Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות לתחזוקת אימפרזה 2004

deep
 שיתוף
עוקבים 1
שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, בהמשך לנושא שפתחתי בפורום אחר פה על רכב לאישה+תינוקת+כלב ב80K - התחדשתי (התחדשנו) באימפרזה סטיישן שנת 2004 עם מד אוץ על 69,000ק"מ. בבדיקה במכון התקלות היו על נקישות במעבר הילוכים ועל חריקות בהגה. לפני הקניה האוטו עבר במוסך והוחלפו גומיות בהגה (אני מניח שזו הייתה הבעיה).חיצונית הרכב מבריק ולא הרגשתי שום בעיה בנסיעה.

ועכשיו, בתור הדיוט שזו הקניה הראשונה של מכונית בחייו, מה הלאה?

באיזה מוסך? מורשה יבואן או מוסך מדרכה? (ואם למישהו יש המלצות על איזור הקריות עד חיפה אני אשמח)

להכניס לטיפול ב75,000 או שיש צורך בביקור מוקדם יותר?

ומה הדברים הקבועים שאדם סביר עושה פרט לשטיפת האוטו, מילוי דלק, לחץ אוויר ונוזל שמשות? (לכל המומחים - אני ממש לא מהסוג שישפץ לבד ראש מנוע, דברים פשוטים - להדיוטות).

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,תתחדש על הרכב.

באשר לבדיקה,אל תתרגש ממה שהם רושמים..הכל כיסוי תחת שלהם במקרה של בעיות בעתיד.

(אני לא לוקח לבדיקה,אני רואה היסטוריית טיפולים מסודרת והולך לפחח שיבדוק תאונות וזהו.)

דגמי סובארו דורשים טיפול כל 15,000 ק"מ או שנה . (הקודם מבניהם).

תבדוק בהיסטורית הטיפולים של הרכב אם בוצע החלפת רצועת טיימינג ואם לא כדאי להחליף בהקדם.

מניסיון העבר שלי,לא כדאי לטפל ברכב במוסכים זולים ובחלקים לא איכותיים.

תשקיע בטיפולים ברכב "לפי הספר" ותשתמש בחלקים מקוריים והרכב יפגין אמינות גבוהה לאורך שנים.

מוסכים מומלצים באיזור חיפה והקריות:

מורשה היבואן מוסך" אוטו דן " - מוסך ותיק לרכבי סובארו,מאוד מקצועי (מנסיון) - שווה את ההשקעה בטיפול אצלו.

חלוצי התעשיה 64, ת.ד.10288 חיפה 26294 טלפון: 04-8410371.

מוסך נוסף,שהיה מורשה סובארו בעבר ועכשיו הוא מוסך שמכיר היטב את רכבי סובארו והבעלים מאוד מקצועי ואמין מאוד

מוסך "עמנואל" טלפון: טל': 04-8722782.

תשווה בין שניהם,מי שיהיה זול יותר תלך אליו. שניהם מעולים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי סובארו דורשים טיפול כל 15,000 ק"מ או שנה . (הקודם מבניהם).

תבדוק בהיסטורית הטיפולים של הרכב אם בוצע החלפת רצועת טיימינג ואם לא כדאי להחליף בהקדם.

.

איזה שטויות למה שיחליף טיימינג ?!

בספר טיפולים של סובארו כתוב לבדוק טיימינג ב-90K ולהחליף טיימינג רק ב-105K (ומנסיון גם כשמוציאים אותה אחרי 105K היא ניראת חדשה לגמרי)

אל תחליף שום דבר תגיע ל-75K תיגש למוסך מרכזי / למוסך מורשה של סובארו (אם אתה לא יודע איפה יש להם מוסכים מורשים תתקשר אליהם הם יתנו לך רשימה) קינת בובה של אוטו אם תעשה טיפולים בזמן הוא ישרת אותך נאמנה לכמה שנים טובות .

יצאתי עמבה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רצועת טיימינג מחליפים כל X ק"מ או כמה שנים..

שיבדוק אם לא הוחלפה מעולם והרכב שנת 2004 אז עבר 4 שנים ,בנתיים הרצועה מתייבשת וחבל שילך מנוע.

תתיעץ עם מוסך של סובארו לגבי הרצועה.

אני ממליץ על אוטודן בחיפה או מוסך עמנואל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...