Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שימור ושיפור Mazda Familia Neo- כבר 13 שנים.

AmitGo
 שיתוף
עוקבים 19

פוסטים מומלצים

כרגע הבאתי את הרכב לרמת האבזור הגבוה ביותר של מאזדה באותם שנים (כסאות מחוממים וכו').

זה מה רשמת :wink:

אחלה פרוייקט, כן ירבו!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 395
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

עברו כמה חודשים מאז העדכון האחרון. הרכב כהרגלו "נח" בחורף. שינוי משמעותי כבר נמצא בתהליך, מחכה לכמה חלקים אחרונים ואעלה את מעלליי. ובנתיים, לרגל חגיגות 14 שנות בעלות, עוד פרוייקט קטן. לאורך השנים ה

שוב שלום. מאז העדכון האחרון, העולם "השתגע"... וחיינו קיבלו תפנית מוזרה בעלילה. לקראת הקיץ, כמו כל שנה, המאזדה הוחזרה לכביש עם טסט. כפי שציינתי בזמנו, במהלך החורף אני אוגר חלקים לתיקונים או שינויים

היי. מכירים את זה שאתם "רגילים" לרכב שלכם, זא יודעים איך המנוע נשמע כשמניעים, איך הרכב מאיץ, בולם. אתם כל כך מכירים את הרכב, וכשמשהו משתנה אתם ישר שמים לב. לאחרונה שמתי לב לתופעה מסויימת, כאשר מניעי

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, בגדול אני ממש אבל ממש לא אוהב את העיצוב של מאזדה, במיוחד ה323F (כן, אני יודע מי אחראי לעיצוב) - אבל המאזדה שלך נראית לא רע בכלל! זה באמת אומר המון כשזה בא ממני. למרות שבכל זאת הייתי ממליץ על טמבון קדמי אחר...

כל הכבוד שלקחת את הפרוייקט כל כך רחוק.

שכחתי שכריס באנגל כותב כאן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
זה מה רשמת :wink:

אחלה פרוייקט, כן ירבו!

איתמר.

נכון, סתם פארנויה בריאה.

המושבים הגיעו עם חימום מקורי מהחברה. בחורף זה להיט.

כמה תמונות של תהליך הפירוק וההרכבה של המנוע...

http://sports.webshots.com/slideshow/570204964moyRzC

קרדיט לבני.ל על העבודה המעולה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
נשמע מעניין, סחטיין על ההשקעה.

עכשיו זה לא רק נשמע מעניין, זה גם נראה טוב!

הרכב נראה מדהים, עבודה מקצועית וטובה. כל הכבוד לך! :mm_yeah::mm_yeah:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלך ?

IMG_6692.jpg

IMG_6695.jpg

תודה לטל שצילם.

:lol:

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זו שלי.:-)

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיב משהו על פרט מסויים ברקע של התמונה השנייה, אבל אני מפחד שזה לא יתקבל טוב, אז אם עוד מישהו ראה אותו וזה שיעשע אותו כמו אותי אז שהוא יתחיל ואני אצטרף...:lol:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
כן, זו שלי.:-)

רק זאת שבצבע אדום.

את זו שחונה על עמוד.. אינני מכיר.:shock::wink:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשלוח את התמונה הזו לעריית ת"א יחד עם עצומה להקמת ספסל במקום.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על הפרוייקט, אני בטוח שתהנה ממנה עוד שנים רבות.

ולגבי הגברת על העמוד... :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

די מסכן העמוד... לא עזבה אותו כמה שעות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...