Jump to content

igalkr11

 • פרסום הודעות

  725
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

הודעות שפורסמו על ידי igalkr11

 1. שלום, 

  אנחנו מחפשים לאשתי רכב והוא גם ישמש אותנו בתור הרכב העיקרי ( אני נוסע על רנו קליאו טרופי ומחליף לBRZ בתור רכב הסופשים החדש שלי)

  עד עכשיו השתמשנו ברנו קליאו טרופי בתור הרכב המשפחתי + הרכב פאן לסופי שבוע והוא עשה את עבודתו נאמנה, אך אנחנו חושבים על להגדיל את המשפחה ( אנחנו זוג ללא ילדים כרגע אבל עם 2 כלבים), אז חשבנו שהגיע הזמן להביא רכב שני ושהוא ישמש אותנו בתור הרכב העיקרי וגם על הדרך אני יוכל להביא לעצמי סוף סוף הנעה אחורית ידנית כמו שרציתי מזה תקופה אבל לא יכולתי בגלל שאין לאשתי רשיון לידני וגם זה לא הגיוני להכניס 2 כלבים לא קטנים מאחורה ב BRZ.

  בגדול, השימוש של הרכב יהיה נסיעות של אשתי בתוך העיר לרוב לעבודה ופעם בשבועיים אנחנו נוסעים לצפון למשפחה שלנו ( נסיעה של 190 קילומטר לכיוון) עם 2 הכלבים מאחורה, הם הסתדרו מצויין בתוך הקליאו אך היה להם מעט צפוף לפי הבעות הפנים שלהם במושב האחורי.

  אנחנו מחפשים אך ורק רכב חדש בגלל תנאי המימון הנוחים, כי את המזומן שיש לנו אני אקנה בו את הBRZ ככה שיד 2 פחות בא בחשבון.

  נקודות שהכי חשובות לנו ברכב ופה אשמח לעזרתכם למצוא את הכלה מיועדת למשפחה וכמובן שאעשה נסיעות מבחן ואשתף פה את חוות הדעת שלי, אבל אשמח לשמוע מבעלי נסיון שאוליי היו באותו חיפוש כמוני..

  *נוחות נסיעה ואיכות תא נוסעים- בגלל שאנחנו עושים פעם בשבועיים את הנסיעות הארוכות האלו לצפון, נשמח לרכב שיהיה לנו כיף ונוח להיות בו, שאוכל לממשש את הפלסטיקה על הנסיעה ולהגיד " ואיי איזה רכב איכותי"

  *צריכת דלק הגיונית ועלות אחזקה - נשמח לרכב שיהיה טוב יותר מי 1 ל12 של הקליאו ושהמוסך יבואן יהיה כמה שפחות גנב בטיפולים כל 15K

  *הנקודה השלישית זה שווי שוק עוד 5 שנים, הרכב המיועד עתיד להשאר עם המשפחה ל5 שנים, אז פה אשמח לדעת מה דעתכם יחזיר מחירון הכי טוב ? 

   

  בכללי אישית בנראות התחברנו הכי הרבה ל2008 כמו הרוב פה אני מאמין כי הרכב באמת פשוט יפייפה אבל יותר מיופי חשוב לי פרקטיות ואבזור, כלומר אשמח לכניסה ללא מפתח, בקרות בטיחות אקטיביות, ועוד פיצ'רים מגניבים שיש במלא מכוניות חדשות בימינו.

   

  נ.ב אני יודע שהארונה לא קשורה כל כך למשפחה כי היא פחות איכותית מהותית מהמתחרות אבל אשתי ממש אוהבת את הרכב למרות שאני ממש נגד ה3 צילינדר הרועש הזה.

  נ.ב 2 אם זה ה2008 אז זה יהיה דגם הדיזל, הבנתי שהוא מוצלח מאוד והוא 3 צילינדר שאני לא אוהב 

   

  תודה ! ואשמח לשמוע עוד המלצות לרכבים בסגנון

 2. שלום, 

  ברצוני לרכוש רבעיית גאנטים מקוריים של Sparco 

  ( https://www.performancealloys.com/sparco-assetto-gara-matt-black )

   

  יוצא לי עם משלוח זול משמעותית מאשר אותו הגאנט בארץ, רק רציתי לדעת מבחינת חוקיות זה אפשרי ? צריך לספק אישורים או משהו בסגנון ? הרי יש על הכביש מלא גאנטים סיניים שהם עשירית מהאיכות של גאנט כזה והם איכשהו נכנסו לארץ ע"י הפנצריות.

  ואשמח לדעת איך הולך המיסוי על גאנטים, תודה !

 3. עדכון :

  החלפתי זוג צמיגים אחוריים והעברתי את הגאנטים עם הצמיגים החדשים לקדימה, ואת הקידמיים לאחורה ובוצע איזון גלגלים.

  לאחר כל זה בנסיעה ב 125-130 עדיין היו הרעידות באוטו והתקלה לא נפתרה למרות החפלת הצמיגים איזון הגלגלים והעברת הגלגלים האחוריים  לקדימה ( לשלילת גאנט עקום)

  למחרת נסעתי לאלי קרמן לכיוון פרונט, למרות שלדעתו אין קשר לפרונט ורעידות הוא עזרה לי בדק את הרכב וחיזק את הציר והברגים שם למטה( על הדרך עשה לי מירכוז הגה).

  לאחר שחיזק שם הכל אמר שיש סיכוי זה יפתור את הרעידות, יצא לי לנסוע בכביש מהיר בחזור מבני ברק לאשדוד אך הייתה תנועה רבה בכביש אבל בכל מקרה יצא לי להגיע למהירויות של הרעידות והפלא ופלא לא היו שום רעידות ונראה שבאמת חיזוק הברגים פתר לי את הבעיה ( אמן ), בכל מקרה בסוף שבוע אצא לכביש מהיר כשהוא יהיה ריק עלמנת לשלול בעיה אחרת ולראות אם זה באמת עבר, מה כן אלי אמר שישנם רעשים של נקישות קטנות כאשר מסובבים את ההגה שמאל ימין בתנועות קטנות, אמר לי לגשת למוסך מורשה לראות מה ניתן לעשות ומה הבעיה... הרכב יצא מאחריות לפני כחודש וחצי אך הוא רק עם 24 אלף קילומטר מקווה באמת יוכלו לעשות משהו בנידון אם יש בעיה ( טופל עד עכשיו במורשה )

 4. לפני כשעה, danniel כתב:

  לי זה נשמע בעיה עם המנוע בעומס גבוה כי התופעה לא קבועה.

  לא מאמין שבמוסך יסכימו לסוע ברכב במהיריות כאלו, אך יש מצב ואפשר לאמת תקלה במצבים אחרים או שאולי יש קוד תקלה בזכרון.

   

  אפשרות אחרת היא שיש בעיה עם צמיגים, תקלה אומנם מאוד נדירה אך נתקלתי בה, שבמצבים מסויימים של הצטלבות מהירויות צמיגים ואז הגברת רזוננס, מתחילה רעדיה במרכב הרכב. 

  האמת כשעשיתי איזון הבחור בפנצריה אמר שהצמיג אחורי שמאלי שלי צריך החלפה כי השחיקה שלו לא טוב מן בטן כזאת, אבל היה נשמע לי הזוי קצת שבגלל צמיג יכול לקרות משהו כזה.

  אתה אומר שווה לי לנסות להחליף צמיגים לפני שאני מפעיל את התותחים הכבדים ?

 5. שלום, 

   

  יש לי רנו קליאו שנת 2017 עם 24 אלף קילומטר, לפני שבועיים בחזור בכביש מהיר שמתי לב פתאום שמעל 120/130 קמ"ש כאשר אני בקרוז קונטרול משייט לי האוטו מתחיל לרעוד בטירוף ( כל האוטו לא רק ההגה), אם אני לוחץ ברקס או מבטל את הגז זה ישר נפסק והכל טוב, חשוב לציין שזה קורה גם ב 140 קמ"ש ולא רק בקרוז קונטרול אלא גם בהאצה הדרגתית עם הגז.

  כמו כן זה לא קורה תמיד אלא פעם ב ולא בזמן מוגדר, הכוונה שזה לא תמיד רועד ויש מצב שזה בזווית מסויימת של ההגה או משהו. כמו כן אם אני לוחץ נגיד גז חזק ומאיץ גם מעבר למהירות המותרת בהרבה ( לצורך הניסוי) זה לא רועד בהאצה אגרסיבית אלא רק בגז עדין/שיוט/קרוז ונפסק ישר בעזיבת גז, אפילו שמתי לב שאם אני משחק עם ההגה ומסיט אותו טיפה זה גם נעלם הרעידות.

  כמו כן בוצע איזון גלגלים, ונבדקו הגאנטים והם ישרים.

  מה לדעתכם זה יכול להיות ? ציריה ? תושבת ? או צמיגים אחוריים גמורים ( בפנצריה אמר לי הבחור שיש מצב הצמיגים האחוריים) אבל לא מבין איך זה מתקשר לגז ועזיבה שלו 

 6. אחרי קצת יותר שבוע עם הגלאי, לאחר שעשיתי את ההגדרות של KRD המליץ פה כמעט ולא היו לי התראות שווא ( רק אחת בכל השבוע וחצי) כמו כן בדרך לים המלח מאשדוד בשבת הגלאי זיהה לי דבורה שהתחבאה מאחורי הר וגם לייזר אחד שכיוונו עליי, סה"כ מבסוט רצח וממליץ !

  • אהבתי 1
 7. קצת איבדתי את עצמי בכל השרשור, הגלאי אמור להגיע אליי שבוע הבא ואני עדיין לא מבין מה הכיול הכי מומלץ לגלאי שישלב גילוי טוב וכמה שפחות התראות שווא, כמו כן אני רוצה להשאיר את הגילוי ממלז דולק למרות שאני יודע שברגע שציינו אותי מאוחר מדי אבל לכל מקרה מעדיף שיהיה שם.

  מישהו יכול להכווין אותי בבקשה תגובה הרלוונטית בקשר לכיול הנכון ביותר של המכשיר שיהיה רלוונטי לטכנולוגיה של 2020 אם יש איזה שינוי אצל המשטרה, תודה !

 8. @Krd

  יש לך מושג אם ניתן לעשות עדכוני תוכנה עצמאית למכשיר ? והאם בארץ הוא יודע לזהות את כל סוגי הדבורה הקיימים ? מה ההבדל שלו לעומת ולנטיין לצרוך העניין ? כי הוא עולה רבע מחיר והבנתי שיכולות הגילוי שלו טובות יותר אפילו 

 9. הבנתי תודה, מבחינת מיקום על השמשה, זה משנה אם זה יהיה באמצע השמשה או בצד ימין למעלה או צד שמאל ? איכן הייתם ממליצים למקם במקום הכי יעיל מבינת דבורה או זה משנה או ממל"ז למרות שלפי הבנתי כלום לא יעזור מול ממל"ז 

  תודה !

 10. היי שוקל להזמין שוב את הגלאי שמכרתי מזמן לצערי לא בחוכמה כי חשבתי שלא אנצל אותו, בכל מקרה פעם קודמת לפני שנתיים אני זוכר שדוד שלי הביא לי אותו מארה"ב כי הייתה איזה בעיה עם משרד התקשורת מה עם עכשיו ? אפשרי להזמין מאמזון ללא חשש ? אגב איך המחיר ? יוצא עכשיו באמזון 259 דולר בערך עם משלוח, מחיר טוב ?

  https://www.amazon.com/dp/B073VRKTKS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_JyzhFbBV8FD6Z

 11. לא אקח אותכם רחוק מדי בזמן, הוצאתי ב 2016 סיאט לאון FR מנוע 1800 מהחברה.

  הוצאתי את הרכב ביום שלישי, ביום חמישי נסעתי לצפון למשפחה, בדרך הלוך עפה לי אבן ממשאית וניפצה את השמשה לגמרי, בחזור לבית עצרתי ברמזור אדום עם טיפה שיפוע כלפי מעלה, מלפני הייתה משאית ( שמרתי מרחק גדול), פתאום המשאית התחילה להדרדר עליי צפרתי וצפרתי בלי סוף אפילו שילבתי רוורס אחורה אבל לצערי התקדמתי עד כמה שיוכלתי כי היה מאחורי רכב גם, המשאית פשוט התרדרה עד שעיקמה לי את המסה מנוע ( הנהג פשוט לא לחץ על הברקס ולא שמע או הרגיש כלום).

 12. שלום, לאחרונה רכשתי רכב שנת 2017 ואחד הדברים המציקים לי ברכב זה שיש בצד נהג שריטות מינוריות אך נורא מציקות בנהיגה שנוצרו בגלל הווישרים של האוטו, ניסיתי להוריד אותם עם פוליש לרכב של CARPRO שהיה לי אך זה לא עזר, אז רכשתי גם פוליש לשמשות של MEGUAIRS מהאוטו דיפו אך גם זה לא עזר לי ביישום ידני, יש לי מכונת פוליש אך אני פוחד לעשות נזק לשמשה במיוחד שזאת שמשה מקורית של הרכב ולא בא לי חלופית.

  אשמח להדרכה או טיפ להוריד את השריטות, או אפילו בעל מקצוע לא אכפת לי לשלם כמה גרושים על זה העיקר שזה ירד.

  וכן, בדקתי והציפורן שלי לא נתקעת בשריטות האלו זאת אומרת שזה ניתן להסרה ע"י בעל מקצוע

  תודה רבה !

 13. שלום, 

  אני לא מהאזור ומגיע לראות רכב ורוצה לקחת אותו לבדיקה, מדובר על רנו קליאו דגם טרופי שנת 2017.

  הרכב הוא רכב ספורטיבי, אך ננהג עלידי אדם מבוגר ולא ראה מסלולים או טיולים לעולם והוא רק עם 13 אלף קילומטר על השעון, מהתבוננות שלי מבחוץ עליו וסיבוב הרגיש לי כמו חדש מבחינת נסיעה, חיצונית ופנימית הוא חייב דיטיילינג דחוף, הבן אדם לא שמר על נקיון יותר מדי

  בכל מקרה יש לכם מקום שמתמחה במכוניות האלו או בכללי מקום ממולץ לבדיקה  באזור פ"ת?

 14. היה לי אותה דילמה, חקרתי רבות התייעצתי אצלי הנסועה הייתה כ30 אלף קילומטר בשנה ואני זוכר שזה היה גבולי אך היה יותר משתלם לקנות רכב פרטי ( קניתי פאביה 2017 גם סביב התקציב שציינת פה), ואני מאוד מרוצה שלא הלכתי בסוף על הליסינג כי יוצא לי זול יותר בכ-1000 ש"ח בחודש עם הפרייבט ( עדיין לא היו לי כמובן תקלות וכו' למזלי).

×
×
 • תוכן חדש...