Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן למצוא כיסויים ליונדאי טוסון

gilzz
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים.

ברשות המשפחה יונדאי טוסון דנדש, הכריות אוויר בו נמצאות גם בכסאות.

אני מחפש ולא מוצא כיסויים שבמקרה הצורך לא יפריעו לכריות אויר לפעול במקרה של תאונה.

האם קיימים כיסויים כאלה למושבים של הטוסון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאלפא 164 ציין זאת כאן,ניתן לרכוש במידה אישית למושבי הרכב כולל התחשבות בכריות האויר.

*מהיכן אתה בארץ?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מה המחיר שהציעו לך?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, מה יהיה?

עכשיו כל אחד יבוא וישאל איפה מייצרים כיסויים ספציפית לרכב שלו? חאלס, תפנימו: כל המקומות שהוזכרו בשרשור הצמוד (כן, אני מדבר על זה שעוסק בכיסויים למאזדה 3) אינם מייצרים רק לרכב אחד ויחיד, אלא לכל אחד שיבוא אליהם.

טוב שלא התחלתם פה שרשורי "איפה אני יכול למצוא אויר המותאם במיוחד לגלגלים של הדאצ'יה שלי?".

נא המשיכו את הדיון שלכם באחד השרשורים שכבר נפתחו בעניין זה.

יום נעים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...