Jump to content

o.r

 • הודעות

  335
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי o.r

 1. o.r

  מנהלים מהנה לנהיגה

  אבל היא משמעותית יותר יקרה, בטח אם אתה מכוון לשנתונים אחרי בעיות המנוע. בכל מקרה, אחלה רכב.
 2. o.r

  מנהלים מהנה לנהיגה

  אם אתה רוצה להישאר עם הנעה אחורית מנהלים בתקציב, תבדוק את אלו: לקסוס IS250: אמינה כמו לקסוס, עלות אחזקה שפויה, ביצועים סבירים. אינפיניטי G37: מנוע נפלא, מעט פראית בטח לנהג לא מיומן, צריכת דלק גבוהה, מוניטין אמינות מוצלח. כל שאר הדברים שהציעו מעלה לעניות דעתי פשוט לא מספיקים.
 3. o.r

  Megane rs tropy vs golf gti

  ידני על הפרק? כי FK8 המזדקנת עדיין נלחמת כמו גדולה מולן. מבין האחרות, אם נסתכל על דורות קודמים שמירת הערך של הגולף עדיפה, אתה כבר יודע את זה. אתה גם יודע שתהנה יותר ברנו. לב-רנו מוח- גולף ידני- FK8
 4. 50K בשנה זה ק"מ של מונית. אם אתה בחור צעיר בתחילת הדרך, תתחיל עם רכב שמתאים למידותיך. את עלויות האחזקה הנמוכות ביותר תקבל במכונית מיני ידנית (אלטו/פיקנטו/ספארק/I10)- אף אחת לא פאר היצירה, אבל תהיינה זולות מאוד לאחזקה. אם אתה עולה קטגוריה ורוצה קצת יותר רכב, תחפש פיאסטה ידנית, אחלה רכב.
 5. בהצלחה, בחרת ברכב עם שוק לוהט. לפני כמה חודשים עזרתי לחבר למצוא אחת, כל רכב טוב שעלה נמכר תוך כמה שעות וללא בדיקה בחלק מהמקרים. מציע לך כבר עכשיו לחשוב על רכב נוסף.
 6. האוונסיס לא צריכה להיות ברשימה. רכב משמים בכל מובן המילה, לא מבין למה חוץ ממשטרת ישראל מישהו מחזיק את הדבר הזה. נהגתי ברוב הקטגוריה ומבחינתי היא הגרועה ביותר. בין האחרות אישית הייתי בוחר במאזדה_6.
 7. ממה שאני מכיר יש בעיות באלטימה ובג'וק. אם מדובר באותו הגיר ברכבים שאתה ציינת, אז כנראה שגם בהם.
 8. לגבי האמינות, לא היו בעיות גירים באלטימה?....
 9. שטויות, בסך הכל קליאו מפולפלת. אנשים מבטחים בארץ פרארי לידיעתך.
 10. הייתי מוריד את האוקטביה- לטעמי המשפחתית הטובה ממה שהוצע אבל בתקציב הזה לא הייתי רוכש אחת עקב פוטנציאל תקלות ועלות אחזקה גבוהה.
 11. אם אפשר לוותר על הישיבה הגבוהה, המאזדה עדיפה באופן משמעותי. ASX הרגישה ישנה ביום שהיא הושקה.
 12. שתיהן בתצורות הבסיסיות (לא GTI/S) ברמה מקובלת לקטגוריה, לא משהו חריג לחיוב או לשלילה.
 13. אם כך הייתי מוותר על התענוג. מלבד הסמל, לא מצאתי סיבה לשלם על הרכב הזה יותר מעל פולו מקבילה לצורך העניין, תוסיף את עלויות האחזקה של DSG מזדקן ותקבל רכב שיקר מדי בשביל מה שתקבל.
 14. הייתה בבעלותי בראבו טורבו ידנית במשך כ-4 שנים. בסך הכל נהנתי מהרכב, זריז עם צריכת דלק לא רעה ומאובזר יפה לשנתון. ככל שהק"מ התקרב לאיזור ה200K התחילו תקלות (נשם מנוע, רעש מהאגזוז), אבל התקלה הכי גדולה הייתה במזגן ודרשה פירוק דשבורד. אני החלטתי לא להכנס לזה ומכרתי בזמנו את הרכב (כמובן שהמוכר ידע על כל התקלות). סך הכל מאוד ממליץ על הרכב, אבל צריך לבדוק כמו שצריך, דגש על המזגן. זמין לשאלות בפרטי. בהצלחה.
 15. שמעתי את התגובה, לא שמעתי את האיתות
 16. אם יש קונים במחיר הזה, אז למה לא לבקש. יבוא מחול יכול להיות משתלם, צריך לבדוק כל מקרה לגופו. קח בחשבון שאפשר ליבא רכב עד גיל שנתיים (או אספנות אבל מניח שזה פחות קשור).
 17. תבקש את דו"ח שמאי הרכב של התאונה המדוברת, כדאי גם להוציא דו"ס סליקה על הדרך.
 18. o.r

  רכב ספורטיבי יד 2

  עשית נסיעת מבחן?
 19. נסיעה קצרה על מאזדה 6 / סקודה סופרב / יונדאי סונטה היברידית יבהירו לך את הפערים.
 20. יש לך תגובה קשה למעלה שאמורה לסגור לך את הסיפור. אומנם היא מלפני עשור, אבל אני מנחש ששום דבר לא השתנה. אנשים לא מגדלים מצפון באמצע החיים.
 21. הויטרה 4X4 יותר טובה בשטח מרוב הג'יפונים בארץ, אבל תהיה נחותה לדאסטר וXV. גרנד ויטרה תהיה ברמה אחרת מכל מה שנכתב פה בשרשור מבחינת ביצועי השטח, אבל עם צריכת דלק פחות טובה. לכל הרכבים מוניטין אמינות מוצלח.
 22. אישית לא הייתי קונה בעיקר בגלל נחיתות בטיחותית לרכב שמטרתו להוביל את המשפחה. תבדוק את הסוזוקי ויטרה, סובארו XV / פורסטר.
 23. דורשת יותר מאמץ מE36/ברז/מיאטה, מרגיש שזה לא המקום הטבעי שלה. בכל זאת אומר שבידיים של נהג טוב אפשר לעשות דריפטים גם עם IS250, כנראה שלנהג מתחיל בתחום זה יהיה יותר מאתגר.
 24. מהנדס, 8 שנים כבר בתעשיה. אם אין לך ראש מתמטי, חבל על הזמן שלך. 5 יח"ל עם כל הכבוד זו בדיחה לעומת הרמה בתואר הנדסי, כבר בסוף הסמסטר הראשון אתה תדע יותר מהמורה 5 יח"ל שהיה לך.
 25. o.r

  Audi Q5 2016

  הייתה לנו במשפחה 2014 (לא זוכר כ"ס), רכב נחמד כשהוא עובד. אחזקה יקרה מאוד, אמינות בינונית במקרה הטוב. מציע להתרחק, אנחנו למדנו את הלקח כשהגיר הלך.
×
×
 • תוכן חדש...