Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דני לוי התפטר מתפקידו כיו"ר ה-IRDA עמותת הנהגים

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על פי הודעת מזכיר עמותת נהגי המרוץ הישראלים -

"דני לוי הודיע על התפטרות מתפקידו כיו"ר

העמותה מסיבות אישיות.

התפטרות זו תיכנס לתוקפה באחד בנובמבר.

דני, מזה כשש שנים הנהיג והוביל את העמותה

להישגים חסרי תקדים כשבראשם מיסוד הספורט המוטורי.

בהנהגתו הצלחנו להעביר את חוק הספורט המוטורי

ותקענו יתד נאמנה בכל הקשור להכרת הממסד בספורט זה.

דני ימשיך ויעזור לספורט המתהווה,

אם במסגרת העמותה ואם מחוצה לה.

אנו מודים לדני על פועלו ומאחלים לו דרך צלחה

בכל אשר יבחר ..."

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו עצוב לשמוע. אבל האם זה צעד לקראת פעולה אחרת למען הספורט או שבאמת נשבר לו ?

דני אנו מחכים לתגובתך האישית !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock: מה ? איך? כמה? למה?

פרטים בבקשה

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי שמועה על כך שדני מרגיש ש"תקעו לו סכין בגב" בגלל שמישהו אחר זכה במכרז היעוץ הממשלתי בהקשר לספורט המוטורי - כדרכן של שמועות לעיתים אין בהן כלום ולעיתים - "אין עשן בלי אש".

גם אני הייתי רוצה לשמוע תגובה מדני.

בנימה אישית: דני, אני הייתי מבקש ממך לשקול שוב לפני שאתה מחליט החלטה קשה כזו. גם אם אתה מרגיש מנוצל - ויכול להיות שאתה צודק - בטח יש לך עוד הרבה מה לתרום בענף - שטרם נולד...

אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זכה במכרז ?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי היה לקרוא את הודעתו של דובי בהקשר להתפטרותו של דני לוי, אני לא כלכך מעורה בכל הנושא הזה,מה שכן אני יכול להגיד,שממה ששמעתי,דני תרם המון מזמנו,מהידע שלו,ומכספו,לכל נושא הספורט המוטורי,ונכון תמיד יש שחושבים שדרכו של אחד טובה פחות מדרכו הוא,וזה נורמלי,אבל בשלב כלכך קריטי שבו נמצא הנושא הזה,לדעתי כולנו פה חייבים לעמוד לצידו של דני,ולנסות לפחות לשכנע אותו להמשיך בנושא.במידה והסיבה היא אישית שלו, ולא קשורה לפלונטר המוטורי אז נכבד אותו.וחברה לפחות תביעו תמיכה פה. ונראה לי שישנם אנשים שהתאריך היום זה בדיוק התאריך בשבילם לבקש סליחות.

גמר חתימה טובה לכולם והמשיכו לנהוג בזהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שבתחילת השנה , כשכולם היו באטרף של הספורט המוטורי והחוק והאירועים השונים וכו, הצגתי קישור לכמה הערות שהיו אז ליעקב צלאל בנוגע לעניין הזה. ואיכשהו [קשור או לא] יכול להיות שזה רלוונטי לעיון שוב. שימו לב בעיקר להערה שלו.

http://www.autonews.co.il/article/?id=eef68bfb32fc4dfe0c984e5b52a2b702

היו 16 איטלקים מוגדשים, חזרנו ל 20. רק בלי הטורבינה בישבן.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני

תודה בשם כל מי שנושא הספורט המוטורי קרוב לליבו .

כפי שאני מכיר אותך נשאר לי רק לקוות ולהאמין כי תמשיך לתרום ולקדם את הספורט המוטורי

בכבוד והערכה לפועלך עד כה

אריה פאהן

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אז לא הבנתי...

מי זכה במכרז?

ומילה לדני-

אם הרקע הוא אכן המכרז, אנא שקול את העניין שוב. כמי שהוביל את המאבק עד כה, יש לך עוד הרבה לתרום, אם לא מעמדה אחת, מעמדה אחרת- למה צריך להיות "גם וגם"?

(יש מקום לכולם, ובסוף האנשים שעושים את המעשים הם אלו שמשפיעים, בלי קשר לתפקידם)

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מכה קטלנית(נקווה שלא פטאלית) לפעוט שאך ורק נולד.

באמת חבל.

דני, אנחנו מודים על כל מה שעשית למען הספורט המוטורי ולמעננו.

תודה ענקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עם כל הצער אני חושב שאתם יוצאים מפרופורציות .

דני התפטר מתפקידו כיושב ראש עמותת נהגי המרוצים ולא מתפקידו בהתאחדות לספורט מוטורי או הרשות לספורט מוטורי .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

את הסיבות האמיתיות להתפטרותי תשמעו באסיפה הכללית שתערך ביום ג 7 לחודש.

התלבטתי המון אם לרדת מזירת המאבק למיסוד הספורט בקול דממה דקה ולהעלם ,אך החלטתי בסופו של עניין שזכותם של חברי העמותה וחובבי הספורט המוטורי לדעת למה.

בברכה

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...