Jump to content

לוח ניקוד

 1. m3x7r3m3

  • נקודות

   9

  • פרסום הודעות

   8,472


 2. shellcase

  shellcase

  אחראי פורום


  • נקודות

   8

  • פרסום הודעות

   9,540


 3. korola

  • נקודות

   6

  • פרסום הודעות

   1,277


 4. vadim6385

  • נקודות

   6

  • פרסום הודעות

   9,277


תכנים פופולרים

תכנים שצברו את הניקוד הגבוה ביותר בתאריך 25/02/21 בכל התחומים

 1. שלום, את המידה שאתה מציין בפתיחת הפוסט, לצערי אין. גם המידה 245/50/16 לא זמינה כלל. יש צמיג מאושר לרכב במידה 215/65/15 שהיא זמינה בארץ, אבל מחייבת החלפת ג'אנטים. לפני שאתה עושה משהו, אנחנו מנסים לבדוק אפשרות נוספת עם UMI. אעדכן, רן
  6 נקודות
 2. אני מת על זה שאתם מדברים על העלאת מהירות כאילו אם השלט ישתנה ב10 קמ"ש אז כולם פתאום יסעו 10 קמ"ש יותר. בוקר טוב, לא עובד ככה. כמו שהיום בדיוק אף אחד נוהג במהירות המותרת (חלק מעל, חלק מתחת) - זה לא ישתנה גם אם תעלה. מתוך מי שנוסע 140 בכביש של 120 מעט מאד יעברו לנסוע 150 בכביש של 130. כל מה שזה יתן (וזו דעתי כמובן, ותיכף אסביר על מה אני מבסס אותה) זה שכמות העבריינים בכביש תרד. וההסבר הוא שמהירות תכן של כביש, היא זו שתקבע את המהירות ה'נוחה' והנהגים שיחרגו ממנה הם אחוז זניח מהאוכלוסיה.
  6 נקודות
 3. @Buki במקרה השבוע נזכרתי בשרשור הזה והחלטתי לעדכן. מעגן הדייג בחיפה ב Waze.
  4 נקודות
 4. הוא פופולרי בזכות התכנים שלו ומגוון הדעות והאנשים שם, כל אחד מביא צבע אחר. הוא פחות "מיינסטרימי" ומדווח על דברים שבתקשורת הממוסדת בכלל לא נוגעים. יש שם הרבה חבר'ה שמחוברים להרבה קבוצות חדשות מקומיות וגלובליות ואם אתה רוצה לקבל חדשות ואירועים בזמן אמת - שם זה המקום בעיניי. נכון שהממשק שלו פחות נוח אבל מתרגלים.
  3 נקודות
 5. הרבה מאלה שכבר לא גרים עם ההורים, עשו זאת בזכות המימון שקיבלו מההורים להשכיר/לקנות. כך שרבים מאלה שמתפזמים על אלה, לא מספרים את כל האמת על ה״עצמאות״ שלהם.
  3 נקודות
 6. משפטית, מדינת ישראל מצהירה שהיא לא שולטת על הרשות. לכן ישראל יכולה להציע ולהעביר לרשות כמה חיסונים שהיא רוצה.. על זה אין מגבלה משפטית. המגבלה המשפטית היא שישראל לא יכולה להגדיר לרשות מה לעשות עם החיסונים האלה. אם הרשות תחליט שהמיליון חיסונים הראשונים הולכים לבכירי ומשפחות הרשות? והשלב הבא זה משפחות השהידים? והשלב הבא הוא ללוחמי החופש? ודווקא את העובדים שעובדים אצלנו , הם יחליטו להשאיר אחרונים בעדיפות. זאת בדיוק הבעיה.. אסור לנו להתערב בהחלטות שלהם את מי לחסן ואת מי לא. לכן .. אפשר לחסן בשקט את מי שכבר נמצא על אדמת המדינה שלנו .. עובדים זר
  3 נקודות
 7. דווקא בגלל שקראנו את האלימות שלך בכביש ענו לך כפי שענו. לא, אני ממש לא רוצה לנהוג לידך בכביש, אתה אלים. אתה בדיוק סוג הנהגים בגללם פות"ש פת"ש.
  3 נקודות
 8. מוטציה חדשה! לצערי נתקלתי השבוע בסיטרואן C3 מודל 2017 1.2 עם 41000 ק"מ,שהגיע עם תקלת לחץ שמן במנוע. לא צריך לחפש יותר מדי. רצועת תזמון התפוררה וקשקשיה סתמו את רשתית משאבת השמן. העניין הוא- שהרצועה היא מהמודל החדש!! שום דבר לא חסין בפני תחזוקה ירודה של הרכב.
  3 נקודות
 9. אני מאוד מתחבר למה שחלק מהחברים רשמו: אתם נפגשים בכביש באירועים שמשוייכים ביחס כמעט ישר למיקומו, נסיעה בכפרים ערבים/בדואים, לא שווה לנסיעה בשכונה פרטית בקיסריה, לא שווה לנסיעה בניו-דלהי, לא שווה לנסיעה באוטובן (ונסעתי בכל המקומות האלה..) פשוט תהיו אדיבים יותר, שימו שיר טוב בספוטיפיי, וכל עוד לא היתה סכנה לרכושכם או יקיריכם ברכב - תתעלמו, תחכו שניה, ותמשיכו. בסופו של יום, ההבדל בזמן זניח, בטח אם יש כביש מהיר במשוואה.
  3 נקודות
 10. ושימו לב לגרפיקה, איך 51% נראים כמעט פי 2 מ50%. חרטטנות במיטבה.
  3 נקודות
 11. התשובה המתומצתת לשאלה המקורית. אני ואני. אתה הבעיה. איך שהוא, משום מה, אני לא יודע מאיפה זה בא, אבל כשאני נוהג אני לא מחנך אף אחד. לנהוג זאת פעולה שמצריכה מספיק ריכוז כבר ככה, אתה בא גם עם רצון להתעצבן וגם עם רצון לחנך ומה לא... תנסה פעם. לא יזיק, מבטיח לך. פשוט לנהוג. מכאני. בלי רגש. נוהג. נהנה מהנהיגה.
  3 נקודות
 12. התחדשתי, הזדמנות שמצאה אותי והחלטה של יום אחד. סקודה אוקטביה 2016, רמת גימור Special Edition (מעל Elegance). מנוע 1800 טורבו TSI, תיבת הילוכים DSG7 ולא מעט תוספות מהמפעל. בגדול הרכב משומש, לא אפרט כרגע בנתונים משתנים כגון ידיים וק"מ. הרכב היוצא: סקודה אוקטביה 2007, מנוע 1900 טורבו TDI (דיזל), תיבת הילוכים DSG6. לא אכזבה אותי משנת 2012 עם כ-165K ק"מ ועד היום (2021) עם כ-300K ק"מ וקצת על השעון. טופלה בחזקתי כל השנים אצל רון אוחנה (מוסך רון ת"א) ולאחרונה גם אצל גרישה (מוסך אנרג'י קריות). נמסרה באהבה למוסך רון (סיפור מארץ ההזיות בפני עצמו, אשאיר אות
  2 נקודות
 13. פותח את האתר כ200-400 פעמים ביום, מקור נפלא לחדשות שהכרתי להערכתי ב2005 (דרך לינקים במירק) אתר נפלא, תמיד מעודכן, העיצוב לא חשוב כשיש אחלה תוכן, אחרי כ11 שנה החלטתי להירשם ולהיות פעיל. עריכה - הנה למה אנשים אוהבים אותו, תראה את תאריכי הפרסום: https://rotter.net/forum/scoops1/683204.shtml https://rotter.net/forum/scoops1/683598.shtml ומנגד YNET: https://www.ynet.co.il/news/article/HJK58SBz00 באיחור של 11 ימים.
  2 נקודות
 14. כדי שלא יהפוך למזבלה. יש שם בודדים ששווה לקרוא, ביניהם יניב ריז, ירושלמי ציוני ויגאל פת אל. פעם גם אבו עלי היה כותב שם, היום כבר לא. בגדול זה מקום למי שאוהב לריב עם זרים באינטרנט על פוליטיקה או אבולוציה.
  2 נקודות
 15. אני העברתי את הרכבים שלי פעמים מועטות (אולי קצת יותר מ10 בטוטאל..) ועדיין לא נתקלתי בהמצאה שהכשילה אותי טסט. אגב, הרכב מטופל על ידי כבר עשרות אלפי קמ ומספר שנים, ותמיד מתוחזק כמו שצריך ברמת הבורג, לא סתם שלא מכשילים, הרי רואים שכל מה שצריך להיות תקין - תקין, וכל מה שלא היה תקין - חדש.
  2 נקודות
 16. אבל זה בדיוק מה שחלק מהאנשים פה לא מבינים - לא לכולם יש את אותה נקודת מוצא. וחלק גדול מנקודת מוצא זה גם חינוך שקיבלו, שאיפשר להם להתאפס על עצמם בגיל מוקדם.
  2 נקודות
 17. מי שעשה את חלוקת הנתיבים מחדש תוך ביטול השוליים בכביש 1 - הייתי מכניס אותו לכלא בעוון סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. הפך את הכביש ממתאים ל130 קמ"ש למתאים ל90 קמ"ש. כשהנתיבים כל כך צרים אי אפשר להשתמש בהם נכון.
  2 נקודות
 18. אגב נתב"ג.. הזכרת לי בתמונה הזו אני עם ארגז Kamei Corvara Duo-Lift על הטרולי של נתב"ג (חתכתי את עצמי מהתמונה) ניגשתי עם זה למסלול של "טובין להצהרה". וזה כמעט העיף את השלט שתלוי על התקרה... כאן אחד המדריכים הטובים ביותר לבחירת ארגז חפצים בהתאם לשימוש. אם יש לך חניה מקורה, תתקין את הליפט של טולה על הגג. מאוד נוח כדי לפרק את הארגז חפצים מהאוטו ולאחסן אותו.
  2 נקודות
 19. רעה אחת לא מצדיקה את השניה. הנחת המוצא היא שלא מעט אנשים חוסכים כסף בתחזוקת הרכב עד כדי יצירת סיכון בטיחותי. וכנראה שכך גם נוהגות חלק מחברות הליסינג, שמתחזקות את הרכבים החדשים שלהם עם מינימום תחזוקה. זה שעושים קומבינות במעבר טסטים לא שולל את הצורך בביצוע הטסט השנתי, שלעיתים זו הדרך היחידה להכריח מישהו לבצע תחזוקה לרכב שלו.
  2 נקודות
 20. מה הקשר למחירון יד 2, חבר, אם אתה לא יודע עדיף פשוט לא להגיב, מחירון יד 2 מעניין רק את המוכרים והקונים, והישראלי המצוי ינסה תמיד להישען על תוצאותיו כדי להוריד או להעלות מחיר הרכב לפי האינטרסים שלו, אך אם הייתה שואל את חברות הביטוח או אפילו מחפש ברשת, הייתה שם לב שהם מתייחסים אך ורק למחירון לוי יצחק, השאר סתם פקציה.
  2 נקודות
 21. עברו כמעט שלוש שנים. נדבקתי חזק באיסוף, מצד אחד של מכוניות קיושו ראלי ניטרו, מצד שני מנועי OS ישנים למכוניות. זה נורא ונהדר באותו זמן. כל המכוניות והמנועים הם חדשים בקופסה. יום אחד אני אמצא את הזמן להתחיל להרכיב. מכוניות, יש לי כרגע: שתי קיושו 405 טורבו 16 כמו זו: לנצ׳יה דלתא אינטגרלה 16V כזו: גולת הכותרת היא שתי Landmax 2, גם גרסת האימפרזה וגם גרסת הלאנסר איבו, בדיוק כמו בתמונה הזו (לא שלי). הן 1/8. פיז׳ו 405 אחת תקבל גוף מקורי של פורד RS200, מה שיתן לי את כל הסריה (הלנצ׳יה היא מק״ט 30
  2 נקודות
 22. מהנסיון שלי רב העצבים בכביש מתנקזים ל3 דברים: התמהמהות שמתחלף לירוק נסיעה על הנתיב השמאלי מריבות על חניה מי שיקפיד להימנע מה ה3 האלה, הסיכוי שנהגים יתעצבו עליו בכביש יורד משמעותית ובכל זאת, אם נקלעת לעימות עם נהג אחר: פשוט תחייך ושחרר. או אפילו יותר טוב - שים יד על החזה בקטע של :״סליחה - מתנצל״. זה ינטרל לרב את העצבים שלו וימלא לו את האגו. והאגו שלך? למי אכפת...גם ככה לא תראה אותו יותר בחיים, חבל על העצבים שלך.
  2 נקודות
 23. לפני שאתה מחליט מה לעשות, ראשית כל אתה חייב לשנות פאזה על רכב ישן. 2014 זה בשום שלב לא רכב ישן. (נהפכו) אתה יכול להחזיק אותו עוד כמה שנים בלי שום בעיה, במידה ואתה מעניין, ומתחזק אותו כראוי. אם אתה מעוניין להחליף ולהתקדם כי אתה רוצה רכב יותר גדול או בטיחותי ומאובזר, זה סיפור אחר - שלא קשור לרכב ישן. (כמובן בהצלחה) אני מחזיק רכבים יותר ישנים (גם 2014) שיישארו אצלי לעוד 5/6 שנים לפחות. למה? כי זה מספק עבורי.
  2 נקודות
 24. בתגובה להודעה של רוני שרשם שהוא לא שמע על הניסיון קומבינה שרשמתי במקום אחר לגבי היד (שם הפרטים היו בערך, כאן הם מדוייקים) של הרכב למכירה החלטתי לרשום את התלאות השונות והמשונות שעברו אלי כאשר חיפשתי יפנומטית להורים שלי. אז הנה דוגמא לאיך הישראלי המצוי \ הסוחר המצוי מנסה דברים בשיטת מצליח \ סתם מנסה לעבוד על הקונה. דוגמאות שכולם קרו לי אישית. בטלפון - הרכב יד 02. נוסעים לחולון לראות את הרכב. אימפרזה לבנה! אני רואה שלרכב יש טסט חודש הבא, הבחור אומר כן אין בעיה טסט על חשבוני, הנה אני יראה לך את הרישיונות - מביא לי את הרישיון. אני מסתכל, בעלים קודמים: 02. אני אומר לו
  1 נקודה אחת
 25. יש סתירה מאוד גדולה כשמכניסים את המילים עצמאות וזוגיות לאותו המשפט. ילדים זאת הוצאה מאוד רצינית, במציאות שבה כל אחד שואף לקנות בית, לקנות SUV ועוד לחיות, ילדים זה משהו שצריך לחשוב עליו ברצינות, אני חושב שהזמן גרם לאנשים להבין ש"עם ילד יבוא המזל" זה סתם משפט של דודות ואנשים שגדלו אם תרבות של שפע רוצים להיות בטוחים שהם יכולים להעניק לילד את כל מה שאפשר. הסיבה שלי אין ילדים עד עכשיו היא מאוד אגואיסטית ואין בה שום פסול, לחשוב על הטוב האישי שלי על חשבון ילדים זה טוב כל עוד אין לי ילדים. Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk
  1 נקודה אחת
 26. זה נראה לי כמו אתר לאנשים שבטוחים שהממשלה/אילומינאטי/אנשי לטאה מסתירים מהם דברים, ורק מה שכותבים אנשים רנדומליים באינטרנט בזמן שהם יושבים על האסלה, נכון. ז"א, אם יש לך קרוב משפחה חובב קונספירציות ששולח לך כתבות על איך שמן קנולה גורם לך להצמיח זנב ומנכ"ל פייזר חתם עסקה עם חייזרים, 99% שזה משם.
  1 נקודה אחת
 27. אני ככה עם הונדה סיויק 2002. לא חייב להוציא טון כסף כדי להנות מהרכב או מנהיגה. הנאה זה משהו נטו בראש שלך. למישהו אחד יהיה כיף חיים באקסנט 1.4 אוטומטית, מישהו אחר יגיד שניסן GTR משעממת אותו.
  1 נקודה אחת
 28. למה אימוגי בוכה? אני נהנה מאוד מהאימפרזה 2006 שלי, א. מתוך בחירה להנות ממה שיש. ב. כי יש ממה להנות ברכב הזה.. לדוגמה תנוחת ישיבה קרובה לכביש כמו שאני אוהב ושלדה (לדעתי) טובה ביחס לתקופתה וגם ביחס לרכבי מיני מודרניים שהיו ברשותי לפניה (אני יודע שיש גם חסרונות כמו מנוע די חלש אבל סיכמנו שנהנים ממה שיש..) רק צריך לזכור שהרכב מצוייד במערכות בטיחות "מתקדמות": ABS ושתי כריות.. מכיר את התיאורים כאן בפורום של חברים עם רכבים "מעניינים" על החיוך כל בוקר להיכנס לרכב? אז ככה אני עם האימפרזה בת 15 שלי..
  1 נקודה אחת
 29. והנה מי שבאמת יכול לענות על השאלה המקורית של פות"ש. עידו12 למה אתה עצבני ואלים על הכביש? נכון הנהג שלפניך זוחל בשמאל, נכון הוא עובר לימין בלי להסתכל במראה. אני מבין גם למה אתה עצבני. אבל למה באלימות? למה לנהוג בפראות? למה "להחזיר לו"? תנסה רגע לשבת להירגע, קח נשימה עמוקה ותענה בכנות למה אתה מתעצבן? ולמה אתה בוחר לפתור את הבעיות הללו בכביש בצורה אלימה? אגלה לך סוד, גם אני מתעצבן בכביש ממה שכתבת, ואני לא אוהב להתעצבן, אבל בשום פנים ואופן לא אבחר לפתור את זה באלימות. אני לוקח נשימה עמוקה, מחכה בסבלנות, אולי אעקוף מימין באופן זהיר - אבל לא אצפור, לא אחתוך, לא אצמד ובטח לא
  1 נקודה אחת
 30. באינטל אין 600 עובדים (יש הרבה יותר). אצלנו קנו PS5 לכל עובדי החברה (כולל פקידות קבלה וכו'). ליתר דיוק נתנו לנו בחירה - 2000 שקל לקנייה בחנות של ישפאר אאוטלט, PS5 Digital Edition, או PS5 Blu Ray Edition בתוספת 400 שקל ככה זה נראה
  1 נקודה אחת
 31. מזל טוב. רציתי לכתוב לך הסבר שלם על כל ההבדלים בין ארגזי החפצים השונים אבל אני רואה שכבר קנית, אז מה הטעם? הרבה אנשים למשל חושבים שthule הוא מותג טוב. אבל לא יודעים שיש להם ליין זול, ליין בינוני וליין יקר. הליין הזול שלהם ממש גרוע. יש עוד הרבה מה לדעת בתחום הזה. עכשיו עוד נשאר לכתוב לך על ההעמסה. מציע לך לשנות את סידור הישיבה לחלוטין. מבוגר מקדימה במושב הנוסע. בשורה שנייה 3 ילדים. בשורה רביעית ילד אחד ומושב אחד מקופל קבוע או מפורק ומאוחסן במחסן בבית. (אני לא מכיר אם בסיטרואן נכנס לרצפה או עדיין תופס מקום). בזמנו שהיה לי רכב 7 מקומות בניתי מעץ ארון במי
  1 נקודה אחת
 32. אתה מיעוט כמו רוב המוכרים ההגונים.
  1 נקודה אחת
 33. לא מכשילים רכב בגלל טסה, זה עניין אסתטי וכיסוי הברגים/חלק של הגלגל מלכלוך. (יותר קל לנקות)
  1 נקודה אחת
 34. לא מסכים, אני לא מחפש אף פעם מציאות, בדיוק ההפך. כלומר, רכבים שמורים בלבד, אפילו במחיר מעט יותר גבוה מהמחיר מחירון של הרכב. (ועשיתי את זה כמה פעמים) הבעיה שאני רואה כל הזמן, זה חוסר שקיפות בפרסום (רמאות) זה משהו שאיני יכול לקבל או להשלים איתו. (פרסום אמיתי חייב להיות נקודת מוצא התחלתית, אפילו חוקתית)
  1 נקודה אחת
 35. ממליץ לנסות את המזגן כשאתה רואה את הרכב, הוא לא משהו בלשון המעטה. אני משער שאתה קונה את הרכב כ 7 מקומות בגלל ילדים, אני אישית אחרי שהיה לי מונדאו פסלתי את האס מקס גם על עניין המזגן (מעבר לשאר הדברים שיש במנוע 2.0 טורבו). הייתי שוב בודק אופציה של סיטרואן סי 4 גרנד פיקאסו החל משנת 2014. ניתן למצוא כאלה סביב ה 40 אלף ש''ח. Sent from my MI 9 using Tapatalk
  1 נקודה אחת
 36. ישור קו בהגדרות: רפיטר הוא רכיב אלחוטי שמתקינים אותו באמצע הדרך בין הנתב בראשי והאזור בו רוצים את הקליטה. הוא קולט את השידור המקורי ומשדר אותו מחדש. בקיצור, הכל אלחוטי. החסרון העיקרי, בנקודת היעד תקבל במקסימום חצי מהמהירות של הנתב הראשי. אם יש לך מכשיר שמתחבר עם חוט לנתב הראשי אז זו היא נקודת גישה (Access Point) שמשדרת את הנתונים בדיוק כמו הנתב הראשי. בזק לא המציאו כלום והמוצרים שהם משווקים, כפי שכבר נכתב כאן, לא יוצאי דופן באיכותם. יש שלל מוצרים בשוק שיעשו עבודה טובה יותר. היתרון היחיד של בזק הוא שאם אין לך מושג איך להגדיר את הנתב ואת נקודת הגישה ואתה לא רוצה ללמוד איך לעשות את זה בעצמך אז
  1 נקודה אחת
 37. ואם סיבת הדחיה היא כי יותר חשוב לי כרגע דברים אחרים בחיים? בכלל לא נסגרתי ב- 100% עדיין שאני בכלל רוצה. (ואני בן 28). אתה עשית בחירה שיותר חשוב לך להקים תא משפחתי ובית וכו' וזו בחירה לגיטימית. אך גם הבחירה בסוג חיים אחר בשלב הזה של החיים היא בחירה לגיטימית לגמרי.
  1 נקודה אחת
 38. חיפשתי לאחיין של חבר טוב רכב "לצעירים" בתקציב 35K- הקונה ילד בן 18 שרוצה הונדה או מאזדה 3 ספיריט ולא פתוח בינתיים לדברים אחרים-כמובן,שהתבקשתי ע"י הדוד ללוות את הצעיר הפזיז שלא ייפול ועשיתי זאת כמו שעשיתי לדוד (שם לקח לנו שנה שלמה עד שנמצאה הכלה ולא בגלל העוזר). מתחילים בחיפושים: נכנסים ליד 2,מסנן סוחרים וודאיים (לא הולך מראש לסוכנויות הקטנות/סוחרים שאינם טרייד אין של היבואן) והנה כאן מתחיל סיפורנו- מעשה ב 3 נוכלים בשבוע וחצי - מעשה שכך היה: מקרה א': יום ראשון שעבר נוסעים לשפרעם-הונדה סיוויק -במודעה מפורסם טסט לשנה,עם ק"מ X. בפועל- המוכר אומר שהולך לעשות היום טסט,הרכב כמובן לא ע
  1 נקודה אחת
 39. איזה סתירה בין המשפט הראשון שלך לכל היתר. ברור לך שאתה צריך להעיר למישהו על הכביש. למה? באיזה תפקיד אתה מעיר לאנשים אחרים? היית במקומם על הכביש? ראית מה שהם ראו? אל תעיר לאנשים וזהו. כבד את האחר ואל תחשוב שאתה יותר טוב ממנו או יותר מבין ממנו. הנהיגה שלך, ושלי, ושל אישתי ושל אמא שלי זה לא אותה נהיגה, ומה לעשות שכולנו יכולים להיפגש באותה הצומת. רוצה להיות נהג טוב באמת - אל תעיר לאחרים ואל תלחיץ אחרים. לצפור בעדינות ובטאקט? זה באמת מצחיק. זה כאילו שיש לך ארבע רמות של צופר. סופר חמוד כזה, עם קולות של הלו קיטי, צופר קצת פחות חמוד, נניח של יחידת החילוץ, צופר של עארס צעצוע, ו
  1 נקודה אחת
 40. אנחנו אלימים וחסרי התחשבות בכל מקום, בתור בסופר ועוד. ההתנהגות על הכביש היא שיקוף של התרבות בכל מקום. רק שאצלנו בארץ צופרים כבר כשהרמזור צהוב-ירוק, וגם אם צופרים אפשר ביפ קטן שהנהג מלפנים ישים לב ולא חייבים להשען דקה על הצופר. אתה מחשיב מאוד את חברי הפורום, אתה טועה בגדול. חברי הפורום הם מידגם מייצג של כלל האוכלסיה. יש כאן אנשים סבלנים ויש שלא. יש כאילו שיקללו את האימ אימא שלך אם רק תגזול מהם קצה של זכות קדימה, ויש שכאשר הם נוסעים בדרך עמוסה יתנו לך להשתלב מהצד. לעניין הצפירות, נכון מאוד. פשוט לא מוכנים לוותר על כלום, יעדיפו לריב על פסע כאשר
  1 נקודה אחת
 41. זה לא עלבון, ואין מניעים נסתרים, לא לי ולא לך. אנחנו פשוט במצב קונספוטאלי שונה. את התפיסה שאני מציג אתה עוד לא בשל (ואולי לעולם לא תהיה בשל) להבין. ברור לי שאני במיעוט, אבל אני הייתי כבר במצב הקונספטואלי שלכם שצריך לעשות בייביסיטר לאזרחים, צריך לעשות להם Micromanagement. עבר לי. כאב לך שכתבתי שבתפיסה הזו אתם צריכים קומיסר שינגב לכם את התחת? אנחנו עוד לא שם, אבל נגיע, לאט ובבטחון. מתישהו יקום איזה מחקר שיראה שרוב האנשים לא מנגבים נכון, בנייר לא מתאים, ושזה מעלה את הסיכוי לטחורים. אתה מוזמן להאשים אותי בכך שאני רוצה לעשות מירוצי דראג בכביש 2, יש עם ז
  1 נקודה אחת
 42. זמנים הם לא אינדיקטור להנאה, BRZ / מיאטות הן ההוכחה לכך.
  1 נקודה אחת
 43. יש לי חברים עם ילדים, יש לי חברים גרושים, יש לי חברים רווקים. הרבה בנות שהכרתי בצעירותי חד הוריות, חלקן גרושות חלקן לךעולם לא התחתנו. אבל לי לא אכפת, כי אני חי את חיי. ממליץ לך לחיות את חייך.
  1 נקודה אחת
 44. בחיי לא ראיתי רכב שמצליח להיראות כל כך יקר וכלכך זול ופושטי בוא זמנית, בעיקר בעיצוב הפנים. מה שכן, מבחינת שימושיות למשפחות גדולות זה נראה פשוט מושלם. המון מקום. ניצול טוב של שטחים. אחלה עבודה.
  1 נקודה אחת
 45. יש גם וגם. יש את הקמצנים שלא יחליפו מנורה באוטו כי זה נראה להם זניח או לא חשוב, אבל יטוסו 3 פעמים בשנה לאיטליה (אבל הם לא יספרו לך שהם ישנים באכסניה הכי זולה שיש [לא במלון חלילה], שותים אספרסו הכי זול שיש [כי אם למשל אספרסו זול עולה יורו, אבל אספרסו במקום בן זונה עולה 2 יורו, הוא יעדיף לשתות פעמיים אספרסו ביורו ויחזור לארץ ויספר לך שאחרי כל נוד שהוא תקע הוא שתה אספרסו בן זונה] וכמובן יאכל הכי זול ולא יהיה משום קולינריה - העיקר שהיה באיטליה ואכל כל היום [טונה ותירס משימורים, כי כשהוא בחו"ל הוא בדיוק מרגיש כמה הוא קשור למדינה אז כשרות זה פתאום חשוב לו ). כמובן שיש גם הפוך מזה - יטיף
  1 נקודה אחת
 46. אם אני זוכר נכון, יש איזה מגבלה בחוק שסוג של מאפשרת את זה בהנחה שמדובר בהרכב אספנות. כלומר לפי החוק אסור, אבל אם הרכב הוא אספנות אז גם אסור להוריד אותו מהכביש... שווה לבדוק את העניין כיום, אני זוכר ששמעתי על הנושא הזה לפני כ 5 שנים.
  1 נקודה אחת
 47. רק בכדי לוודא, אני מצרף תמונה של העמוד מספר הרכב עם סימון הטקסט הרלוונטי, אני הבנתי את הנאמר ככה שצריך שהשמן יעמוד באחד מהתקנים ולא בשתיהם, תקנו אותי אם אני טועה מה גם שלא הצלחתי למצוא אף שמן שמתאים לשתי התקנים, לכן מניח שצריך לפחות אחד. יש פה הסבר נחמד על התופעה: https://www.mobil.com/en/lubricants/about-us/mobil-1/mobil-1-modern-engines/low-speed-pre-ignition-engine-protection לא יודע לומר לך אם כדאי לך להחליף שמן, אני מאוד מחמיר עם השמן ומחפש משהו איכותי מעבר למה שהיצרן המליץ(תקן SN PLUS, שנוצר ע"מ למנוע LSPI) מכיוון שהרכב בקרוב יעבור STAGE1.
  1 נקודה אחת
 48. תחנה תפעולית דבירה. שתי אפשרויות: 1. ממתינות להכנס למתחם הממגורות להטענה. 2. ממתינות להגרר ליעדן בלילה (ככלל משתדלים לשנע מטענים בלילה).
  1 נקודה אחת
 49. לרגל יום העצמאות ה-72- מוזיאון רכבת ישראל שיחזר תמונות היסטוריות מימי היישוב היהודי בארץ ישראל ושנותיה המוקדמות של המדינה *תחנת באר שבע צפון - סוף שנות ה-50* חן מלינג מנהל מוזיאון הרכבת מספר: "התחנה הוקמה בשנת 1956 כחלק מפרויקט מסילת הנגב ובה עמד קטר 70414 המפורסם משירו של חיים חפר. קטר מספר 102 בתמונת הארכיון היה אחד משלושת קטרי הדיזל הראשונים שרכשה רכבת ישראל ושמור כיום במוזיאון הרכבת". בשנת 2005 הוזזה מעט התחנה כך שתהיה סמוכה לאוניברסיטת בן גוריון ונחנכו בניין תחנה חדש ורציפים מודרניים. במיקום התחנה המקורי, הצמוד לתחנה כיום, שוכן כעת מתחם התחזוקה של הרכבת בב
  1 נקודה אחת
 50. להמחשה. זה אפילו לא חור מאוד רציני... מיני שוק שפרוס ליד. בודק איך עובדת פונקציית הספויילר
  1 נקודה אחת
לוח הניקוד מוצג לפי אזור זמן ירושלים/GMT+03:00
×
×
 • תוכן חדש...