ילדים.

הם מחליפים אותם כל יום.

בדיוק בגלל זה אני טוען שזה סיפור של פשע מאורגן.

מישהו מרוויח מזה המון כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...