Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר חשוב - יד, שנתון או קילומטרז'?

hanang
שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שחשוב זה לא היד, אלא מי הבעלים...

מה שחשוב זה לא הק"מ, אלא איכות הטיפולים...

עם כל הכבוד ואתה צודק, אך נראה אותך מוכר רכב במצב חדש בן שלוש שהוא יד שלישית או רכב בן שלוש במצב חדש עם 200,000 ק"מ!!! נראה אותך משכנע ומסביר לקונים את זה, אני בטוח שלא תצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשרד התחבורה רצו לא מזמן להוריד את מספר ידיים ברישון . וחבל שירדו מהרעיון ...

רכב יד שניה קונים לפי המצב הנוכחי של ה רכב נקודה !

אתה פשוט לא יכול לדעת מה עבר עליו .

את הקילומטראז' אפשר להחזיר בעלות של 150-200 ש"ח ,שלו לדבר על מספר הידיים שלא נותן

שום אינפורמציה על מצב הרכב ...

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם התומכים במצבו הכללי של הרכב כאינקידצייה לקנייה.

כדוגמה אביא את האוטו שלי שהוא בעל קרוב ל150,000 קילומטר, יד שנייה, שנת 2001.

רוב רובם של הקילומטרים הם בנסיעה בינעירונית על מהירות שיוט נינוחה.

קצת בעיר ומעט בנהיגה "מאומצת" (לא מבחינת המנוע, אני לא מושך אותו, יותר מבחינת היגוי וכו')...

הרכב שמור ומטופל בה-מ-ו-ן אהבה (וגם קצת פדנטיות ואשכנזיות יתר).

אני בטוח שמצבו הרבה הרבה יותר טוב משל רכב שעשה מחצית ממנו בקילומטרים ונסע רק בעיר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם התומכים במצבו הכללי של הרכב כאינקידצייה לקנייה.

כדוגמה אביא את האוטו שלי שהוא בעל קרוב ל150,000 קילומטר, יד שנייה, שנת 2001.

רוב רובם של הקילומטרים הם בנסיעה בינעירונית על מהירות שיוט נינוחה.

קצת בעיר ומעט בנהיגה "מאומצת" (לא מבחינת המנוע, אני לא מושך אותו, יותר מבחינת היגוי וכו')...

הרכב שמור ומטופל בה-מ-ו-ן אהבה (וגם קצת פדנטיות ואשכנזיות יתר).

אני בטוח שמצבו הרבה הרבה יותר טוב משל רכב שעשה מחצית ממנו בקילומטרים ונסע רק בעיר.

אתה צוצק אבל עדיין שתרצה למכור אף אחד לא יקנה ממך במחיר שקרוב למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוצק אבל עדיין שתרצה למכור אף אחד לא יקנה ממך במחיר שקרוב למחירון.

אני אל אחפש למכור במחירון.

כמה שמר לוי יצחק חושב שצריך להוריד - אני אוריד.

ולא אמכור בפחות מזה.

אין סיבה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 שנים מאוחר יותר...

בקניית רכב כולנו נתקלים בדילמה הבאה.

ישנו טריידאוף בין שנתון לקילומטראז', אני יכול לקנות רכב מודל 2008 עם קילומטראז' נמוך ובאותו מחיר לקנות מודל 2010 עם קילומטראז' גבוה.

בהנחה ששאר הפרמטרים זהים מה אתם הייתם בוחרים ?

אני אישית נוסע עם רכב מעל ל 310,000 ק"מ ובמצב מצויין, לדעתי הצנועה אנשים נותנים משקל יתר לקילומטראז'.

מה דעתכם ?

נ.ב אבקש להימנע מתגובות של תבחן איזה רכב יותר טוב וכל מקרה לגופו, תתמקדו בטריידאוף

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה עדיפות לשנתון גבוה עם ק"מ נמוך,וישנם אקזמפלרים כאלו,פשוט צריך לחפש בסבלנות (מה שאין לישראלי הממוצע)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ביותר מדי פרמטרים שלא הגדרת..

אם נמוך=100,000 וגבוה=200,000 אז בוודאי שעדיף את ה2008.

מצד שני אם נמוך=70,000 וגבוה=120,000 אז עדיף 2010.

כל מקרה לגופו :wink:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה הבדל אתה מדבר בין הק"מ?

קורולה 2005 עם 120,000 ק"מ וקורולה 2007 עם 170,000 ק"מ לפעמים מתומחרות במחיר זהה.

רכבים מודל 2009 עם 30,000 ק"מ מתומחר לפעמים כמו מודל 2011 עם 70,000 ק"מ

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף את הקורולה 2005,גם כי 170 זה כבר נשמע לא אטרקטיבי בעיני הקונים.

אבל אם מדובר על המקרה השני הייתי לוקח 2011,כי 70 זה עוד לא הרבה,ואם לא נוסעים הרבה זה מתאזן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בך. אם אתה נוסע מעט הייתי הולך על הרכב עם הק"מז' הגבוה יותר כי אני יודע שבשנים הקרובות הנתון יתקזז. אם אני נוסע הרבה הייתי הולך על הרכב הישן יותר.

כמובן מדובר במצב בו מדובר על אותו דגם ולא דגמים לפני ואחרי מתיחת פנים או דור X לעומת דור X+1. במצב בו מדובר על דורות שונים, הייתי בוחר באופן כמעט בטוח ברכב החדש יותר, אלא אם כן הפרש הנסועה גדול מאוד (30-50%).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ביותר מדי פרמטרים שלא הגדרת..

אם נמוך=100,000 וגבוה=200,000 אז בוודאי שעדיף את ה2008.

מצד שני אם נמוך=70,000 וגבוה=120,000 אז עדיף 2010.

כל מקרה לגופו :wink:

אלו התגובות שאני מחפש, נינג'ה אתה אומר שפער של שנתיים בשנתון שווה ערך לפער של בין 50,000 ק"מ לבין 100,000 ק"מ.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...