Jump to content

elibaba

אחראי פורום
 • הודעות

  6,170
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

1 עוקב

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בפיסטינים
 • איזה רכב יש לך?
  לקסוס IS250
 • תחביבים
  אני נשוי, אין לי תחומי עניין
 • מקצוע
  היי ולואו טק
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.yahav.biz

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של elibaba

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

178

מוניטין

 1. במחיר הזה מדובר בחומרים לא איכותיים במיוחד, ובעבודה שבעוד שנה (או קודם) תראה את הפאשלות.
 2. הדוגמה של הסטייק מתאימה - נגיד הוא יצא לא טוב, אתה רוצה להחזיר את המנה, או שיעשו אותה עוד קצת על האש, או לקבל קינוח חינם עכשיו. בעל המסעדה השקיע את כל העלויות הקבועות שלו, חומרים וכו' בחומר הגלם שאתה הבאת שאין לו שום בקרה עליו ושום יכולת לקחת אחריות עליו, אז עכשיו הוא הפסיד כסף. בנוסף, בזמן הזה הוא יכל להגיש סטייק משלו למישהו אחר, להעיף מלאי ולעשות כסף. זה למה אני מביא חלקים משלי (במקרים נדירים ביותר) מ=רק למוסך שיש לי איתו יחסים ארוכים וטובים ומוכן לסבול את השגעונות שלי, ואומר תודה.
 3. אם אהבת קאמיק וכו', ממליץ שתבדוק מבחינת נוחות את היונדאי וניו Venue - מנוע ללא טורבו, תיבה רציפה שאמורה להיות אמינה למדי. בזכות המחיר לדעתי הוא תמורה טובה לכסף.
 4. אז זה לא רק אמינות, אתה רוצה גם בטיחותי, קל לחניה בעיר וכו'. עדין לא כתבת תקציב - אם זה רכב חדש או צעיר האמינות היא פחות פקטור, לדעתי.
 5. כמה כללי אצבע : לא דגם שהושק לאחרונה, עדיף דגם שקיים כבר כמה שנים ונפתרו לו "מחלות הילדות" כמה שיותר פשוט - מה שאין, לא מתקלקל (למשל גיר אוטומטי/רובוטי, טורבו וכו') בקיצור, הכי קרוב למריצה שאתה מוכן לסבול
 6. elibaba

  קדילאק 2009 cts

  רעיון גרוע מאוד, רד מזה מהר. צריכת דלק של אוניה (1:6 בערך), חלקים יקרים למדי, מזדקנת גרוע... אתה תשלם המון ותישאר עם גרוטאה שלא נוסעת חצי מהזמן.
 7. בשביל מה שאתה מתאר מספיק פרייבט רגיל, מקסימום סטיישן. תיקח את הכי שמור 'אתה מוצא בתקציב, שכח ממסחרית.
 8. מה אתה צריך להעמיס /להוביל? יש מצב שעדיף לך רכב גדול אחר ולא מסחרית משיקולים שצויינו לעיל - רובן שחוטות למוות.
 9. elibaba

  איך נפטרים מרכב ישן

  תבדוק עם אלי בן עזרא בחולון, ה go-to שלי בכל הקשור לאגזוזים ופליטה. בטוח שיימצא פתרון זול יותר מאשר 4000 ש"ח. https://www.musach.net/1/אלי-בן-עזרא-אגזוזים-חולון טכנית אתה יכול גם להגיע אליו בנסיעה, רק הרעש יהיה מחריד אוזניים.
 10. השכנים התקשרו למוקד 100, השוטר עצמו התקשר אליי לוודא. מדובר בדו"ח משטרה בוודאות. הרכב חסם חניה של מספר דיירים ולא אפשר להם לצאת.
 11. נזק כתוצאה ממכה/תאונה לא מכוסה באחריות. לפני שקופצים למסקנות - האם לנוזל יש מרקם וריח של שמן ? האם חסר שמן אם בודקים במדיד ? ייתכן ואלו מי עיבוי של המזגן, אבל אם לא - עלול להגרם לרכב נזק מנסיעה ללא מספיק שמן או נוזל קירור. אחריות תישמר בכל מוסך שהוא מורשה משרד התחבורה, לא דווקא של קיה, בחר כרצונך.
 12. לא התשובה שהיית אולי רוצה לשמוע, אבל במקרה דומה לשלך אני הרכב השחור אבל החניה שלי ליד הירוק (איפה שה P) זה ממש מפריע לצאת ולהכנס, וגם מהווה סוג של חזירות - אתה גוזל מהשטח המשותף של הבניין ומחנה במקום שאיננו חניה. אצלי זה נגמר בדוח משטרה לרכב הירוק בסך 250 ש"ח.
 13. רוצה דומה לסקנדינביה, בכריסמס, לא כזה יקר ? סע לבלטיות (ליטא וכד') הייתי באוסלו בתקופה שלפני כריסמס והיה שוק אחד נחמד עם פסלי קרח וכו' אבל העלויות שם בלתי שפויות בעליל. הכי נחמד סביב כריסמס היה לי בפוזנן פולין, מינכן ואוסטריה (במיוחד זלצבורג)
 14. אי אפשר לדבר על אמינות של "חברה". יש לכל יצרן דגמים מוצלחים פחות ויותר מבחינות אמינות נטו, כל מה שהומלץ לך עד כאן מתוצרת יונדאי/קיה/מיצובישי הוא בהחלט ברף העליון של שקט נפשי.
 15. עוד רעיון לסתימת רעב שעובד אצלי : תקנה כרוב, הרבה כרוב. זה גם זול. תעשה סלט ענק של כרוב בסגנון פלאפליות (אפשר גם להוריד קצת בכמות השמן) ותטחן ממנו כמויות בליווי פריכיות אורז.
×
×
 • תוכן חדש...