Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - מה אתם שומעים באוטו

תומR

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 10.11.2002 בשעה 17:39, תומR כתב:

אתם מתחרעים/ אתם משייטים בין עירוני/ ביומיום(כלומר- מה כרגע יושב אצלכם בדיסק). נא לתת תשובות מפורטות מבלי התייחסויות לסוג המוזיקה עצמו (זה אומר נא לא לכתוב "מטאליקה שולטים").

אני אתחיל-

כשאני מתחרע!!

- FIRESTARTER של הפרודיג'י, MUSIC FOR THE JILTED GENERATION, TEMPER TEMPER של גולדי. ובטיולים אני דווקא אוהב ליסוע בלי מערכת מהרגע שהאקשן המפותל מתחיל.

כשאני משייט בבין עירוני-

המון שנות ה80. בעיקר דברים של הפט שופ בויז כשהם היו הטרוסקסואלים.הרבה דפש מוד!

הרבה ראפ - אבל רק הדברים הכבדים - NWA, PUBLIC ENEMY, ICE CUBE.

ביומיום /מה כרגע מתנגן אצלי - SEAL הדיסק הראשון של סיל - הרבה מלודיה ורגש שפשוט עושים לי את זה. [/b]

וואללה לרגע חשבתי שאני כתבתי את זה ולא זכרתי, בול מה שאני שומע, רק שעברו זמנם של הדיסקים וספוטיפיי פרוץ זה מה ששולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוטיפיי פרוץ, אתה לא מכיר? זה נראה כמו הגרסא הבסיסית רק שכאן הכל פתוח שירים ללא הפסקה אין פרסומות אפשר להעביר כמה שירים שאתה רוצה, להעלות את איכות השמע, לבנות רשימות השמעה, הדבר היחיד שאתה לא יכול לעשות זה לשמור שירים ,אתה נרשם עם החשבון של הספוטיפיי החינמי אם יש לך, מעוניין באפליקצייה רק תגיד , זה לאנדרואיד

עריכה אחרונה על ידי טרול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ג'אנגל בוגי אז גרסאת החבובות

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו את הטראק הזה וצאו לסיבוב בכביש האהוב עליכם.

לי זה כבר העלה חיוך גדול היום מוקדם בבוקר. 

הנאה מובטחת!

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

אוף... בילי בילי בילי

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אולו... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת - תענוג 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...