Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לטיולי שטח

ran
שימו לב! השרשור הזה בן 6301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה גר בצפון, יש לך באיזור צפת שבילים מפה עד הודעה חדשה. רמה"ג לא הייתי ממליץ, עקב המוקשים שלא טרחו לנקות.

באיזור השרון יש את כל הפרדסים באיזור חדרה-נתניה ומטה (עשיתי שם טיולי שטח ב-ZX).

בדרום - מומלץ האיזור של שיבטה (בצבא טחנו שם הרים עם נ.נ. אביר)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום היחיד שעולה לי בראש בהקשר של טיולי שטח בנתניה הוא האיזור בו עתידה לקום עיר ימים.

השטח הזה נמצא מול הבית שלי וכמעט כל שבת אני רואה כמה רכבי שטח שבאים להנות קצת בשטח הריק כל זמן שאפשר ולפני שהשכונה תקום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמה"ג לא הייתי ממליץ, עקב המוקשים שלא טרחו לנקות.

מעניין....:idea::?:

משום מה אני גר בצפון ומטייל הרבה מאוד בשטח, ואין שום בעיה לטייל ברמת הגולן במיוחד לא בשבילים המיודעים לכך. אני לא זוכר שהוא אמר שהוא הולך לפתוח צירים חדשים ולנסוע על דעת עצמו ואיפה שבא לו. יש מפה 1:50 אלף עם פירוט כל שביל והעבירות שלו כולל איפה מותר לנסוע ואיפה אסור, בכלל כדאי לאמץ את זה כחלק מטיול שטח. יש המון שטחים בדרום שהם שטחי אש שבסופי שבוע וחגים (או בתאום) ניתן לטייל בהם בבטחה ובכיף.

בקשר למסלולים:

תלוי ברמת נהיגת השטח וסיגנון הטיול. בארץ יש הכל מהכל.

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אני מעדיף טיולים קלים בלי לקרוע את הרכב,לכן שטח נוח לנהיגה יתקבל בברכה,כי אני לא הולך להרכיב על האוטו מיגונים וכאלה.בקשר לגיפטריפ,אני ארשם,תודה.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אני מעדיף טיולים קלים בלי לקרוע את הרכב,לכן שטח נוח לנהיגה יתקבל בברכה,כי אני לא הולך להרכיב על האוטו מיגונים וכאלה.בקשר לגיפטריפ,אני ארשם,תודה.

תקפוץ לסטימצקי\ צומת ספרים, תסתכל על ספרים של טיולי גיפים, מדריך ברקאי לשטח, לשטח 4X4 וכו... אתה תמצא מספיק מסלולים רובם ברמות קלות.

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמלצה: אל תיכנס לשטח לבד!

בשטח אפשר להתקע, ואפילו בשטח קל, ועל אחת כמה וכמה בחולות.

תמיד סע עם עוד רכב, אלא אם מדובר על שבילים כבושים (וגם שם הייתי נזהר...).

דאג שתהיה לך ברכב רצועת גרירה עם שאקלים, ותמיד עדיף למגן את הגחון, לפחות את המנוע והגיר, כי אבן תמימה עלולה לגרום נזק גדול.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...