Jump to content

לוח ניקוד

 1. קורן בן אשר

  • נקודות

   11

  • הודעות

   1,786


 2. vadim6385

  • נקודות

   7

  • הודעות

   9,837


 3. viper83

  • נקודות

   7

  • הודעות

   780


 4. discoTD5

  discoTD5

  אחראי פורום


  • נקודות

   6

  • הודעות

   9,483


תכנים פופולרים

תכנים שצברו את הניקוד הגבוה ביותר בתאריך 15/05/21 בכל התחומים

 1. אתה טרול אמתי, מילא אם אתה הייתה לקוח פוטנציאלי של טסלה, אבל אתה לא, ככה אתה בעצמך אומר. לוקח דברים שונים ומקשר אותם בלי בושה, מלונות, טוויטים של מאסק ועוד כל מיני דברים על שווי החברה.
  6 נקודות
 2. אצל ואג הלקוחות זה בטא טסטרים, שגם משלמים על התענוג להיות כאלה.
  5 נקודות
 3. בעיניים יהודיות: הכל התחיל מזה שביום שלישי האחרון מיעוט ערבי, עבריינים בלוד ויפו יצאו לרחובות והתחילו לעשות "ליל הבדולח" ביהודים שנקרו בדרכם. המשטרה לא הגיע, ה"חוסר אונים" דרך התקשורת חלחל כל כך עמוק שזה היה עניין של זמן (פחות מ24 שעות). יהודים יושבים בבית מול תמונות של חוסר משילות, פורעים והרס של רחובות שהם היו עוברים בהם ביום-יום. עוד באותו ערב מול הטלוויזיה אמרתי לאישתי, תספרי את השעות, עם תמונות כאלו חוסר יכולת של משטרת ישראל, והלך רוח כזה, מהר מאוד תראי פה פוגרום בערבים זה עניין של זמן רק. תחושת השפלה גברה וגברה, מיעוט קיצוני ועבריינים החלו להתארגן לקחת את החוק לידיים ויצאו לרחובות. יום למחרת זה כבר היה המציאות. בעיניים ערביות: "מתנחלים" כמו שהם קוראים להם, שזה בעצם נערי גבעות והתארגנויות של נערי ישיבות קיצוניים, יצאו לפוגרומים ברכוש ערבי. לא ברור אם זה היה אחרי יום שלישי, או לפני, אבל זה לא באמת משנה. בסופו של דבר ערביי ישראל חשו השפלה ממה שקורה פה, המשטרה גם פה, לא הגיעה והתחושה ברחוב הערבי הייתה שמגבים את היהודים הפורעים (נכון או לא נכון, זאת התחושה והדיבור בסלון הבית של המשפחות והחברים) בהמשך, ארגוני ימין קיצוני החלו להתארגן ולהגיע לאזורים שונים בחיפה, אלו לרוב לא אנשים שגרים בחיפה, אלא מהאזור מחוץ לעיר. ערביי חיפה קוראים להם "להבה" ו"אולטראס" ועוד כל מיני כינויים כאלו. מה שגרם לערביי האזור להתאגד ולהגיע להגן על המקומיים. מיעוט מהערבים, כמו היהודים, לא הסתפקו ב"הגנה" אלא עמדו בכבישים ראשיים ופיצצו מכוניות ראנדומאליות באבנים ומקלות. בחיפה, אזרחים יהודים ואזרחים ערבים נורמטיביים לא יוצאים מהבית כל הסופ"ש בכלל הטירוף שקורה פה עם הקיצונים. זורקים פה אבנים על בתים, פורעים עם אלות מסתובבים ברחובות, אנשים מתקשרים למשטרה וזו לא מגיעה בכלל. זאת הבעיה. באוקטובר 2000 היה גרוע יותר והיחסים שוקמו. לאט, אבל שוקמו. אני חושב שגם עכשיו יהיה בסדר בטווח הארוך. הבעיה שלנו היא בסבב הבא. מה יקרה כששוב הקיצונים יצאו לרחובות עם אלות. בניגוד לארה"ב פה אין את המקביל ל"משמר לאומי". אולי זה הזמן להקים כזה.
  5 נקודות
 4. תמיד ישנה האפשרות שמדובר בדלביוב שנוסע עם אור גבוה.
  3 נקודות
 5. ומה עם האופציה של לפעול בתבונה ובשום שכל כפי שפעלו מנהיגי הישוב היהודי במלחמת העצמאות ולפניה? הלוואי שהיה לנו קמצוץ מהתבונה, התעוזה, והפרואקטיביות שלהם. בזכותם יש לנו מדינה, וזה עם פחות מעשירית האוכלוסיה דהיום. עד לפני שבועיים: עזה לא עניינה אף אחד, דוויה הולכת ונמקה. עזה מתה. אין לה שום דבר לתרום לעולם. הפלסטינים לא מעניינים אף אחד. הקורונה הפחיתה את העניין הבינ"ל בהם עוד יותר. ישראל יצאה ממשבר הקורונה (לפחות בינתיים) במצב מוצלח למדי. הכלכלה חזרה לתפקד. העולם הערבי שאחרי "האביב" הערבי מפוצל, מפורק למדינות בלתי מתפקדות. הבלון של הפאן ערביות התפוצץ, במקום זה שברי מדינות מפולגות עם אינטרסים סותרים. עכשיו עזה שוב על הסוס, רש"פ נחלשת עוד יותר, הפגנות נגדנו בכל העולם, מאות מיליוני מוסלמים מלוכדים במטרה "להגן על אל אקצה". ה-BDS ייתחזק ואנחנו נהיה בסכנה מוחשית של סנקציות בינ"ל שיביאו אותנו למצב מאוד בלתי רצוי. אנחנו נסוגים שוב שנים אחורה. העיניים נפקחו. נירון קיסר אחוז שגעון, רץ קדימה בוונדטה מטורפת לנקום את כבוד אביו. תודה לביבז הגאון, מחריב המדינה, שייזכר בעוד חמישים שנה יחד עם יגאל עמיר ואיתמר בן-גביר באותה נשימה. מתקרב הרגע שאנחנו נזדקק לפון שטאופנברג משלנו. ואני לא "שמאלני" או "סמולני".
  3 נקודות
 6. פחחחחחחחחחח בסדר, בהצלחה. תכין אוהל שנעים להיות בו.
  3 נקודות
 7. ייבוא ומכירת כלי רכב בארץ הוא ענף שיש בו רגולציה ואפילו מחמירה למדי. זו מחייבת בין השאר זמינות חלפים ושירות מסודר לכלי הרכב. פרטים תוכל לקבל אצל טסלה ישראל. בהצלחה.
  3 נקודות
 8. תעשה את השיקול הקר שלך, ולא של חברת הליסינג. מה שאמרו לך ב'אלבר' הוא נכון. הם ימכרו את הרכב תוך דקה ורבע, ויש סיכוי שבמחיר יותר גבוה. שוק המשומשות חם מאוד, בוודאי לכלי רכב חדשים יחסית ומטופלים. יש בעיות אספקה קשות של כלי רכב חדשים, וזה יורד למטה לכל השוק. אישית, אם הייתי רוצה את הרכב, והוא באמת טוב ומתאים לי, הייתי משלם וסוגר עניין. אני עושה את השיקולים שלי ולא שיקולים של איזה חבר שיגיד לי 'פחחחח, פראייר, הייתי מביא לך אחת יותר טובה ב 95.0 אלף'. מדאיג אותך מה יקרה עוד שנתיים? בחייאת. אני דואג מה יהיה הלילה. עוד שנתיים תעשה שוב את השיקול שלך.
  3 נקודות
 9. זה נראה כמו ג'יפ רנגלר, לדעתי לא תקני.
  2 נקודות
 10. לא תקני בשום צורה, לא יודע אם זה כיוון או סוג הנורה.
  2 נקודות
 11. המשך מדיניות "שב ואל תעשה" של נתניהו + יד חופשית למטורללי הימין הקיצוני תביא בסופו של דבר במישרין לזה שאני ואתה וכולנו כאן "נמות עם צבא". אכתוב זאת במפורש כדי שתבין - שואה שנייה. אין במעשי נתניהו גרם אחד של מדיניות עקבית וחוכמה יהודית ישנה כיצד לתמרן במיצר הצר והמפותל בין כל הקרוקודילים הרצחניים ששורצים מסביבנו.
  2 נקודות
 12. אתה יכול לשים את המפתח בתיק ולשכוח מקיומו. חוסך לך את המקום בכיס וגם חוסך לך את כל ההתעסקות סביב מפתחות. האם זה קריטי? לא. האם זה נוח? מאוד.
  2 נקודות
 13. כלי הרכב שנפגעו הם כמות זניחה ושולית, ואין לה כל השפעה על שוק הרכב המשומש.
  2 נקודות
 14. לפחת אדם מסודר, יש חובבי דרווין שעשו את הדבר הבא:
  2 נקודות
 15. אין שום דבר מזיק במונוסודיום גלוטומט. לפחות לא שום דבר שהוכח. שנות ה80 עברו, הספקולציות וההנחות חסרות הבסיס הופרכו מזמן. רק בגלל שזה טעים ומשפר טעם אנשים חשבו שזה מזיק, כי "אין ארוחות חינם". אבל השנים עברו, המדע נרתם, ואף אחד לא מצא הוכחה מדעית שזה מזיק בצורה כלשהיא. יש ספקולציות למכביר שזה מזיק כמו שיש ספקולציות למכביר שזה בריא (במזרח בעיקר).
  2 נקודות
 16. השבוע הגיע הגלאי עם ערכת ההתקנה (תושבת למראה המרכזית+צמת חשמל להתחברות למתח של המראה המרכזית). סה"כ התקנה קלה, מקווה שהתושבת תחזיק מעמד בשמש הישראלית. Sent from my SM-G973F using Tapatalk
  2 נקודות
 17. אם להשאר בקונצרן וואג, אז כנראה אוקטביה. אגב בחו"ל יש גולף סטיישן...
  2 נקודות
 18. אחרי שנכנסתי לרשימת המתנה והתקשרו אלי הזמנתי אתמול את ה GTI עם חבילת הרמן קרדון. הרכב אמור להגיע לארץ לקראת אמצע יולי.
  2 נקודות
 19. תודה על הקטע הקצר מהריאיון המאלף הזה. אני מצטער מאוד אבל העריכה פה נורא מגמטית. להשוות את הפרעות של היהודים לערבים זה ממש חוטא לאמת. יש פה פרעות של ערבים - ששורפים, יורים, משחיתים קוראים להשמדת המדינה - עם קומץ יהודים שאיבדו את האמונה במשטרה (ובצדק) ולקחו קצת את החוק לידיים ( ממש לא בצדק). יש ערבים טובים ויש ערבים רעים כמו שיש יהודים טובים ויהודים רעים, אבל בל נשכח שעם כל הכבוד זה בראש ובראשונה מדינת היהודים ולא מדינת כל אזרחיה. ועם כל הכבוד למיעוט הערבי הוא כנראה שכח איך מתנהגים במדינה מתוקנת ואני חושב שמישהו צריך להתחיל להזכיר לו גם אם זה ידרוש מעט או הרבה מאוד כוח. יש זכויות ויש חובות לכל אזרח במדינה ואין לאף אחד זכות להרוס רכוש של אחר או להפעיל אלימות כלפי אזרח אחר. המשטרה קצת התבלבלה ושכחה את תפקידה הראשון במעלה שזה לספק הגנה לתושבי המדינה - בתוך המדינה - על כל ירי כזה כלפי אזרחים אני הייתי מצפה מהמשטרה להפעיל ירי בחזרה גם במחיר של עשרות הרוגים, וכן התוצאה הישירה היא שיהודים לקחו את החוק לידיים. אל תשכחו לרגע שזה סיבה ותוצאה. אין שום סובלנות מול ירי חי כלפי אזרחים לא משנה אם הם ערבים או יהודים, אלא אם מדובר במישהו שבא להרוג אותך (מחבלים וכו'). הנרמול שהתקשורת מנסה לעשות יהודים - ערבים בפרעות הוא פשוט מגוחך וחוטא למציאות.
  2 נקודות
 20. זו לדעתי הדרך הכי טובה. סע דרך ירושלים, ומשם לים המלח וכביש הערבה.
  1 נקודה אחת
 21. לדעתי כיוון שהרכב הזה חדש ולא נדרש לעבור מבחן טסט במשך כמה שנים.
  1 נקודה אחת
 22. אלמלא ברק היינו יושבים שם ומתברווזים כנראה עד עצם היום הזה.
  1 נקודה אחת
 23. לצערי הרב אני רואה רק במעט מוסכים וחשמלאי רכב מכשיר לכוון אורות ואת רוב אלו שאני כן רואה, אז הם מלוכלכים ומונחים עליהם חפצים שונים ורואים שמזמן לא נעשה בהם שימוש. פנס רכב לא מכוון עלול לגרום או לסינוור או שמרחק התאורה לנהג הנו קצר מדי ו/או זריקת האור תהיה צידית מדי ותאיר פחות את הכביש. בברכה - רפי לין
  1 נקודה אחת
 24. סע לפינלנד. זה המקום האידיאלי עבורך, תאמין לי, בדקתי. כנראה המקום האחרון שהציביליזציה תתקיים בו אחרי מלחמת עולם שלישית. פרובינציה קרה ונידחת, אוכלוסיה זעירה על שטח ענק, אין משאבי טבע מיוחדים שמישהו לוטש אליהם עיניים, ואוכלוסיה עם אופי הכי מסוגר במערב. ריגוש שם זה כשיש יום עם 30 מעלות בקיץ (שזה די סיוט).
  1 נקודה אחת
 25. 1 נקודה אחת
 26. חלקים גדולים ב"שמאל" תקועים עם הראש בחול, או עם הראש במקום חשוך בצורה דומה אך קצת יותר ריחני, כבר עשורים. הנה, שמעת מה שרצית לשמוע? אוסלו היה אסון. אבל היו לנו מספר הזדמנויות לפני כן, להפטר מתפוח האדמה הלוהט הזה. אולי היינו מצליחים? אולי כן ואולי לא. לפחות היינו מנסים? לבנון השניה הייתה אסון, שבסופו של דבר בא עלינו בדיוק בגלל מדיניות "שב ואל תעשה". שנה אחת נכנסו בצדק ו***נו לאש"ף את הצורה, ועוד 17 שנה ישבנו שם סתם והקזנו דם. אני בטוח שרבים קוראים זאת כאילו אני אלרמיסט ומגזימן, שלא לדבר על כך שהחלקתי על השכל. אם היית אומר לי את הדברים האלה לפני שבועיים, הייתי אומר בעצמי שהתחלקת על השכל. אני מייחל שבעוד 20 שנה ייתברר שטעיתי לחלוטין, שאלה דברי הבל, שישראל משגשגת ופורחת, וכל אויבינו (שאין לי שום חיבה יתרה אליהם) אבדו ונמקו. הלוואי.
  1 נקודה אחת
 27. חלילה. הסברת- קיבלתי והבנתי. שבת שלום ומלחמה נעימה👍
  1 נקודה אחת
 28. נראה לי שהגיע הזמן לברר אם יש אמת בכל הפרסומות של הוצאת דרכון פורטוגלי.
  1 נקודה אחת
 29. אני חושב שהפתרון הכי טוב זה רילוקיישן מפה
  1 נקודה אחת
 30. סליחה, אבל אני לא חושב שיש מישהו אחד שכתב בשרשור הזה שזה מזיק, כולל ההודעה שציטטת. הסמיילי שלו הוא כי מונוסדיום גלוטומט הופך כמעט כל דבר לטעים יותר, ועל כן הודעתו.
  1 נקודה אחת
 31. כבעל טסלה בישראל, הלוואי שזה מה שיהיה בפועל. בפועל אין להם כלום. כל רכב שצריך משהו מושבת עד לאלוהים יודע מתי. כן מקבלים חליפי לעד שיגיע החלק.
  1 נקודה אחת
 32. היות ותחושת טמפרטורה בקרב בני אדם שונה אחד מהשני, פחות סביר שתקבל בשרשור הזה אידיקציה מדויקת מאוד.
  1 נקודה אחת
 33. נו זה בדיוק מה שאני שואל אין מוסך יבואן אין תשתית של שירות אין איפה לקנות חלפים מקוריים, אז זה טיפה מוזר כי מה קורה כשיש תקלה כלשהי?
  1 נקודה אחת
 34. המומנט במנוע 1.4 TSI (בדגם 122-125 כ"ס EA211) עם התוכנה של APR, חורג ממגבלת המומנט - 25.5 קג"מ ב-DSG7 היבש.. הוא מגיע ל-28 קג"מ.
  1 נקודה אחת
 35. הלו, זה רומני ! קודם כל - שום. Ingredients: garlic (contains SULFUR DIOXIDE), 28% salt, onion (contains SULFUR DIOXIDE), thyme, sodium monoglutamate flavor enhancer, pepper, coriander, soy hydrolyzate, sodium acetate acid corrector, cumin. May contain traces of: wheat flour, eggs, milk, celery, mustard, sesame. ורק בהמשך, גם טימין
  1 נקודה אחת
 36. זה מזכיר לי את הראיון עם סגן ראש המוסד בידיעות אחרונות לפני כמה חודשים. הוא אמר שהמוסד הביא כמה השיגים מופלאים, אבל ביבי כשל בלנצל אותם לתוצאה הסופית, עצירת הגרעין האיראני. גם פה, כנראה הישג גדול של צה''ל. אבל מה תהיה השורה התחתונה כשהמבצע יסתיים? כנראה שנשאר עם אותו חמאס, שיזדקק לכמה שנים כדי לשקם את עצמו. והמחיר כולל מדינה מפוררת, עוד קצת שנאה עולמית כלפינו, אולי עוד חקירה בהאג, אה וגם עוד ממשלה של ביבי.
  1 נקודה אחת
 37. אין מילים. ההקפדה על הפרטים והאיכות. הייתי שולח תמונות לרנו העולמית בגמר הפרויקט.
  1 נקודה אחת
 38. מה איתם? לומר על נכס שצונח 15% ביום (ועוד בגלל מה? בגלל ציוץ של אדם עם הפרעת אישיות גבולית) שהוא Store Of Value, זה נע איפשהו בין אבסורד לבדיחה.
  1 נקודה אחת
 39. לכולם יש בדיוק את אותו הלחץ להתחרות בשוק בדיוק כמו טסלה. זה שיצרן נמצא 100 שנה בשוק לא אומר שהוא פטור מלהתחדש כי בסוף יסיימו כמו נוקיה. אמנם בוש לא נסחרת בבורסה ויש פחות לחץ של משקיעים, אבל אינטל וגוגל כן. אינטל לא סתם נכנסה לשוק הזה וקנתה את מוביליי בתקווה שזה מה שירחיב את השווקים שלה בעשור הנוכחי, כמו גם AIPG, עוד לפני שקנו את הבאנה והפכו לכאוס. לגוגל פשוט יש עסק הרבה יותר ריווחי (שלא נדבר על deepmind ששותה לה סכומים אסטרונומיים בלי הרבה תועלת מבחינת רווח, כך שהשקעה כזו במוצר לא מרכזי היא פחות מסוכנת. גם ככה יש להם עשרות פרוייקטים גנוזים). רציני? אתה לא יודע שאמנון שעשוע מתראיין כל ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי,שבת, פעמיים ביום ומייחצן את מובילאיי?
  1 נקודה אחת
 40. מעדכן, במכונת כביסה בתוך ציפה שמתי את הפוך, שמתי תוכנית קצרה של חצי שעה, 30 מעלות, סחיטה נמוכה - 400 סלד העברתי למייבש- 3 שעות. כל חצי שעה הוצאתי והתפחתי, תוך כדי רססתי את המבשם של המיבש. הפוך חדש אוורירי עם ריח מעולה!
  1 נקודה אחת
 41. אז פספסת את הסאבטקסט,גם אם ניו היה מייצר 1M הסיני היה מעדיף לקנות טסלה,עם כל הסבסוד לרכוש תוצר סיני,וזה לא מתאים לאג'נדה של CCP !
  1 נקודה אחת
 42. אני מציע לכל מי שנמאס לו מהשטויות האלה להשתמש באופציה של "רשימה שחורה". אני כבר הבוקר הוספתי.
  1 נקודה אחת
 43. לא יכול לקרות, טיל לא יכול לעקוף טסלה
  1 נקודה אחת
 44. לדווח לפייסבוק תחת קטגוריה טרור, לדווח לפיקוד העורף 104 התקשרתי עכשיו לפיקוד העורף, נראה מה יגידו 1111 - פניות ציבור לצה"ל אמרו לפנות אליהם 13:00 - ענו לי במוקד 1111 -פניות הציבור ש צה"ל. הנציג עידו. 13:15 - העבירו דיווח לגורמים הרלוונטים
  1 נקודה אחת
 45. לפני כמה שנים כשהשתוללו בארץ מפגעים בודדים קניתי אלה טלסקופית והסתובבתי איתה בתיק. אחרי כמה שבועות/חודשים, כשכבר הספקתי לשכוח שהיא שם, נכנסתי לתחנת רכבת ובשיקוף כמובן ראו אותה. המאבטח שם לקח אותי הצידה, שאל אותי אם זו אלה, אמרתי לו שכן, הוא נתן לי "תודה" עם הנהון ושחרר אותי לדרכי. יחד עם זאת, אם מישהו חושב שהוא יקלע לתוך קבוצה של כמה עשרות אנרכיסטים משולהבים שמחפשים דם (בין אם הם ערבים והוא יהודי או הוא ערבי והם יהודים) והוא יצליח להדוף אותם עם גז פלפל, אלה או סכין, הוא כנראה הולך לחוות התעוררות והתפכחות מאוד כואבת. הדבר היחיד שאפשר לעשות במקרה כזה זה, וסליחה על הביטוי, To nope the fuck out of there. אילוסטרציה:
  1 נקודה אחת
 46. 😂😂 קורע, ולא, לא יהיה דבר כזה.. מה שאולי כן יהיה זה גגון משא לדברים שאינם בשימוש יום יומי.. ועכשיו קצת עידכונים: התמונות בשדה הירוק צולמו בנסיעה הביתה מהסדנה של האחים אבו באבן יהודה, שם כאמור נבנה הארגז. המשאית כבר למעלה משנה וחצי ללא טסט והתניידה עם לוחית "במבחן". אני לא יודע כמה מוכר העניין אבל רכב כבד (רשיון C ומעלה) ומיושן חייב לעבור טסט לפחות פעם בשנתיים שאם לא כן הוא מורד אוטומטית מהכביש! אני כאמור למעלה משנה וחצי בלי טסט כך שנותרו שלשה חודשים להעביר את הגברת טסט ואם לא, שלום ולא להתראות.. יש פה בעיה - ברשיון היא היתה רשומה ככבאית ולכן היא לא יכלה לעבור טסט מהרגע שבו החל השיפוץ, להפוך אותה למשא מגורים ולעמוד בבדיקות מכון התקנים לשינוי מבנה תוך שלשה ארבע חודשים היה קשה מאד ולכן קבלתי החלטה, ויום לפני שהוצאתי אותה מהסדנה, בקשתי מהאחים להעביר אותה שינוי מבנה במצבה העכשוי לרכב משא סגור. את בדיקות מכון התקנים היא עברה בקלילות, הבאתי אותה הביתה, ואחרי כמה שבועות (זימון תור טלפוני, אתם יודעים) נגשתי למשרד הרישוי עם תוצאות הבדיקה, ויצאתי עם רשיון חדש - משא סגור. זה לא נגמר פה, כי רכב משא שמשקלו עשרה טון ומעלה חייב ברשיון מוביל ואישור קצין בטיחות, טוב, אז נאלצתי לרשום אותה בחברת משאיות.. ואז בדיקת בלמים, בודק הדראולי לכננת, והיום סוף סוף נסעתי למכון הרישוי, ואחרי רבע שעה והתפעלות רבה של הבוחנים ממצבה החיצוני והמכני של המשאית, יצאתי עם הרשיון הנכסף, יוהוווו!!! ועכשיו אני רגוע😊 יש לי שנתיים כדי לאבזר את פנים המשאית ולהעביר אותה עוד שינוי מבנה, ואני מקוה שזה יקח לי הרבה פחות.. אני מניח שהעדכונים הבאים יהיו פחות "עדכונים מוטורים" ויותר בסגנון של ריהוט\חשמל\אינסטלציה אבל אני אשתדל לא לשעמם יותר מידי:) אז עד לפעם הבאה.. אריה
  1 נקודה אחת
 47. כי הם פשוט יכולים !!! לצערי אחוזים בודדים מלקוחות שבויים של הדגם הזה באמת מבינים עד לרמה כזאת,לכמה מהם יש מזל שבן או נכד מבין בזה וחוקר את התחום,ויודע לשאול שאלות ממוקדות ! כמו שראית בתיאור של בן שהלך עם אבא שלו,נציגים לא אוהבים שאלות של אנשים שמבינים בתחום,לכן שידר לחץ,בזבוז זמן,פספוס של עסקאות (בסוף היום יהיו דחקות בין הנציגים מי טפר יותר לקוחות בפחות זמן עם כמה שפחות הנחות,ורווחיות גדולה,הכל מדיד בתחום הזה),הרי זה המשכורת שלו האמיתית,ולא שכר בסיס מינימום ! לכן כל הקשקוש של יום לקוחות,שבוע מכירות וכל החירטוט שמלווה את זה,זה כדי ליצור אווירה של FOMO !! בחיים למדתי,הנחות רציניות משיגים בשקט/שושו כאשר הצד השני צריך להתאמץ !! כל היבואני "פח" ימשיכו בלי פחד לזלזל באינטליגנציה של דור החדש,כל עוד מסה גדולה של אנשים לא הפנימו שאפשר לקנות אצל יבואנים מקבילים,ולטפל בכל מוסך מורשה/מומחה בלי לאבד אחריות ! אבל עם כמות ההפחדות שעובד על רוב האנשים בארץ,בתחום הזה,קשה לי לראות שינוי מהותי בקרוב,הלוואי שאתבדה !
  1 נקודה אחת
לוח הניקוד מוצג לפי אזור זמן ירושלים/GMT+03:00
×
×
 • תוכן חדש...