Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: " מהירות מופרזת היא הסיבה העיקרית לתאונות"

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 5374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נחמד איך שהם לוקחים 7 עבירות נוספות ומפילים אותם על המהירות.

אם כך, אזי גם פתיחת חלון עלולה לגרום לנהג לאבד את הריכוז וללחוץ מעט יותר על דוושת הגז ולהאיץ ל-61 קמ"ש מסוכנים, חלילה.

שורשיט.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שנגזר עלינו לחיות עם הטמטום והרדידותשל הטיפול בתופעות כאלו. לשמוע את מנכ"ל אור ירוק מדבר בצורה רצינית כביכול ובא לי להעיף לו סטירה ולשאול אותו על מה הוא מזיין את השכל והאם הוא באמת מטומטם ומתעלם מהעובדות או שפשוט עבר שטיפת מוח והוא באמת מאמין בחרא שהוא והממסד והמשטרה מדקלמים לנו על מהירות.

כמו שאני מאמין להם כשהם אומרים שהפרוייקט הענק של הצבת המצלמות לא מיועד כדי להגביר את הגבייה מקנסות. ברור !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מקווה זה שב2010, לאחר שיושלם הפרוייקט של המליונתאלפים מצלמות מהירות נוספות, והציבור יראה שכמות התאונות לא יורדת, מישהו יתחיל לבקש תשובות. ונראה איך אגף התנועה ושאר המושחטים יגיבו.

עוד פידבק למיסוי על נהגים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מגוחך... בואו נגיד שכל מי שלא עצר בעצור זה בגלל מהירות מופרזת, מי שלא אותת ימינה זה כי הוא נהג מהר מדי ולא הספיק לאותת, מי שלא שם חגורה זה בגלל המהירות המופרזת הוא לא הספיק לשים. פשוט נסיון לגרום למהירות להשמע כגורם עיקרי לתאונות, בלי קשר למציאות.

שמתם לב כמה הפרסום מגמתי?כמה נתונים חסרים?

תמיד מפרסמים כמה מהתאונות הקטלניות נקשרו ישירות למהירות מופרזת(6% נכון לשנה שעברה), כמה מהתאונות נגרמות ע"י משאיות, וכלי רכב שאינם מכוניות פרטיות, ועוד כל מיני נתונים שמשנים את התמונה לגמרי.

כנראה לאור ירוק ולמשטרה יש משרד יח"צ חדש, שהדגיש להם את הנתונים שמתאימים למה שהם צריכים, ועצר פרסום של נתונים מלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבסורד הוא שכל הדוגמאות שהם אוהבים להזכיר כבר הוכיחו שמצלמות לא עוזרות.

הם תמיד מספרים על מדינות אחרות שעשו כך גם, אבל הם לא מוסיפים שבמדינות שזה כבר רץ בהן כמה שנים טובות, הסטטיסטיקה היחידה שמושפעת מהמצלמות היא זו של הגבייה מקנסוץ. לא מספיק שאנחנו מדינה מפגרת שמנסה נסיונות שמדינות אחרות ניסו כבר מזמן, אנחנו עד כדי כך מפגרים שאנחנו מתעלמים מהמסקנות הנחרצות שהן הגיעו אליהן לאחר שנים רבות.

טמטום ! האבסורד הוא שכל מי שמתיישב על כסא ממסדי/משטרתי/ארגוני של גופים שקשורים לנושא ישר מתחיל לדקלם את המנטרות הכל-כך מפגרות האלו שכל מומחה תחבורה רציני וכל הדיוט מהרחוב יודע להסביר כמה הן לא קשורות למציאות. לפעמים בא לי ללכת למשרד התחבורה ולתפוס שם את כולם בצוואר ולנער אותם עד שיבינו שהם מדברים שטויות או עד שיחנקו למוות כי נמאס מכל הדמגוגים הרדודים והמטומטמים שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, אתם טוענים שהם מציבים מצלמות מהירות על-מנת למלא את כיס המדינה, ומצד שני הם מפצירים בציבור שלא לנהוג במהירות מופרזת. יש פה סתירה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולסיכום

http://www.youtube.com/watch?v=bvtvfSJi2fg דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת להצדיק גם החלטות ניהוליות מטומטמות כמו פריסת מאות מצלמות ( שנועדו לחסוך בשוטרים )

ולהצדיק את כמות הדוחות שנגבית בגינם - הרשות מפרסמת דברי הבל שמטרתם לגרום לציבור לחשוב

שמה שהם עושים הוא נכון.

כבישים - מה פתאום, הכבישים בישראל מצויינים. חוץ מזה שעולה כסף להשקיע בהם

פריסת תמרורים מקיפה, חומות הפרדה,מפרצי חירום,תאורה בינעירונית - עזבו, זה שוב עולה יותר מדי כסף כסף כסף

תרבות הנהג הישראלי בנסיעה חסרת סבלנות - מה פתאום. לחנך עולה כסף. ובכלל אם מקצצים בחינוך כמו בכל

תקציבי הממשלה, אז שישקיעו יותר בחינוך לנהיגה נכונה ? כסף להזכירכם עדיף להכניס לא להוציא

תחבורה ציבורית זולה וביחוד בסופשבוע כדי לחסוך צעירים ושיכורים על הכביש - סוף סוף עשו כאן משהו עם קווי הלילה,

אבל אם לא ישקיעו וירחיבו ויפרסמו ויעודדו,ויוזילו, יש סיכוי שזה עוד יתמסמס.

נהגים מועדים- ניתן לנהגי משאיות לנסוע 14 שעות על הכביש, וניתן לבעלי 100 רישומי תנועה לנוע על הכבישים.

כל רכב נוסף על הכביש זה מצויין למדינה.תחבורה ציבורית פחות רווחית. גם מס רכישה על הרכב, גם אחזקה, טסט,ביטוח,דלק ממוסה, דוחות תנועה ודוחות חניה. כסף אמרנו ? מי שיכול לחזור לכביש ניתן לו. חוץ מזה שלסנן ולעקוב אחרי נהגים פליליים דורש בקרה ובקרה עולה כסף.

לסיכום, כל המדינה שלנו מקבלת החלטות על פי שיקולי כסף בלבד. תועלת מול רווח.

ואם יש משהו שיש בו רווח - חייבים להמשיך להצדיק את כלי הגבייה בגינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים ובהחלט, כל מי שיגיד אחרת סתם מבלבל.

כמו כן ישנן סיבות אחרות, כגון שתיה ונהיגה, נהיגה בזמן עייפות, חוסר ריכוז והתעסקו תבדברים אחרים בנהיגה וכו'.

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה יהיה ארוך ארוך.:roll:

כל הכתבה הזאת היא פשוט בדיחה אחת גדולה זה כאילו(לא כאילו הם רציניים)שהמשטרה אמרה המהירות המופרזת היא הבעיה ובזה נפטרה בעיית תאונות הדרכים בישראל,ממש בושה.

עכשיו הם כנראה הגיעו למסקנה שכל מי שחורג ב7 קמ"ש מהמהירות המותרת צריך להיענש,אני בטוח שזה יביא גם לאישור ה400 מצלמות מהירות בכבישי הארץ ובנידות בכל פינה.

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נתחיל מהדברים הקטנים - שמירת מרחק, איתות, חגורות, תקינות הכוללת: צמיגים, פנסים ושאר אביזרי בטיחות ברכב, ננהג כמו שצריך (אני לא אומר לזחול על 20 בכביש מהיר, אלא לנסוע כחוק), יישום של האייטמים שמביאים כאן - ואז נראה שיפור. כל עוד אנחנו חושבים ש"אני הכי טוב" ו"אני הכי בסדר" לא נראה כל שינוי.

הדברים האמורים כאן באים ממני כנק' למחשבה ולא כהאשמות.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...