Jump to content

FRV

 • פרסום הודעות

  518
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות FRV

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 1. FRV

  רנו קפצ'ור

  ראה כאן http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?606791-קוקטסתי-או-נמצא-מחליף-לקיה-ריו-(דיסקו-קנה-קקטוס-דיזל)
 2. ולא הפריע לך הקטע של לוח מחוונים באמצע, ולא מול העיניים כמו שמקובל בכל הרכבים?
 3. האאוטלנדר לא ממש מוצף על הכביש כמו מאזדה 3. יש הרבה, אבל לא באמת הרבה. למרות שאני מאמין שהחדש יהיה להיט, בגלל העיצוב והאטרקטיביות הכללית. בכל אופן, עדיף רכב אמין וזול בטיפולים על רכב "נדיר".
 4. אני מאוד לא התחברתי לעיצוב של הספורטאז' מלפנים, האאוטלנדר לוקח אותו בהליכה. גם העיצוב הפנימי של הספורטאז' הוא מאוד פלסטיקי ומיושן להחריד. לא ניסו אפילו להתאמץ. הטוסון משתי הבחינות האלה מתעלה על הסםורטאז'. כמו כן, רכב 7 מקומות יהנה מסחירות גבוהה יותר וגם מבגאז' גדול משמעותית.
 5. בשנה שעברה הספורטאז' הדיחה את האאוטלנדר מראשות הקטגוריה, וכל זה קרה כשהאאוטלנדר היתה נראית כמו מקרר מכוער על גלגלים. פשוט כיעור אמיתי, בחיים לא הייתי קונה כזה דבר. אבל מעניין מה יקרה השנה, העסק רותח ומבעבע... ציפיתי לאאוטלנדר שלי בסוף חודש פברואר ובניתי על 5 אחוז ביטולים כמו שיש בדרך כלל, היו 0 אחוז ביטולים והאאוטלנדר נחטפו כמו לחמניות טריות, רק באיזור שאני גר ספרתי 6 חדשות מהחודש האחרון! 2 שחורות, אחת בצבע כסף, אחת בצבע לבן, עוד 2 בצבע מוקה, פשוט לא יאומן. ואני עוד פינטזתי להיות הראשון באיזור עם אאוטלנדר שחורה חדשה.
 6. FRV

  ממה מגן ולנטיין 1 כיום?

  כל שוטר שמחכה בפינה מסומן תוך שניות ע"י משתמשי וויז ואתה מקבל התראה הרבה זמן מראש (ורואה אותו על המפה כבר בתחילת הנסיעה). אני אישית ראיתי שוטר ושוטרת שעומדים על הכביש ומחפשים למי לדפוק דו"ח, והדלקתי וויז במיוחד לצורך הענין כדי לדווח עליהם. שום מכשיר לא היה מאתר אותם, אבל בוויז הם הופיעו תוך שניה
 7. FRV

  ממה מגן ולנטיין 1 כיום?

  הוא מגן על המוכרים, שלא יפשטו רגל.
 8. העיצוב החיצוני המרשים....
 9. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  ומה רע בעיצוב הנחמד של הרכב הזה, למה היצרניות האחרות לא יאמצו משהו דומה?
 10. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  דפדף אחורה ותראה שדוקא שיבחתי מאוד את עיצוב הפנים של מאזדה 6 ומאזדה 3. גם cx9. השאלה היתה על היצרנים האחרים
 11. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  סבבה, הבנתי את הרעיון ויש הגיון בדבריך. אני רק לא מבין איזה עלויות מיוחדות יש בהבדל בין החזית האחורית של האאוטלנדר כעת לבין הקונספט בתמונה.
 12. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  אני יודע מה זה קונספט וידעתי שהתמונה הזאת היא קונספט. הדברים שלך הגיוניים באופן תיאורטי, אבל תכלס כשאני מסתכל על זה אני לא רואה הרבה הבדלים בין זה לבין הגירסה הסופית, איזשהו אלמנט שהוא יקר לייצור. אולי תחכים אותי.
 13. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  אוקיי, אני באמת לא מבין בדברים האלה ומתייחס בצורה פשטנית מדי. אבל עדיין, כמה תהיות: אם אאוטלנדר (לדוגמא) השקיעו בעיצוב של רכב, עם כל המשתמע (זאת אומרת, כל מה שכתבו כאן המומחים), וזה נראה כל כך טוב, למה בתוצאה הסופית הצד האחורי נראה דמוי טויוטה? העיצוב: התוצאה הסופית: ואם קיה ספורטאז' השקיעו בעיצוב פנים, ושילמו הון תועפות על כך, למה לא לעשות משהו ברמה של מאזדה 6?
 14. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  מה שאתה כותב פשוט לא מסתדר עם המציאות. מיצובישי חידשה את פני האאוטלנדר מבחוץ והציגה פרונט נועז ויפהפה (לדעתי), וגם מאחור היא עשתה שינוי מבורך. מה הפריע לה לעצב בצורה נועזת גם מבפנים? כל מה שכתבת אתה ואחרים על מעצבים ועל חוסר תקציב, נופל במקרה הזה.
 15. FRV

  שאלה בנושא עיצוב רכב

  מתוך ביקורת על מאזדה, מוקדש לכל מי שטען שזה בלתי אפשרי: "תא הנוסעים של המאזדה 6 בהחלט מפתיע לטובה וגורם להרהר "זאת מאזדה?" הדבר הבולט הוא תחושת פרימיום והירידה לפרטים שמעניק העיצוב של כל לוח המכשירים. כל מה שנדרש ממשפחתית גדולה נמצא כאן, בכמות הנכונה ובאיכות הנדרשת. החלק העליון של לוח מכשירים רך ואיכותי, הכיסוי העליון של לוח השעונים ולוח המכשירים עטויה חומר דמוי עור עם תפרים איכותיים וכך גם ודיפוני הדלתות. המתגים בין המושבים ובורר מערכת המולטימדיה עשויים אלומיניום נאה למראה ולמגע. בקיצור, לא מה שהורגלנו לקבל מיפניות, בפרט ברמת האבזור הבסיסית."
×
×
 • תוכן חדש...