Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי יוצאת לדרך

JUNIOR 66
שימו לב! השרשור הזה בן 5172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה מאוד ישראל, מהלך מבורך.

60 קילו זה לפני שתי הבונגילות ההן, כן? :D

אגב, יש לך רכב מיוחד מאוד. אם כבר פירקת אותו לרמה הזאת, אולי תסדר את כל הפלסיטיקים באוטו (קוסמטיקה)? לרכב הזה מגיע קצת יותר, תשלים את החבילה של הסאונד עם ה LOOK. זה סתם נקודה למחשבה.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 422
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עם אחרי בידוד כזה אני הייתי שומע עדיין רעש אפילו הכי קטן הייתי שורף את הרכב עם המערכת.

אני מקווה שתגיע לתוצאה הרצוייה אבל אין מילים נראה כאילו שבנית שם סלון אקוסטי מטורף.

בהצלחה מקווה לשמוע בקרוב...

הפרויקט יהיה מוכן ליום שבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהחברה אמרו פה, ישראל אתה באמת משוגע, אבל תמשיך ככה כייף לראות את העבודות שלך!

הלוואי שכל אחד מאיתנו היה יכול להשתגע ככה! :)

אם הבנתי נכון אז גם הורדת את הטמבון מאחורה.... האם גם שם תבוא אטימה!?

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטנת ציפיות זה שם המשחק כאן. גם אחרי איטום כזה, זה יהיה עדיין רכב, עדיין נוסע על כבישי הארץ ה"מעולים", עדיין איזה קליפס ארור במקום עלום יטריד את מנוחתך.. אבל גם יהיה לך אחלה איטום שישפר לך מאד מאד מאד את האקוסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה "בידוד למטורפים 2".:twisted:

איזה חומר זה, אני רואה שם דינמאט אקסטרים ומה עוד?

ופיספסת נקודה! נו נו נו! :lol:

אריק החומר השני הוא סקנד סקין ולגבי הפיספוס ניגמר לי החומר יש עוד מקומות שעדיין לא שמתי

רוני החתיכונת שמצאתי אצלך היא מודבקת בבאג'ז כבר ואם התיבה לא תצא טובה אתה יודע כמה אש שני ליטר דלק יעשו לך בחנות :-)

רעשים תמיד יהיו לא משנה מה תעשה

רועי הפרוייקט לא יהיה מוכן עד יום שבת כי עוד לא בנו לי תיבה

bkantor מאחורי הטמבון שמתי יריעה אחת על הפח באמצע לא על הטמבון

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד! לפחות יש לך גם מנוע שסוחב את כל זה :) אז תגיד, עכשיו אתה גם מוגן ירי? רק נשאר לעשות חולונות ואתה כמו JAMES BOND

יפה עשית שם! תתחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראלללל, אין עליך!

באמת עבודה מהסרטים, אגב אני מכיר פסיכיאטר טוב שיכול לתת לך כדורים(יותר זול מהבידוד)

ואתה תפסיק לשמוע את כל הקולות בתוך הראש.

אחלה עבודה ומקוה שבמפגש כבר יהיה מה לראות / לשמוע.

עבודה מגרה מאוד, תהנה.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...