Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוח השידרוגים ההתקנה שלי יוצאת לדרך (הרבה תמונות)

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 5234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי איפה ניתן לקנות בד הקוסטי כזה?
הייתה לי חתיכה שקניתי מלפני כמה שנים עכשו קצת קשה למצוא. מצאתי משהו דומה אצל אומגה אודיו, אפשרות נוספת לנסות בחנויות שמתקנות או מוכרות רמקולים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו יצא לי להתעדכן קצת בפורום - אין מילים על איכות העבודה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הרוטור.

יוסי עובד עם רוטור חובבני של סקיל למרות שיש לו אחד מקצועי, הסיבה שזה יוצא יפה היא בכלל לא נעוצה במכשיר אלא במי שמפעיל אותו:).

ומי שקצת מכיר את יוסי יודע שהוא פשוט חולה על כלי עבודה.

מזל שהוא לא צריך לעשות איזה עבודת עפר קטנה, אחרת כפי שאני מכיר אותו הוא כבר היה קונה בובקאט רק בשביל איזה העברת ערמת חול קטנה.:wink:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תענוג לראות עבודות איכותיות ומדויקות כאלה :mm_yeah:

אגב יוסי, מצאתי את החלק שצבעו לי ב-floking, עדיין תפוס חזק עד היום למרות שהוא היה מעוך בין כל החפצים במעבר דירה.

אם תרצה תמונה - תגיד.

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FreeStyle, הוא אמר לך שבאמצעות רוטר, אז מה הבאת? תמונה של רוטר? כן, התמונה שהבאת היא של רוטר, אם זו שאלתך.

אבל זה רק אחד מלא-יודע-כמה-מכשירים-וכלים שיש לו שם בסדנה. אני לא חושב שניתקלתי פעם באיש מקצוע עם כל כך הרבה כלים שונים ומיוחדים, שחלקם הוזמנו בכלל מחו"ל או מתערוכות ייעודיות.

אגב, ראיתי שם גם כלים זהים אבל כפולים. שיהיה.. אם יתקלקל אחד, מה יהיה..?

אגב 2, אצלו אין סקיל קקה. אם כבר, מקיטה או בוש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...