Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

FRV

 • פרסום הודעות

  518
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי FRV

 1. FRV

  רנו קפצ'ור

  ראה כאן http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?606791-קוקטסתי-או-נמצא-מחליף-לקיה-ריו-(דיסקו-קנה-קקטוס-דיזל)
 2. ולא הפריע לך הקטע של לוח מחוונים באמצע, ולא מול העיניים כמו שמקובל בכל הרכבים?
 3. האאוטלנדר לא ממש מוצף על הכביש כמו מאזדה 3. יש הרבה, אבל לא באמת הרבה. למרות שאני מאמין שהחדש יהיה להיט, בגלל העיצוב והאטרקטיביות הכללית. בכל אופן, עדיף רכב אמין וזול בטיפולים על רכב "נדיר".
 4. אני מאוד לא התחברתי לעיצוב של הספורטאז' מלפנים, האאוטלנדר לוקח אותו בהליכה. גם העיצוב הפנימי של הספורטאז' הוא מאוד פלסטיקי ומיושן להחריד. לא ניסו אפילו להתאמץ. הטוסון משתי הבחינות האלה מתעלה על הסםורטאז'. כמו כן, רכב 7 מקומות יהנה מסחירות גבוהה יותר וגם מבגאז' גדול משמעותית.
 5. בשנה שעברה הספורטאז' הדיחה את האאוטלנדר מראשות הקטגוריה, וכל זה קרה כשהאאוטלנדר היתה נראית כמו מקרר מכוער על גלגלים. פשוט כיעור אמיתי, בחיים לא הייתי קונה כזה דבר. אבל מעניין מה יקרה השנה, העסק רותח ומבעבע... ציפיתי לאאוטלנדר שלי בסוף חודש פברואר ובניתי על 5 אחוז ביטולים כמו שיש בדרך כלל, היו 0 אחוז ביטולים והאאוטלנדר נחטפו כמו לחמניות טריות, רק באיזור שאני גר ספרתי 6 חדשות מהחודש האחרון! 2 שחורות, אחת בצבע כסף, אחת בצבע לבן, עוד 2 בצבע מוקה, פשוט לא יאומן. ואני עוד פינטזתי להיות הראשון באיזור עם אאוטלנדר שחורה חדשה.
 6. FRV

  ממה מגן ולנטיין 1 כיום?

  כל שוטר שמחכה בפינה מסומן תוך שניות ע"י משתמשי וויז ואתה מקבל התראה הרבה זמן מראש (ורואה אותו על המפה כבר בתחילת הנסיעה). אני אישית ראיתי שוטר ושוטרת שעומדים על הכביש ומחפשים למי לדפוק דו"ח, והדלקתי וויז במיוחד לצורך הענין כדי לדווח עליהם. שום מכשיר לא היה מאתר אותם, אבל בוויז הם הופיעו תוך שניה
 7. FRV

  ממה מגן ולנטיין 1 כיום?

  הוא מגן על המוכרים, שלא יפשטו רגל.
 8. העיצוב החיצוני המרשים....
 9. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  ומה רע בעיצוב הנחמד של הרכב הזה, למה היצרניות האחרות לא יאמצו משהו דומה?
 10. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  דפדף אחורה ותראה שדוקא שיבחתי מאוד את עיצוב הפנים של מאזדה 6 ומאזדה 3. גם cx9. השאלה היתה על היצרנים האחרים
 11. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  סבבה, הבנתי את הרעיון ויש הגיון בדבריך. אני רק לא מבין איזה עלויות מיוחדות יש בהבדל בין החזית האחורית של האאוטלנדר כעת לבין הקונספט בתמונה.
 12. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  אני יודע מה זה קונספט וידעתי שהתמונה הזאת היא קונספט. הדברים שלך הגיוניים באופן תיאורטי, אבל תכלס כשאני מסתכל על זה אני לא רואה הרבה הבדלים בין זה לבין הגירסה הסופית, איזשהו אלמנט שהוא יקר לייצור. אולי תחכים אותי.
 13. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  אוקיי, אני באמת לא מבין בדברים האלה ומתייחס בצורה פשטנית מדי. אבל עדיין, כמה תהיות: אם אאוטלנדר (לדוגמא) השקיעו בעיצוב של רכב, עם כל המשתמע (זאת אומרת, כל מה שכתבו כאן המומחים), וזה נראה כל כך טוב, למה בתוצאה הסופית הצד האחורי נראה דמוי טויוטה? העיצוב: התוצאה הסופית: ואם קיה ספורטאז' השקיעו בעיצוב פנים, ושילמו הון תועפות על כך, למה לא לעשות משהו ברמה של מאזדה 6?
 14. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  מה שאתה כותב פשוט לא מסתדר עם המציאות. מיצובישי חידשה את פני האאוטלנדר מבחוץ והציגה פרונט נועז ויפהפה (לדעתי), וגם מאחור היא עשתה שינוי מבורך. מה הפריע לה לעצב בצורה נועזת גם מבפנים? כל מה שכתבת אתה ואחרים על מעצבים ועל חוסר תקציב, נופל במקרה הזה.
 15. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  מתוך ביקורת על מאזדה, מוקדש לכל מי שטען שזה בלתי אפשרי: "תא הנוסעים של המאזדה 6 בהחלט מפתיע לטובה וגורם להרהר "זאת מאזדה?" הדבר הבולט הוא תחושת פרימיום והירידה לפרטים שמעניק העיצוב של כל לוח המכשירים. כל מה שנדרש ממשפחתית גדולה נמצא כאן, בכמות הנכונה ובאיכות הנדרשת. החלק העליון של לוח מכשירים רך ואיכותי, הכיסוי העליון של לוח השעונים ולוח המכשירים עטויה חומר דמוי עור עם תפרים איכותיים וכך גם ודיפוני הדלתות. המתגים בין המושבים ובורר מערכת המולטימדיה עשויים אלומיניום נאה למראה ולמגע. בקיצור, לא מה שהורגלנו לקבל מיפניות, בפרט ברמת האבזור הבסיסית."
 16. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  העיצוב של האופטימה נראה נחמד - ובכל זאת משהו בטאצ' הכללי עושה את הכל זול וגרוע. זה לא העור שחסר, ובכל מקרה אני לא חושב שכמה פיסות עור צריכות להעלות את מחיר הרכב ב600,000 שקל נוספים. וכמו שאמרתי, עיצוב הפנים של המאזדה cx9 (וגם מאזדה 3 ומאזדה 6) הוא הכי מתקרב לבמוו ונראה ממש מצויין (אם כי העיצוב החיצוני לא משהו). מיצובישי יכלו לעשות בדיוק ככה באאוטלנדר שממילא עבר מתיחת פנים, אבל משום מה הם לא עשו כלום. וזה ממש מתסכל.
 17. RK אני חושב שהאאוטלנדר הוא יצירה יפיפיה, גם בהשוואה לדגם הקודם וגם בהשוואה למתחרות. למעט דגם ה7 מקומות של לקסוס ולמעט אקורה mdx, שניהם עולים פי 3 ואין אותם בארץ, לא מצאתי משהו 7 מקומות יותר יפה. בעצם גם אינפיניטי x60 ואאודי q7, שניהם יפים לא פחות אבל בליגה אחרת של מחיר. אבל יופי זה ענין של טעם, ומי שבעיניו זה מכוער, שיבושם לו.
 18. בבקשה.... אוטו: "אין ספק שעיצוב האאוטלנדר היוצא היה מאכזב. בתחום בו הפוזה כה חשובה הוא נראה שמרני ואנמי. גם במיצובישי ידעו זאת וניסו לתקן את הדברים במתיחת הפנים. כרגיל במהלכים כאלה, עיקר המאמץ הופנה לכיוון החזית והאחוריים, אך במיצובישי טיפלו גם בפרטים קטנים יותר, כמו חישוקים נאים וגוונים חדשים. וכך הקנו במיצובישי לאאוטלנדר פנים בולטות בהרבה מבעבר, שתואמות לכיוון העיצוב העתידי של היצרן. כדי לעשות זאת הם נעזרו בשפע חלקי כרום בוהקים, שהגיעו גם לחלק האחורי (בין הפנסים), וגם בחצאיות וב"כאילו" מגינים. בסופו של דבר, שפע העדכונים הקטנים הצליחו להקנות לרכב מראה בולט הרבה יותר" וואל
 19. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  ברור שהייתי רוצה. כבר אמר מי שאמר בשרשור הזה שלא מדובר על חומרים, ציפוי עור וכולי, אלא על סגנון של עיצוב. זה לא עולה יותר כסף.
 20. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  אתה צוחק כאילו?
 21. ברור. העיצוב יפהפה וזה כבר נאמר בביקורות על הרכב
 22. ברור שזה פלא עיצובי!! בפרט יחסית לכל המכוערות האחרות.... מתוך מבחן השוואה לספורטאז' וטוסון, אלעק מתחרות
 23. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  עמוס???? התא של במוו הוא הכי נקי שיש
 24. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  לא ראיתי את הנ"ל, אבל ראיתי מאזדה cx9 והעיצוב באמת דומה לבמוו ויפהפה.
 25. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  אל תגזים, לא ביקשתי שיעתיקו במדוייק. אבל קח לדוגמא את קיה ספורטאז', רכב כל כך מכוער מבפנים, עם תחושה פלסטיקית, מה מפריע להם לעשות סגנון עיצוב כמו בבמוו?
×
×
 • תוכן חדש...