Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוח השידרוגים ההתקנה שלי יוצאת לדרך (הרבה תמונות)

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש, פשוט יפה.

המיד יעבוד בתיבות סגורות או לא ?

אין צורך בתיבות סגורות, תקרא ת-PDF בחלק של infinite baffle ותבין...

"You do not have to build enclosures for these speakers to perform as

intended; a simple baffle attached to the car’s chassis with available airspace at the rear of

the baffle is all that is required; this driver quickly solves the universal installation quandary of

having to build enclosures for car stereo speakers."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עבודה מדהימה! ידי זהב! הכל כך כך טוב ויפה

אבל בעיניי לא מושלם = תהרגו אותי, אני פשוט לא יכול להשלים עם המיקום של המידריינג', זה לא מסתדר לי בראש, איזה גובה במה יכול להיווצר כאשר המיד (שאמור לנגן ולשחזר את טווח הכי רחב של התדרים ) - נמצא בגובה כף הרגל ולא מעל הדש.

אבל מי אני שאקבע - לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, זה לא עניין של מי אתה שתקבע, אתה צודק לגמרי בשאלה, כי בתיאוריה ולפי ההגיון זה באמת לא מסתדר, אבל מה שקובע זה מבחן התוצאה. ואם למשל תשב אצל עופר אתה לא תצטרך להבין, אתה פשוט תשמע. אתה תוכל להישבע שאתה שומע את המידים "מתוך הטוויטרים", הוא ביצע זאת לכמה חבר'ה, גם לי. ניתק את הטוויטרים לגמרי, ואתה נשבע לעצמך שאתה שומע את הטוויטרים מנגנים, כלומר שמשם יוצא לך הסאונד - בגובה וברוחב הקורות, בזמן שבעצם המידים מנגנים זאת ויושבים למטה בגובה כף הרגל.

זה לא קסם, זה עניין של פיזיקה פשוטה. המוח מתרגם את ההפרש הנמוך יותר של המרחקים בין הצדדים, המתקבל לנו באמצעות קיק פאנלים שמרחיקים את הדרייברים מהאוזן שלנו, בצורה כזאת שנותנת לנו את התחושות לגבי רוחב, עומק וגובה הבמה כפי שהם צריכים להיות. המרחק האופקי [שמתקבל בקיק פאנלים] חשוב הרבה יותר מהמרחק האנכי [שמתקבל בקורות או על הדש], ושוב זה מסיבות פיזיולוגיות של מבנה האוזן, והקלות היחסית שבה ניתן "לעבוד" על המוח לגבי הגובה.

זה תיאורתית. כמובן שצריך לשמוע את זה בכדי להאמין ולראות/לשמוע שאכן זה כך. ואכן זה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרגו אותי, אני פשוט לא יכול להשלים עם המיקום של המידריינג', זה לא מסתדר לי בראש, איזה גובה במה יכול להיווצר כאשר המיד - נמצא בגובה כף הרגל ולא מעל הדש.

אני יכול להבין מאיפה באה התמיהה הזו , אבל כמו שצביקה אמר , וכמו שאני גם כתבתי והסברתי המון פעמים , הקיק הוא מיקום עם הרבה יותר יתרונות מחסרונות ויוסי בנה את הקיק הזה לא מתוך הימור אלא מתוך ניסיון של כמה וכמה רכבים.

כמו שצביקה ציין , אצלי ברכב לא פעם ולא פעמיים עשיתי "תרגיל" לחברה מהמנוסים בפורום ששמעו עשרות מערכות , מה שעשיתי זה אמרתי שאני משמיע להם את הטוויטרים בלבד ובפועל ניגדנו רק המידים , כולם בסופו של דבר הצמידו את הראש לטוויטר בשביל לבדוק שאני לא צוחק עליהם כאשר הראיתי להם שזה רק המיד ושהוא נשמע כאילו הוא מנגן מהדש. אם הייתי נותן למיד לנגן רק תדרים של טוויטר בכלל אנשים לא היו מבדילים .

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יוסי- יפה כרגיל.

הייתי שוקל אולי לצבוע את הטבעות של הגרילים דווקא בצבע אחר , שחור או כסף, נראה יותר יוקרתי לדעתי.

מה יש לך עכשיו במקום הקורות שהיו אז?

VW GOLF V5 2001

HU: Alpine 9873E COMP: Morel Hybrid Ovation 6.5

AMP: Crunch PZI 175.4 SUB: IDQ 10In

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה תודה רבה לכם על התגובות המפרגנות אתם לא יודעים איך אני מחכה כבר לשמוע אני נוסע כרגע בלי מוסיקה בכלל ניראה מה נעשה כבר בעניין.

אני אישית אהבתי את ה GPS ששקוע בתוך מתקן של דיבורית.

נ.ב.

איך מוציאים את הידית הזו החוצה ?

ניסיתי פעם ולא הצלחתי .

מידן

כמו שכתב אלי זאת דיבורית בלוטוס שניבנה מחדש לצורך העניין (היה צורך להרחיב אותה כדי להשקיע את הדיבורית), לגבי הידית אם מדובר באותו רכב (גולף) יש פלסטיק קטן בחלק הפנימי שצריך להוציא ואז הידית יוצאת, אחר כך אתה כבר תיראה את הברגים שמחזיקים את הבסיס עם הכבל.

לגבי המיקום של המיד אני לא חושב שיש צורך להרחיב בנושא הנושא כבר נדון לא מעט פעמים. לגבי תיבות למידים לא אין צורך בבניית תיבות למידים מה שהופך את העבודה לקלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יוסי- יפה כרגיל.

הייתי שוקל אולי לצבוע את הטבעות של הגרילים דווקא בצבע אחר , שחור או כסף, נראה יותר יוקרתי לדעתי.

מה יש לך עכשיו במקום הקורות שהיו אז?

שום דבר עוד לא סגור ואני פתוח להצעות ורעיונות. לגבי הקורות יש לי זוג נוסף של קורות אם לא היה הייתי חותך את הקודמות ועושה עליהם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן שקד, איפה אתה?

הטבעות שאתה מדבר עליהם, זה בעצם שיפצור ושיפור הטבעות המקוריות ולדעתי שילוב הצבעים הזה מנצח. זה נראה יוקרתי, עדין ומשתלב. ממש לא הייתי חושב בכוון של צבע כסף שם, מה עוד שהחלק העליון של הדלת שחור ולכן צבע הגריל - הבד האקוסטי - הופך למשהו שנראה מקורי. אני אוהב את זה מאד.

יוסי תעלה תמונה של כל הדלת, לא רק החלק התחתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה קבל (זה הרבה יותר קל עם התוכנה שהבאת לי אחרת לא היו כל כך הרבה תמונות):

בעניין הצבעים צביקה צודק רציתי שילוב של צבעים למרות שקניתי בד אקוסטי בצבע בז' החלטתי ללכת על השחור.

29.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף :-)

אתה רואה שקד? אני פשוט ראיתי את זה אתמול. אתה יכול לראות שהגריל השחור משתלב עם השחור של החלק העליון, ולדעתי זה אפילו יפה יותר מאשר הגריל בצבע קרם המקורי, שאתה יכול לראות באחת התמונות שיוסי העלה למעלה.

הבנתי שמיסטר היינריך גומרשטאדט ומיסטר הנינג שיינגבארט מקונצרן VAG פנו לך שתעצב להם מחדש את הגרילים. זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

עבודה נקיה, נראה מרשים ביותר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...