Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 1105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קניתי בעבר בחנות חלקי חילוף לטרקטורים, בד"כ יש המון גדלים צבעים וסוגים, עם משקולת או בלי. עלות ממוצעת-30-100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמנם זה לא אספנות, אבל מאוד מסקרן אותי.

ראיתי היום בקריית גת משאית של חברת avia.

על המשאית עצמה היה מדבקה של יורו 5 (מה שאומר שהיא די חדשה) והיא נראית ככה:

ND34839x.jpg

למישהו יש פרטים על המשאית?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נראית בדיוק ככה- או יותר ישנה? מה סיומת המספר (כלומר- משנה אחרונה פלוס-מינוס, או יותר ישן)? -כי אולי יש איזה יבואן ששוקל יבוא והביא "אב-טיפוס" לתקינה, או שפשוט איזה עולה חדש הביא איתו את המשאית שלו. אוויות הישנות הובאו כולן בשנות ה-90' ע"י העולים מרוסיה, ועבדו כמה שנים טובות בהובלות. כיום לדעתי כולן מתו.זוהי משאית צ'כית, שלפחות פעם הייתה מבוססת/העתק ברשות של רנו, כיום- אין לי מושג.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית בדיוק ככה.

המספר היה 73-***-99 מה שאומר שהיא קיבלה רישוי לפני שנתיים בערך.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יעניין אתכם מוזיאון פרטי חדש בשוויץhttp://www.dream-car.ch/setz_dintikon.htm

מתוך המשאיות שמוצגות בלטו לי אלה אשר תמונותיהן מצורפות, מצטער על האיכות.

האחת הנה מרצדס בעיצובו של Coloni שלא זכתה לעדנה, היא שונה אולי גם יפה אבל לא ממש פרקטית.

השניה היא אב טיפוס שהיה בסיס ב 2011 לאחת מהמשאיות שיוצרו.

להנאתכם,

דבירIMG_1840.jpgIMG_1842.jpgIMG_1843.jpgIMG_1844.jpg

BMW R75/6 1976 מקסים לאחר שיפוץ, AUDI 100 GL 1974 בתחילת שיפוץ ופיאסטה MKII 1986 יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה לא אספנות, אבל מאוד מסקרן אותי.

ראיתי היום בקריית גת משאית של חברת avia.

על המשאית עצמה היה מדבקה של יורו 5 (מה שאומר שהיא די חדשה) והיא נראית ככה:

[ATTACH=CONFIG]373067[/ATTACH]

למישהו יש פרטים על המשאית?

AVIA הוא יצרן צ'כי המייצר משאיות קלות במשקל כולל שבין 6 ל-12 טון.

המשאיות מצוידות במנועי קאמינס ותיבות ZF,עם אופציה להנעה קדמית בחלק מהדגמים.

היצרן קשור עם Ashok Leyland בהודו, ומסייע בידו בטכנלוגיה אירופית.

AVIA מיובא לארץ על ידי מכשירי תנועה.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קצת משאיות מטיול בפיליפינים שאני עכשיו נמצא: בעיקר שולטות כאן יפניות בכל הגדלים: איסוזו ומיצובישי, ראיתי גם קצת קוריאניות ונראה לי סיניות- לא בטוח. הסוסים הגדולים ראיתי בעיקר אמריקאים מכל מיני שנים ויצרנים, ראיתי אירופאיות בודדות. :roll:

IMG_3579.jpg

IMG_3608.jpg

IMG_3609.jpg

IMG_3627.jpg

IMG_3629.jpg

IMG_3630.jpg

IMG_3639.jpg

IMG_3640.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...
גיא אתחיל מהסוף, כן אתה נאיבי אני היתי בסרט הזה ואין סיכוי שתהינה קבוצות שיוציאו רעיון כזה לפועל אולי קבוצה אחת כך שכמות הרכבים שתהיה מסוגלת לשפץ, היא מזערית לגבי פניה לרשויות הדבר נעשה בעבר והיה שינוי מרכב אספנות מסחרי עד 4 טון ל12 טון לא נראה לי שכיום לאחר הקמת המוזיאון יהיו בעלי אינטרס לשנות את התקנה לרכב ללא הגבלת משקל היות והרכב לא מיועד לנוע אלא לתצוגה בלבד.רציתי לתקן אותך לגביי משך הזמן ללא חידוש לרכב מיושן מעל 12 טון התקנה אומרת שנה אחת בלבד ותאמין לי לאדם כמוני שחי ממשכרת זה אכן זמן קצר מידי להתמודד עם שיפוץ בפרק הזמן המוקצב.רוני

אני יודע שההודעה הזו נרשמה לפני הרבה זמן, אבל איפה אני יכול למצוא את התקנה שמאשרת יבוא רכב אספנות עד 12 טון? לפי מה שאני רואה יש אישור רק עד 4 טון. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום,

יש לי מרצדס 1113 שנת 84 כבאית לשעבר. יש למישהו מושג איפה אפשר למצוא ספרות מקצועית לרכב כזה?

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי מרצדס 1113 שנת 84 כבאית לשעבר. יש למישהו מושג איפה אפשר למצוא ספרות מקצועית לרכב כזה?

פה לא מדברים עם אף אחד בלי תמונות, וקצת סיפור רקע... למה קנית, מה אתה מפנטז לעשות איתה...

לגבי ספרות טכנית - אני חושב שדרך היבואן (כלמוביל) יש לך סיכויים טובים להגיע לספרות טכנית. אם זה לא ילך, אני יכול לחשוב על עוד שני מקורות (מוסך ותיק שטיפל בכאלה ועוד משהו), בוא נראה איך אתה מתקדם...

באיזה אזור בארץ אתה?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיבות שונות ומשונות הייתי מנותק מהשרשור הזה באופן מוחלט... האמת חשבתי שאף אחד כבר לא מגיע לכן.

אז אני שמח מאוד שיש מבקרים והודעות, שהפייסבוק לא הרג אותנו לגמרי... ומה שנראה לי משמעותי ביותר הוא שכאן הכל קיים ונשמר לתמיד, לעומת הפייסבוק, שכל הזמן מעלים את ההיסטוריה...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שדב ציין - לדעתי תפנה ליבואן , לפני כ:עשר שנים חיפשתי ספרות טכנית למרצדס יונימוג 69 דגם 421 , פניתי ליבואן ותוך כמה ימים איתרו לי את מבוקשי באיזו סוכנות באסיה .

גם חלפים תוכל להשיג דרכם - החברה הזאת גאה במסורת שלה ומשתדלת לטפח ולשמר רכבים ותיקים מתוצרתה .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...