Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלם שיעקוב אחרי זוג ויצלם אותם לקראת הצעת נישואים

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן דוד שלי מגיע בסוף החודש מארצות הברית לטיול עם חברה שלו, התקשר אליי היום ואמר לי משהו מפתיע, שהוא רוצה להציע בארץ נישואים לחברה שלו כנראה בירושלים, רצה שאני יברר עם אפשר שיהיה צלם ויעקוב אחריהם יצלם תמונות שלהם כזוג בכל מיני פעילויות או סיורים, וכשהוא יציע לה נישואים הוא גם יתקרב אליהם ויצלם את זה בוידיאו.

אני לא יודע מאיפה להתחיל, למישהו יש הצעות?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שחוקר פרטי ישמח לקבל על עצמו "תיק" כזה.

לרוב הם מתעסקים בבגידות, שקרים ונוכלים. שינוי מרענן...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש ארגנתי פרויקט להצעת נישואים שכללה גם צילום האירוע. את האירוע כולל הצלם ארגנה לי חברה שנקראת "טיק-טק"

תוכל לראות באתר שלהם שלל רעיונות יצירתיים להצעת נישואים.

www.tiktak4u.co.il

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות "קצרה" עם תחום הצילום - אכן אין מישהו שיצלם טוב יותר במקרים כאלה מאשר חוקר פרטי.

תחליף נוסף יכול להיות פשוט תאום מראש עם כמה חברים כאשר כל אחד עומד בנקודה שונה ו"במקרה" מצלם את הסביבה, לחלופין ניתן פשוט לעשות את המסלול עם איזה זוג חברים שפשוט יצלם ויצתלם כל הזמן.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עם חוקר פרטי זה בדיוק המקום, לא שאני מזלזל אבל לא נראה לי שחוקר פרטי מתחיל לחפש זוויות צילום איכותיות או יפות וגם אני לא רוצה לדעת כמה חוקר פרטי ידרוש על דבר כל-כך מורכב יחסית בשביל אירוע, מישהו היה ניסיון עם חוקר פרטי ויודע רק בערך באיזה סכומים מדוברים?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חברים על קטנועים ומצלמות טובות יפתרו את הבעיה ותמונות תמיד אפשר לערוך.

בקשר להצעת הנישואים שיקבע מקום מראש איפה ההצעה תבוצע הצלם יהיה שם לפניו זה לא יראה חשוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רעיון, אם הצעת הנישואים תהיה במקום פומבי אז הצלמים יכולים להתחזות לסתם זוג שמטייל במקום ומצלם.

או שאולי, סתם הצלם יתחזה למדריך סיור שלוקח אותם לטיול קשר בירושלים העתיקה.

אפשר לצרף עוד חבר או שניים שיהיה "יענו קבוצה".

יש כל מיני שטויות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון: קרוב משפחה הביאו לנו מספר של חוקר פרטי שהוא אישית מכיר התקשרתי אליו וביררתי בדיוק עלויות וזה הגיע למעל 1000$ במקרה הכי זול וגם הזהיר הרבה שזה לא יצא מה שמצפים.

כרגע אני אובד עצות, ראיתי גלריות ותמונות שצילמו חברי פורום והיית סומך עליהם הרבה יותר מכיוון שראיתי את העבודה, יש פה חבר פורום שבתמונת אווטר שלו הוא עומד עם מצלמה שכחתי מי זה המשתמש מישהו ידוע איך ליצור איתו קשר? עם אתה קורא את ההודעה או עוד מישהו מהפורום שפרסם גלריות רוצה עבודת חלטורה קטנה כוללת כל ההוצאות אני מאוד אשמח

בבקשה לשלוח הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה שאתה מציע לא ממש קלה... :wink:

ועכשיו ברצינות, זה הרבה תלוי היכן מצלמים, באיזה שעה ביום ולכמה זמן מה המרחק ועוד כמה פרטים טכניים קטנים ולא מעניינים...

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב סרטון הוידיאו שאותו אפשר צריך לצלם מטווח 0 כאשר הוא מציע לה נישואים ליד הכותל זה אין בעיה להיות גלוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה קטנה, קח את הכסף הזה ו"תשקיע" אותו בירח דבש או בכל דבר אחר שישרת זוג צעיר בתחילת הדרך...

את אלבום החתונה אתה תטמין במגירות.

אילו היו ה 50 סנט שלי בנושא....

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להפוך לחוקר פרטי בעצמך!

1579.jpg

וכדי לתעד את התדהמה והאושר מנק' המבט של הכלה:

AAferro84.jpg

תגיד לה שזה הסטייל היום!

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...