Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שימור ושיפור Mazda Familia Neo- כבר 13 שנים.

AmitGo
 שיתוף
עוקבים 19

פוסטים מומלצים

טוב, אז האנטנה החליפית אינה מתאימה כמו שצריך.

עם ההבנה העצמית כי אין לי כלל צורך באנטנה ברכב כבר הגעתי.

עכשיו למצוא פתרון ראוי.

מבדיקה של עוד יצרנים יפניים, שמתי לב כי היו דגמים של הונדה סיויק שהגיעו באותם שנים (94-98 )ברמת אבזור, שאינה כוללת מערכת ואינה אנטנה.

כמובן שבכל הדגמים היו חורי הברגה מוכנים בקורה שהרי המפעל מייצר את כלל הרכבים באופן זהה, אך הרכבים שהגיעו ללא מערכת או אנטנה הגיעו עם מכסה פלסטיק, גומיית אטימה וברגים המבטלים את האנטנה ברכב.

ממבט כללי, זה נראה כי חורי הברגים אכן מתאימים מבחינת המרחק, הנל בדקתי מול תרד ישן באחד הפורמים באינטרנט, מקסימום לא יתאים נקדח חור נוסף ונאטום את הישן.

הוזמן קיט מקורי מלא ממוכר ביפן, כולל את המכסה, ברגים , ואטם גומי.

החלק הגיע לאחר שבועיים, כיסוי נגד הגשם בקורה הוסר, והמכסה מתאים בול בברגים, מידת ההברגה זהה, אך הבורג קצר מידי.

מעבר על קופסאת הברגים המשפחתית ואותרו 2 ברגים מתאימים באורך המתאים.

החלק הורכב, יחד עם גומיית האטימה החדשה ובא לציון גואל, מאז עברנו כמה ימים גשומים במיוחד, והקורה והגג יבשים לחלוטין.

זה גם מתאים במראה לרכב, מתי שהוא שאבצע פחחות וצבע מלאים לרכב, זה פתח שבוואות אסגור ואחליק לגמרי, בזהה לקורה בצד ימין.

לפחות הרכבתי חלק שהוא יפני. icon_wink.gif.c5b0d445984f3f597a1c2414d9004073.gif (שומר על אחידות)

בנושא האנטנה עצמה וקליטת שידורי רדיו, הזמנתי אנטנה פנימית לרכב, כאשר היא תגיע, אחבר ואחלוק רשמים.

בתקווה שחלל הרכב ישאר כעת יבש לאורך זמן.
Screenshot_20200104-205127_1.thumb.jpg.9382770ecb5bc6fef2e9e2fe626b8d77.jpg
Screenshot_20200104-205208_1.thumb.jpg.92e5f6f59a93c223551cd90a201521ec.jpg
Screenshot_20200104-205211_1.thumb.jpg.851b621eb489d6bc88bb9c7cc24eae96.jpg
IMAG0707.thumb.jpg.4d2eb90f8743dce15168004b06629564.jpg
IMAG0710.thumb.jpg.6de73bc1a24fd8f48d72f9bff93af64d.jpg
IMAG0709.thumb.jpg.746da052c976e1d7ed71297ebc0135d8.jpg
טוב , עברה כמעט שנה מאז החלפת האנטנה והאטימה,

עם בוא הגשמים עלינו לטובה, שמח לדווח שהרכב יבש

מבפנים.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 395
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

עברו כמה חודשים מאז העדכון האחרון. הרכב כהרגלו "נח" בחורף. שינוי משמעותי כבר נמצא בתהליך, מחכה לכמה חלקים אחרונים ואעלה את מעלליי. ובנתיים, לרגל חגיגות 14 שנות בעלות, עוד פרוייקט קטן. לאורך השנים ה

שוב שלום. מאז העדכון האחרון, העולם "השתגע"... וחיינו קיבלו תפנית מוזרה בעלילה. לקראת הקיץ, כמו כל שנה, המאזדה הוחזרה לכביש עם טסט. כפי שציינתי בזמנו, במהלך החורף אני אוגר חלקים לתיקונים או שינויים

היי. מכירים את זה שאתם "רגילים" לרכב שלכם, זא יודעים איך המנוע נשמע כשמניעים, איך הרכב מאיץ, בולם. אתם כל כך מכירים את הרכב, וכשמשהו משתנה אתם ישר שמים לב. לאחרונה שמתי לב לתופעה מסויימת, כאשר מניעי

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

יפה מאד. אולי היה עדיף להשאיר את זה בצבע יסוד ולא לצבוע בצבע הרכב אם זה הולך לאחסנה. אלא אם הרכב תמיד חונה בצל ואין סיכוי שיראו הבדלי צבע.

.Volvo 740. It's hip to be square

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
יפה מאד. אולי היה עדיף להשאיר את זה בצבע יסוד ולא לצבוע בצבע הרכב אם זה הולך לאחסנה. אלא אם הרכב תמיד חונה בצל ואין סיכוי שיראו הבדלי צבע.
ייתכן שאתה צודק, גם אני התלבטתי אם לבצע צביעה סופית דהיינו גימור צבע או להשאיר בצבע יסוד, שהרי החלק הוא חלק ספייר שהולך לשכב במחסן עד למקרה ש...

יחד עם זאת רציתי לראות כיצד יוצא הגימור הסופי.. (מודה שקשה לי לחיות עם "חצי עבודה")

מעבר לכך הגריל די "מופרד" משאר חלקי הרכב ז"א שהפנסים שמעליו חוצצים.

ומתחת הוא יושב ישירות על הטמבון (שלהזכירך עבר בזמנו שיפוץ וצבע), כך שמצב הצבע שם די טוב ולא דהוי כמנהג צבעים מסוג ברק ישיר ובדגש על אדום שהוא צבע בעייתי בשמש. אזי לא תיהיה בעיית הבדלי צבע.

יחד עם זאת נק טובה, צבעי רכב מקצועי יכול לגוון את הצבע למצב דהייה.

אני כאדם פרטי שצובע עם ספריי צבע שאמנם מכיל את סוג הצבע הרלוונטי ואת קוד הצבע המדוייק של הרכב, אתקשה ליצור מצב של דהייה מותאמת מראש.

נ.ב

במידה ואצטרך שהצבע של הגריל ידהה, אפשר להשאירו בשמש על גג הבית כמה ימים טובים בקיץ...
  • אהבתי 1

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור המתעדכן האהוב עלי. מ2008 אני עוקב אחריו ובכל פעם אני מתפלא מכמות הידע שיש לך ומהעבודה המקצועית שאתה מעניק לרכב.

כיף לראות ותמשיך לעדכן! 

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
השרשור המתעדכן האהוב עלי. מ2008 אני עוקב אחריו ובכל פעם אני מתפלא מכמות הידע שיש לך ומהעבודה המקצועית שאתה מעניק לרכב.
כיף לראות ותמשיך לעדכן! 
תודה על הפרגון והמילים הטובות.

אני מנסה לגרום גם לדור העתיד להתמכר לתחום...74fe45cb07bc68024bc11f93c5b9fbb9.jpg
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...