Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תעשה כרית אויר לרגלי עלמת החן

ישה
שימו לב! השרשור הזה בן 5375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב נהוג על ידי צעיר לידו יושבת עלמת החן.

בצורה קולית , היא חצי יושבת חצי שוכבת , רגליה היפות על הדשבורד . מסיחה את דעתו של הנהג אולי ? של הנהג לצידם אולי?

אבל מה עלול לקרות במקרה של תאונה ( כבר נכתב כאן שלפעמים כרית הופעלה לא רק במקרה של תאונה ) וכרית האויר שלה נכנסת לפעולה.

חוששתני שהתוצאה לא תהיה טובה לרגלי העלמה.

יש מי שיודע , האם נעשה על כך איזה מחקר או שהתופעה היא יחודית רק לארץ הקודש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היא תישאר ככה:

203600-5.jpg

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי איכפת?

כשאני נוסע לא חגור אני מבין שבתאונה אני עלול להמרח על איזה עמוד והסיכוי שלי למות גדל אבל זאת הבחירה שלי ולאף אחד אין זכות להגיד לי לחגור. אותו הדבר עם הבחורה הזאת. מצידי שתשים רגל אחת מאחורי האוזן ואת השניה תוציא מהסאן רופ, אם זה עושה לה את זה. את התוצאה שתהיה "אם ו.." היא יודעת. אין לך זכות להגיד לה כלום זה החיים שלה ולא שלך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים לב בהרבה מוניות ואוטובוסים זהירים, אם אני זוכר נכון גם במאזדה 3, יש מדבקה שמסמלת שזה אסור.

אני די בטוח שעשו לגבי כך מחקר שווה לבדוק ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי איכפת?

כשאני נוסע לא חגור אני מבין שבתאונה אני עלול להמרח על איזה עמוד והסיכוי שלי למות גדל אבל זאת הבחירה שלי ולאף אחד אין זכות להגיד לי לחגור, אותו הדבר עם הבחורה הזאת...מצידי שתשים רגל אחת מאחורי האוזן ואת השניה תוציא מהסאן רופ...אם זה עושה לה את זה. את התוצאה שתהיה "אם ו.." היא יודעת. אין לך זכות להגיד לה כלום זה החיים שלה ולא שלך!

ואם תיסע לא חגור,תעוף החוצה,תינחת על מישהו ותהרוג אותו? זה גם עושה לך את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תיסע לא חגור,תעוף החוצה,תינחת על מישהו ותהרוג אותו? זה גם עושה לך את זה?

יותר הגיוני להגיד " אם תשב בספסל האחורי ולא תיהיה חגור וחבר שלך יהיה מקדימה חגור וחס וחלילה תעשה תאונה ותביא לו נגיחה בעוצמה ?"

ראיתי את זה בפרסומת די ישנה :\

אין כזה דבר גנוב , יש כזה דבר נפל בטעות מהמשאית לידיים הלא נכונות ! D:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סובל מזה (אשמתי האמת - הרשתי פעמיים ומאז הפך למנהג :|).

החברה אוהבת להניח את הרגליים כמו בשרשור של רז.

באוטו הבא בעזרת ה' - נגמרה החגיגה!

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה תופעות ייחודיות לארץ הקודש, כגון: רגליים על הדש, רגל על הגז ורגל שניה על המושב/מחוץ לחלון על מראת הצד, איפור תוך כדי נהיגה, קריאת עיתון תוך כדי נהיגה (רצוי רכב עם הגה גדול שיהיה נוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי איכפת?

כשאני נוסע לא חגור אני מבין שבתאונה אני עלול להמרח על איזה עמוד והסיכוי שלי למות גדל אבל זאת הבחירה שלי ולאף אחד אין זכות להגיד לי לחגור, אותו הדבר עם הבחורה הזאת...מצידי שתשים רגל אחת מאחורי האוזן ואת השניה תוציא מהסאן רופ...אם זה עושה לה את זה. את התוצאה שתהיה "אם ו.." היא יודעת. אין לך זכות להגיד לה כלום זה החיים שלה ולא שלך!

בטח, אתה כזה גיבור... גבר-גבר !

אתה בטח לא יודע שהמטומטמים שישלמו על הטימטום שלה לפתוח את הרגליים לכיוון הסאנרוף והדשבורד הם אני, אתה וכל עמישראל. שמעת פעם על המוסד לביטוח לאומי ? מציע לך להיכנס לקישור הזה, אולי ככה תבין שגם אתה מממן את הטימטום של אותה פותחת רגליים שעלולה לרסק אותן ולהיות מובטלת לכל ימי חייה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבעבר הלא ממש רחוק ראיתי סרט בהוט, זוכר את שמו במעורפל "11:XX"

xx מסמל שתי מספרים שאני לא זוכר בידיוק, בסרט קוראים הרבה אירועים שונים שבסופו של הסרט מקשרים את כולם בקח שמראים שכולם קרו באותו שעה 11: ומשהו שזהו גם שמו של הסרט.

בקיצור נחזור לנושא שלנו, יש בסרט קטע שבוא כמה צעירים נוסעים במסחרית ואחד מוציא מוציא את איברו להשתין דרך החלון, פתאום קופץ משהו לכביש לא זוכר מה והנהג יורד על הברקסים בעוצמה, החלון (הזזה) של המסחרית נסגר לאותו בחור על הז** והוא נחתך ונופל לו על הכביש.

הוא גם אחרי זה חוזר לאסוף אותו.

נ"ב:

אני חושב שצריך לחזור לשיטה של פעם ולעשות פרסומות מפחידות ממש בנושא, להראות מה קורה באמת למי ששם רגליים על הדשבורד, משהו מפחיד באמת שיכלול הרבה דם, ככה זה אולי ייקלט במוח של האנשים כי ביפה זה לא נראה שהם מבינים.

ושאלה קטנה

ברכב שאין לו כריות אויר זה בכלל משנה בזמן תאונה?

האם יהיה נזק יותר גדול עקב הרמת או רגליים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאדון טרנטינו ענה לך על השאלה בצורה מאוד ברורה בסרט DEATH PROOF (זהירות, תוכן גראפי):

http://www.youtube.com/watch?v=lM4JFy7mPNk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה קטנה

ברכב שאין לו כריות אויר זה בכלל משנה בזמן תאונה?

האם יהיה נזק יותר גדול עקב הרמת או רגליים?

כן,כי תחשוב שהברכיים מורמות כלפי למעלה - בזמן תאונה הן פשוט יעופו לתוך הפרצוף וירסקו אותו.

ולגבי הרעיון שלך,מסכים 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם,אבל בפעם האחרונה שבחורה שמה את רגליה היפות על הדשבורד ברכב שלי אני כמעט קטעתי לה אותן,בלי קשר לתאונה או כרית אויר....

לא מבין מה ההרגל המגונה הזה,גם לא בטיחותי וגם הורס את הדשבורד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...