Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שימור ושיפור Mazda Familia Neo- כבר 14 שנים.

AmitGo
שימו לב! השרשור הזה בן 719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע הבאתי את הרכב לרמת האבזור הגבוה ביותר של מאזדה באותם שנים (כסאות מחוממים וכו').

זה מה רשמת :wink:

אחלה פרוייקט, כן ירבו!

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 431
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, בגדול אני ממש אבל ממש לא אוהב את העיצוב של מאזדה, במיוחד ה323F (כן, אני יודע מי אחראי לעיצוב) - אבל המאזדה שלך נראית לא רע בכלל! זה באמת אומר המון כשזה בא ממני. למרות שבכל זאת הייתי ממליץ על טמבון קדמי אחר...

כל הכבוד שלקחת את הפרוייקט כל כך רחוק.

שכחתי שכריס באנגל כותב כאן.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר כתב:
זה מה רשמת :wink:

אחלה פרוייקט, כן ירבו!

איתמר.

נכון, סתם פארנויה בריאה.

המושבים הגיעו עם חימום מקורי מהחברה. בחורף זה להיט.

מצורפות תמונות של המנוע לפני הפירוק עוד בתא המנוע.

ותמונות של תהליך הפירוק, פורטינג, שסתומים חדשים, בוכנות, קאמשפטים, שינויי ראש מנוע ועוד...

הניקיון של כל המנוע, צביעה מחדש וההרכבה של המנוע בתא המנוע.

קרדיט לבני.ל על העבודה המעולה בכל תהליך ההסבה והשינוי, ושזרמת איתי בהרפתקאה הלא קטנה הזו.

IMG_1215.JPG

IMG_1216.JPG

IMG_1219.JPG

CIMG7179.JPG

CIMG7180.JPG

CIMG7181.JPG

CIMG7182.JPG

CIMG7183.JPG

CIMG7184.JPG

CIMG7185.JPG

CIMG7186.JPG

CIMG7187.JPG

CIMG7188.JPG

CIMG7189.JPG

CIMG7190.JPG

CIMG7191.JPG

CIMG7192.JPG

CIMG7195.JPG

CIMG7367.JPG

CIMG7368.JPG

CIMG7369.JPG

CIMG7370.JPG

CIMG7371.JPG

CIMG7372.JPG

CIMG7373.JPG

עריכה אחרונה על ידי AmitGo

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין, סחטיין על ההשקעה.

עכשיו זה לא רק נשמע מעניין, זה גם נראה טוב!

הרכב נראה מדהים, עבודה מקצועית וטובה. כל הכבוד לך! :mm_yeah::mm_yeah:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלך ?

IMG_6692.jpg

IMG_6695.jpg

תודה לטל שצילם.

:lol:

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זו שלי.:-)

עוד תמונות של סיום בניית המנוע והתקנתו בתא מנוע, חדש ונוצץ.

CIMG7380.JPG

CIMG7381.JPG

CIMG7382.JPG

CIMG7383.JPG

CIMG7384.JPG

CIMG7385.JPG

CIMG7386.JPG

CIMG7387.JPG

CIMG7388.JPG

IMG_0351.JPG

IMG_0352.JPG

IMG_0353.JPG

IMG_0354.JPG

IMG_0355.JPG

IMG_0410.JPG

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיב משהו על פרט מסויים ברקע של התמונה השנייה, אבל אני מפחד שזה לא יתקבל טוב, אז אם עוד מישהו ראה אותו וזה שיעשע אותו כמו אותי אז שהוא יתחיל ואני אצטרף...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

megane1600 כתב:
כן, זו שלי.:-)

רק זאת שבצבע אדום.

את זו שחונה על עמוד.. אינני מכיר.:shock::wink:

IMG_6695.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על הפרוייקט, אני בטוח שתהנה ממנה עוד שנים רבות.

ולגבי הגברת על העמוד... :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

די מסכן העמוד... לא עזבה אותו כמה שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...